Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psychotic
    smazáno
  • Trisska
    Já bych ještě přitvrdila a hru pojmenovala Call of Dead Effect... když už tak už! *15*
    • Kozy
      a podtitul Medal of Horror.
  • Dead Trigger + Dead Space + Mass Effect = Dead Effect = Profit?
  • Ždímačka na prachy, příští rok vytvoří ojedinělou adventuru s názvem Robotarium.
    • Nebo strategii StarConquer či další střílečku Battle of Duty
      • Nebo Call of Honor in Battlefield? *1*
  • Z toho přímo srší originalita.
  • Nevím jak vy, ale co jsem zkoušel střílečky na telefonu, tak to moc hratelné není, s virtuálními joysticky mi to naprosto nejde
  • Už jenom počkat, než je EA zažaluje a hned dvojitě ;)
    • filias
      Hlavně že i ten font je Mass Effectu podobný.
    • tak urcite maj vykalkulovane, ze se jim ta nasledna reklama pravdepodobne vyplati.
    • Pokračování by se mohlo jmenovat Space Mass. *15*
      • *1*
        • na to musim dať +-ko :D
  • No nevypadá to vůbec zle, tak uvidíme jak se to bude hrát. Každopádně držím palce kluci - vypadá to nadějně.
  • vezmeme dead z dead space a effect z mass effect a máme dead effect *1* *1* *1*
    • hlavny hrdina Isaac Shepard...
    • c-z06
      Týýjo. To jsi určitě jako vývojáři vymýšlel celou noc, co? *2*
      • Blázníš tak rychle?, týden *1* *1* *1*
        • a druhý týden trvalo vymyslet logo (rozhodnout se jestli bude jako D.. nebo M...)
          • Ano chvilku jsem se díval na prázdný papír, okusával tužku pak jsem papír odložil a zahrál si dvě "nejmenované hry", a heuréka *1* *1*
  • Madfinger no tak! Co jste číňani nebo co!? Kdyby to byl jen název... ale ten font...:/
    I kdyby si to EA nechalo líbit, tak tohle prostě působí jako laciný moneygrab....:(
    • ehm, tahle hra neni od nas (od Madfingeru). Doporucuju si precist prvni dve vety clanku ;)
      • Jej, sorry. Blbě jsem to přečet a pochopil. Sypu si popel na přirození.
        • Vakek
          Zajímavý způsob sebepoškození :D, ale ohledně toho fontu máš pravdu. Je to do očí bijící
      • Vakek
        přesně tak...nejdřiv čtu pak diskutuju *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit