Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • risa2000
    Zrovna nedávno jsem si pouštěl rozhovor Jardy Möwalda s Martinem Bachem, kde Martin na konci říká, že by čistý herní časopis už znovu dělat nešel. Tak jsem zvědav, co teď bude vydávat. *3*
    • Spinavy herni casopis?
  • Pilgrim66
    Elektronická verze pro Android/tablety/čtečky to bych si nechal líbit.

    Upřímně, jak psali ostatní, hlavně bez DVD. Doby, kdy jsem si kupoval SCORE z velký části kvuli těm super plnejm hrám už jsou trochu pase.

    PS: Nebo klíče pro STEAM jak tu někdo psal. To by bylo taky perfektní.
    • kedze tieto blbosti stoja 10-15 eur tak si to vyberam len podla hier clanky su bonus k tomu
    • GlaDOS
      Taky jsem pro Steam klíč. Ani by nemusel být pravidelně. Tak jednou až třikrát do roku s nějakým zajímavým titulem. Pokud by to přesto mělo zvýšit cenu, tak i bez něj bych se obešel.
  • Khanemis
    A mimochodem, do záchrany levelu se zapojil i Ondřej Průša? Páni, o Drakenovi jsem neslyšel už tak dlouho, až jsem si myslel, že se mu konečně splnil sen a stal se tyranem na nějakém malém ostrově, kde kalí od rána do večera:)
    • 5irp373
      Ba né. Nedavno gamesakům balil games.cz flash sticky do obálek.
      • z šéfredaktora asistentkou ?
        je libo kávičku pane Poláček ? :D
      • Khanemis
        Tak to jo, díky za informace:)
  • Level jsem kupoval od začátku tak do roku 2004. Jdu si pro zvědavost koupit 230 a koupím 231. Pokud by se povedla zmíněná verze bez DVD okolo kila s trochu "advanced" obsahem a hezkým grafickým designem tak bych si rád občas oddychl od obrazovky u papíru. A hlavně ne tu lesklou obálku co tady někdo zmiňoval. :) Držím palce.
  • KronosDeret
    Mno na co si hrat. Level me castecne formoval v dospivani, uvahy a eseje na siroka technicka a kulturni temata (Rybko!), ujety humor, skvele utridene informace... a hlavne kazdy cislo bylo jak vyzivna strava pro mozek.

    Novou redakci uz jsem necetl, pripadalo mi to jako jiny casopis, ale nic proti nim. Zrovna jsem si rikal, ze bych posledni cislo symbolicky koupil a hodil na milovane kominky, ke kterym se rad vracim. Jinak chlapci drzim palce, tohle vypada hlavne na hodne prace navic :)
    • Jo taky bych řekl, že mě někam posunul. Navíc pamatuji v jedné éře na docela dost super grafiku od Igraczecha. Strana 42 a podobně. Možná bych dneska nedělal grafika kdybych to nečetl. Nedávno jsem vyhazoval stará CD a DVD a třeba hláška na obalu Pope smokes dope mě dostala. :D
    • mdkGT
      Rybka uz nema cas psat, ma moc prace s muckanim a uctivanim vyrobku s logem Apple a s kazdotydennim psanim uvah o nicem na pctuning.
      • Tak tak. To je něco k neuvěření, kam se až PCT za ta léta dostal *7*
  • Preed
    Drzim palce,ak to bude format bez DVD tak mate moje prachy :)
  • Peppa
    Level by si mohl vzít příklad z britského Edge, recenze tam tvoří asi 10% časopisu, ostatní jsou úvahy, profily, analýzy, rozhovory, hodně se věnovat indie scéně a taky českým tvůrcům.
    • Přesně tak, recenze jenom na největší pecky (zato pořádně hutný) a pak ten obsah, kterej píšeš. Můj vysněnej časopis.
    • christianus
      Souhlasim, novinky a recenze na webu a temata, uvahy a analyzy v tistene podobe (bez dvd a za lepsi cenu).
    • walltar
      Jo takový časopis bych si taky nechal líbit ... abych pravdu řekl, tak recenze mě v dnešní době už nějak extranezajímají. Hlavně na AAA ...
  • walltar
    Hmm takže Level bude vlastně indie magazín?

    Btw ... co elektronická verze? Že bych si to stáhnul např na tablet a nemusel se probírat hromadou papíru? Kdysi sem měl skoro kubík Levelů a Score, ale dospěl sem a muselo to skončit v poplenici. A kdybych si je měl znova kupovat tak po přečtení je vyhodit by mě trhalo srdce.
    • Tiež som toho mal na plné skrine, DVD ešte ostali. Časák v mini-verzii + tablet verzia pre iPad by bola super, predplatil by som si to !
      • ringmancz
        podle toho co říkal Martin Bach a Zdeněk Princ bys patřil mezi menšinu, která by časopis nezachránila
  • Problém (jak pro koho) je, že právě plná hra má velkej podíl na prodejích. :)
    Každopádně předplácím hned jak to půjde :)
  • Koupil jsem si LEVEL (srdeční záležitost hodně let zpátky) asi před třemi měsíci a chápu, proč jeho prodej tištěného nákladu klesl za poslední půl rok skoro o polovinu (http://www.abccr.cz/vydavatelstvi-v-systemu/seznam-vydavatelu/burda-praha-s-r-o/level-s-dvd/). Nevím, proč bych si měl v dnešní době kupovat za 200 vočí herní měsíčník plný recenzí, novinek (novinky v měsíčníku, to je snad vtip ne?) a podobného faktického obsahu... Číslo 231 si ze zvědavosti koupím a věřím, že bude plné příběhů, analýz, rozhovorů, reportáží... Prostě něčeho, co v dnešní době úzce zaměřený měsíčník má být plný. Ostatní už dnes obsáhne internet. Klukům držím palce. ps: vydávejte to bez DVD a za nějakou normální cenu kolem kila!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit