Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenže ty si mentál...
  • schali
    Bohužel z důvodu nedostatku času jsem se dostal ke hře až po mnoha letech. Byl jsem velmi mile překvapen, vývojáři z východu mají můj potlesk, prostě umí tyhle hry dělat. Fallout 4 je proti tomhle špatnej vtip bez atmosféry a smyslu. Jediná nevýhoda je délka, je to fakt krátký, ale jinak dokonalá hra. Místní recenze je zase další neskutečná minela a nepochopení všeho co je na hrách dobrý. Games už poněkolikáté ukazuje, že je serverem diletantů.
  • Dohráno za cca 10 hodin při stední úrovni obtínosti... a to jsem až na konci zjistil, že musim nightvision a svítilnu dobíjet, jinak jsem tam pořád běhal ve tmě a používal noční zaměřování u pušky... skvělej nápad ale chtělo to alespoň dvojnásobek misí....
  • trošku nechápu hodnocení recenze, ale pro mě jako fandu radioaktivních her je to jedna z nejlepších FPS akcí, který jsem kdy hrál.. skvělá hratelnost, optimalizovaná grafika, super příběh.. dávám 10/10 !!
  • tadle recenze trošku politicky smrdí *16*
  • Konkretne na MSI R9 290X Gaming 4GB
  • Jak tato hra pojede na I5 4670K a AMD R9 290X na fullHD
  • skor najvacsi s najmensim *1*
  • Vyborna zalezitost se skvelou atmosferou a zaroven hra s asi nejlepsi grafikou vubec. Neskodila by mensi koridorovost a lepsi AI... ale to jsou jen pihy na krase jedne z nejlepsich FPS soucasnosti. Pokud to nekoho minulo stejne jako me vloni, tak muzu vrele doporucit. Za me 9/10.
  • Ristoro
    Tahle hra šla celou dobu naprosto mimo mě. Zkusil jsem to, posadilo mě to totálně na p*del. Dnes dohráno. Vynikající hra! Považuji to za nejlepší FPS, jakou jsem kdy hrál a to bez legrace. Tohle si zaslouží desítku. Co se týče recenze, naprosto ji ignorujte.
  • Největší čůrá*ek tady nadává ostatním do č*ráčků. :)
  • Ajaja, zase ty chlapečku ... kolik měří tvoje péro? 5 cm, když ti stojí? *1* Chlapče chlapče, cizí názory ti nejsou dobrý a ještě tě rodiče nenaučili, že každej, kdo je má, nemusí být nutně "kretének" *3* Prosím, udělej tady všem radost a běž skočit pod vlak *1*
  • Huhuhu, nojo, tak se pozná CHLAP:) A co ty chlapečku, kolik napíšeš recenzí za svůj život do herního webu?:))))) Jdi si hejtovat svoje rodiče, že takovýho čůráčka přivedli na svět *1*
  • Naštěstí si Lukáš z takových čůráčků, kteří si tady honí svoje malý péra (aka ega) nic nedělá a bude doufám psát recenze v podobném duchu :) A vám, drazí ukřičení čůráčci, nezbude než sem nelézt a udělat si vlastní, lepší, web o hrách, se skvělým a úžasným hodnocením. Holt Games není web pro děti a stejně sem ti malí šulínci furt lezou *1*
  • Tak hrajem, shrnuto:Prostředí sedí, příběh je vcelku dobrý a udrží u hry, ale vadí mi takové to podsouvání děje naprosto průlednými zvraty, kdy by se každý normální člověk zachoval automaticky úplně jinak viz útěk z tábora a následná komanč anabáze,

    co mě namíchlo je obtížnost na normální mód, kdy vykouknu ze dveří a postřílím 20 komančů aniž by se zmohli na nic lepšího než pomalu ťapat před hlaveň nebo vykukovat z poza bedny, když už přiletí nějaký granát tak ani neškrábne, jsem tak v půlce a na lékárnu jsem nešáhnul, čili lehká, čekal bych nějaké koordinované útoky, a spolupráci při prohledávání temných koutů, jeden z baterkou a druhej ve stínu by si počkal až vystrčím šišku na prvního,

    K obtížnosti bych také vytknul oproti prvnímu dílu, že k poměrně dobrým zbraním s nočním viděním se dostanete poměrně rychle, hra pak rychle ztrácí na drámě, kdy vás netrápí nějaké baterie u noktovizoru na bouchačce a vy si enemáče smžíte v klidu ze tmy na dálku no stres, takhle by to v postapokaliptické hře kde je nedostatek zdrojů být nemělo, vidím až zapařím HC mód. Pro srovnání v Half-life 1 který teď taky z nostalhie pařím mne pěkně oblíkičili a nebo si počkali za rohem *5*

    Čili super hra ale normální mód je jak pro mého 12 letého bratra :-D *16* *16* *16* *16*
  • Trapnej seš ty,debile
  • Tato recenzia robi hambu Games.cz
  • Tak po tom všem, co jsem si přečetl za příspěvky, jdu do toho.. *14*
    P.S.: pane recenzente, nemáte to jednoduché, že? *1*
  • Hodně trapný s tím Bémem. Je vidět, že novinář se v autorovi nezapře. Ale tak něčím nakrmit hloupé publikum musí no. Rada pro příště, dobrý je si při psaní čehokoliv vždycky nastudovat problém. Nejhorší projev debility novinářů je právě to, že velmi rádi ze sebe dělají odborník na vše, a přitom jsou to v podstatě naprostí nedoukové, kteří neumí nic.
  • Autor recenze je pravdepodobne nevdecny blbecek co tu hru proletel z laptopu na nejlehci obtiznost ! Dneska dohrano a je to pro me jedna z nejlepsich her za posledni dva roky ! V zadnem pripade si nezaslouzi 7/10 a opravdu nevim cemu by tu desitku chteli dat zvlast kdyz vsichni vime jaky meli vyvojari rozpocet , podminky ve studiu a jak se s tim odvazne poprali.Diky tehle kravske recenzi jsem cekal prumernou strilecku na urovni napr. zpackaneho crysis 3 ... misto toho me do zidle zarezala atmosfericka sleha s uzasnou grafikou a nadhernym pribehem o kterem se muze tem p*covinam co jim davate 8/10 jen zdat ! Nic zapinam znovu protoze musim videt ten dobrej konec a jeste jednou cecky od Anny. Panu Grygarovi bych jeste rad vzkazal ze jeho tupa a lacina recenze ma u me 2/10 za spravne opsany nazev hry a par dobrych screenu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit