Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra špatná není, ale optimalizace je zase hrozná, tedy alespoň na mou HD7850 a hrozně mi tam blbnou stíny světel :/ Jinak ok, atmosféra zatím fajn, ale u 2033 mi možná přišla lepší. Ještě jsem ale nedohrál a nějakou dobu nedohraju, tak se to snad zlepší.
    • Nic, nejradši bych si naliskal. Dlouho jsem neaktualizoval driver karty, což je teď neskutečně poznat a hra jede plynule ve FullHD a na High. A vypadá to, že i stíny už jsou ok.
  • Česká herní komunita by se mohla stydět... *9* Nebo to tu už nikdo nekupuje hry? *13*
    • Třeba já dostal kupon ke grafické kartě, ale nevidím jediný důvod, proč bych měl čekat o několik dní déle než amíci, tak jsem si to prostě stáhnul.
      • Dobře... Ještě někdo? *5*
  • Dohráno a po dlouhý době celkem slušný fps,který nedohraješ za 4 hodinky s prstem v análu jako COD.....8/10
    • Kozy
      Výzvu přijímám!
      • Ten prst v análu nebo hraní Metra? *3*
  • Tak sem si to zkusil a musim rict,ze sem necekal tak narocnou hru v teto dobe,kdy se to neda spustit na maximum tak,aby to spalalo pekne a clovek si to pekne vychutnal:)kdyz jedu ve full HD vse na max krome ssa tak to jede cca 130fps,ale kdyz zapnu ssa4* tak to klesne na cca 25-35,docela to vyhlazovani fakt narocne,je asi potreba pockat na patch ci na nove ovladace:)ovsem byl sem pouze v zacatku,nevim jak se pak snimkovanani ukaze ve volnem prostranstvi...
    • Presne tak to uz rezim ve 3D je mene narocny nez SSAA 2X (mne to pri vypnutem SSAAA jde z nejakejch 70FPS k 35FPS a to mam zaply jen na SSAA 2X, full hd vse na max.). Pokud se mohu zeptat, cozepak to vlastníte za Grafickou kartu ??? Dekuji za odpoved.
      • Bez SSAA a vse ostatni na max s Vsync AF16* a zapnute PhysX ve full HD motion blur normal to jede 100-150 fps kdyz se zapne SSAA na 2* jede to 60-90 fps pri zapnuti SSAA na 4* to jede 25-40 fps ale to uz neni ono,na 2* to je pohoda...grafiku mam Titanku...nekdo psal,ze uz je patch,ale ja zadny nenasel:)optimalizovany ovladace zatim taky nejsou,jak to bude,hodim dalsi poznatky,tak jako tak,je to opravdu narocna hra,pokud chcete hrat se zapnutym SSAA :)
  • Hanzales
    Kluci, další v řadě :) Netrpělivost, nedočkavost a zvědavost je sv*ně. No u mně spokojenost zatím. Myslím, že milovníci Metro2033 si k číselnému hodnocení můžou klidně přihodit jeden dva bodíky. I když zatím radši čekám to horší, líbí se mi už jen opět to prostředí a stylizace a krom toho to komentované 16min IGN gameplay taky vypadalo dost krmně. Rád za to dám i těch 700,-
    PS: pokud máte herní klavku od Logitechu, shoďte proces "Lcore.exe" Jsem nepochopil, jak až to brzdilo. Teď to fichá na nejvyšší bez AA s PhysX - na 4 jádru, 4GB RAM a 560Ti (1GB) až to sám nechápu, asi bude třeba počkat na nějakou větší melu ale i v outdooru žádný náznak úbytku FPS (to jsem ještě nenahodil ani poslední bety). Co víc, Ramku jako by ta hra skoro nežrala a procík jede taky na 50% a to jsem se bál, že to dle těch požadavků bude scukanice. Pak jsem ještě zjistil, že lze Logitech SW spustit zpět při ALT-TABu ze hry a pak to jede i s Lcore.exe jako po másle.
  • Vím, že je to můj problém, ale to poslední Metro jsem zkusil a nebavilo mně. Liší se tohle nějak ?
    • Je to rozhodně lepší než METRO 2033. Zkus, neboj se! Budeš spokojený podle mě... *3*
  • Staženo,nainstalováno a odhehrány cca asi 3 hodiny.První dojmy nebyly pro mě nijak šokující,že bych si říkal,ty bláho,tak to je nádhera..podle mého názoru je to volné navázání na metro 2033..Stejný styl grafiky,stejná hratelnost,stejně ponurá a depresivní atmosféra.Je to prostě klasická příběhová hra,plná předskriptovaných událostí,jkterá je hodně zaměřená na příběh a atmosféru,akce je až druhořadá.Někomu to třeba vadí a nenávidí tyhle hry,já je třeba naopak mám rád a nevadí mi.Komu se líbil první díl,tomu se bude líbit i tohle pokračování.Hraje se to dobře,svižně,nenarazil jsem na žádné chyby,grafiku velmi pěkná..na AMD 6870 OC ve full hd na maximální detaily s vypnutým vyhlazováním a fyzikou stabilně bez výkuvů 30-35 fps....jediné mínus dávám za klasicky sttupidní umělou inteligenci,ale to už dneska tak nějak standart..za sebe rozhodně doporučuji,pro fanoušky Glukhovského jasná záležitost.
  • Malleth
    Stručná a jasná recenze. Kupuju. Jen by mohl Lukáš ještě něco napsat o tom Ranger modu. Celkem by mě zajímalo jestli je to bez HUDu vůbec hratelný.
  • Poslední dobou se nemůžu ztotožnit s názorama jaký má Lukáš Grygar.A ty komenty k HL2 v podcastu.......omg :D
  • MarekTV
    Vidím, že všichni poslušně čekají na oficiální vydání v ČR ;)
    • maros.goc
      neboj ..u nás na Slovensku je to oveľa horšie
    • Chce se mi ze zdejší komunity zvracet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší