Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Hmm, k Levelu jsem se už poslední rok nedostal, částečně z finančních důvodů, částečně proto, že většina mých nejoblíbenějších redaktorů je právě tady na Games.cz. Ale ty vzpomínky. A i ty plné hry byly super, mnohdy to byl dobrý způsob, jak se dostat k nějaké starší pecce (dnes je to už samozřejmě snazší jak dříve), i když problém byl v tom, že časem se prodávala už jen verze s DVD a ne vždy člověku výběr her sedl do noty a kupovat něco, co nebude člověk hrát za ty prachy, zrovna nemotivovalo.
    Na každý pád skvělá zpráva! Je vidět, že je pro vás Level opravdu srdcovka...a s vašima zkušenostma ho určitě postavíte zase na nohy:) Doufám, že na to budou ty patřičné finance, aby se to zase pěkně rozběhlo.
  • Jako kudla do zad....
  • Menttor
    Jo, jak tu chlapci už navrhovali...cena 99kč, bez DVD a budu uvažovat i o přeplatném. Takový 21. století ale o hrách, to bych si pošmáknul :-D
    • ringmancz
      zrovna 21. Století mi přijde jako vědeckej Blesk
      • Menttor
        Klasický populárně-naučný časopis, srovnávat ho s bleskem je mimo mísu. Samozřejmě osvícenému intelektuálovi jako jsi ty, který čte Hegela na záchodě, to asi moc nevoní :)
        • RakeW
          21. století jsem prolistoval jen párkrát, ale to, co jsem od RF HOBBY viděl trochu víc, hlavně jejich historické časáky a speciály + Z&N (zbytek je čistej bulvár už od názvu), ve mně vzbudilo dost podobný dojem, jako má z 21. století ringmancz.

          Když budu konkrétní, třeba Epocha je z většiny typický bulvár, akorát se tam propírají skandály z dob minulých :).
          • Menttor
            Na epochu sere pes, ve 21. století jsou možná trošku přemrštěný titulky, ale prostě zajímavý to je, informace jsou seriózní a srovnávat to s bulvárem je teda hloupost. Teď už mě prosimvás přestaňte jeb@t...
            • RakeW
              Ok, výjimka zřejmě potvrzuje pravidlo, já s tím nemám problém :).
        • ringmancz
          mně to teda přijde, že je víc populární než naučný. na obálce škaredá ilustrace, k tomu obří titulky a když jsem si přečetl článek, tak jsem se vlastně nic nedověděl. ale pokud to někoho baví, tak proč ne
          • Menttor
            To jsi si četl spíš nějakou inzerci, ne? :-D Všechny články, které jsou obsažené v tom časopise NESOU nějakou informaci už ze své samotné podstaty, takže je NEMOŽNĚ "vlastně se nic nedovědět".
  • tak to je paráda,nejlepší zpráva dne.Stará garda znovu u Levelu!Držím palce a budu podporovat.Hlavně zachovejte články od Dana Vávry a přimlouval bych se i za Tomáše Krajču a Pavla Bobrovskýho+sem tam nějakou úvahu od Guláše Krykara.Díky Games!
  • Caincz
    Chlapci, tak to si dneska na vás dám panáka. Ať vám to šlape, pokud tam bude tahle stará parta, tak okamžitě předplácím no matter what.
  • Dobré zprávy...držím klukům palce
  • me plne hry zase tak nevadi radsi mam doma placky nez virtualni vlastnictvi nekde na steamu. je pravda ze par her na steamu mam ale kdyz spadne nevadi mi to. mini level bych mel zase zpatky rad. konzole bych ozelel a vice clanku zamerenych na temata ktera s hrama souvseji + statistiky cisla atd.. snad chapete o co mi jde:) jinak kupuji level i score a rozhoduju se podle plne hry a obsahu. kazde cislo nekoupim kvuli cene 200kc ktera je na me hodne velka. clovek ma tech poplatku za mesic tolik ze to proste nejde jinak kdyz se tu resil vek me je neco kolem 30 a poctu si dobre jak v levlu tak ve score...u me opravdu zalezi o jake cislo se jedna
  • Robotron3
    Trochu nechápu, že lidi, kteří tvrdili, že papírovým časopisům odzvonilo a už to nemá cenu, najednou koupí Level. Co s nim budou dělat? Z nostalgie snad? Ale jinak ať se daří samo. *3* Je ale srandovní, že lidi, co dělali level a hrej, pak přešli na games a nedělali už level a teď si vezmou level zpátky, takže mají oboje, web i časák a hrejáci... Chudáci *2*
    • Jo taky jsem si až dodnes myslel, že místní parta vyznává tento názor. Ale kdoví, třeba chtějí změnit formát časopisu natolik, že to Level postaví opět na nohy.
  • Trisska
    Klídek lidičky, Level bude na 100% vycházet minimálně do února příštího roku, protože mám ještě 9 čísel předplacenejch. *3*
  • Paul_cz
    Pokud bude nový level bez příloh a za slušnou cenu, a bude v sobě mít obsah který na internetu nenajdu (tzn například minimum recenzí, ale víc témat), tak budu uvažovat o koupi. A to jsem poslední herní (i neherní) časopis koupil někdy před deseti lety.
    • Trisska
      Minimum recenzí, cože? Recenze jsou v herním časopise přece to nejdůležitější!!!
      • Robotron3
        Proč? Když si je člověk může přečíst na netu o měsíc dřív, třeba?
        • Pokud budou kvalitou prevazovat nad tim, co existuje na internetu, tak si osobne rad pockam.
          • Robotron3
            A proc by mely? Lidi co pisi do casopisu, stejne pisi na net. Nevim, v cem by to melo byt jine?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit