Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aby vám tohle jelo budete potřebovat hodně dobrý pc , já ale stejně zůstanu s mojim Tlad na enb series od Borise Vorontsova
  • No vypada to hezky (az na ty hrozny stromy). Ale takhle rozmazany video moc nevypovi o texturach.
    V clanku se pise jen o svetelnejch efektech. Podobnej mod jsem zkousel, ale vyslo najevo, ze ten zakladni GTAIV barevnej filtr maskuje hnusny textury opravdu mistrovsky.
    Bez jejich upgradu moc neverim tomu, ze to bude koukatelny, ale z videa mi to snad fakt prijde, ze mnohem lepsi jsou... ? Hmhmhmmmm..?
  • No vytiahol som krasnu este aj vonavu GTA IV z policky a uz instalujem :D
  • Spíš kdyby to udělali na San Andreas než na blbý 4ky.
    • smejki
      to nejlepší, co na San Andreas vůbec šlo udělat, je už pár let venku *3*
  • Sám vlastním PS3 a nemůžu si vynachválit grafiku třeba u uncharted 2, ale tohle? Tohle je nádhera! Jdu se to pokusit rozběhnout na mém PC, ale pochybuji *1* *4*
  • Psychotic
    Ty jo... jestli tohle dokázala vytvořit banda poďobanců s jednou rukou v krabici od pizzy, chci vidět, co dokážou profesionální vývojáři s třemi roky času. Najednou bych příští generaci konzolí chtěl co nejdřív.
    • Neviem preco podcenujes ludi ktory niesu profesionaly. Kopa tych profesionalov vobec niesu ziadny hraci ci fanusikovia tej ktorej hry. Su len dobry v tom co robia a je im jedno keby velmo chceli hra by bola milionkrat lepsia. Oni zaplatene dostanu ci to bude mat ultra mega grafiku alebo nie. Prave tychto nadsencov by si mala spolocnsot najat a my by sme dnes hravali ine hry
      • Ono taky to, že něco vytvořil fanoušek nemusí automaticky znamenat, že je to amatér. Jen prostě třeba nedělá v herním průmyslu, nebo klidně hry i spoluvytváří, ale u jiný společnosti a po večerech si vylepšuje svojí oblíbenou hru *3*.
  • vasekveselej
    Je to super, ale proč to tak doháje nemohlo vypadat rovnou ??!! :( *3* *1*
    • Proč to takhle nemohlo vypadat rovnou? :) ... protože konzole...
    • Psychotic
      Protože na dělu za šedesát tisíc to rozjedeš v 15-20 FPS. Ty specifikace máš i napsaný na odkaze v jednom z příspěvků níže.
      • delas si srandu mam i7 6gb ram ati radeon HD 6970 a nemam s tim jedinej problem stabilne 45 - 55fps
        • jj, standartní low-end sestava jakou dostaneš ke krabici ovesnejch vloček.
          • Stala necelejch 27000,- a vy tu neco zvatlate o 60000,- + jako sestava to nebylo cely sem si to postavil.
            • Moje řeč, není nad to si namixovat a postavit vlastní sestavu. Když si o tom člověk něco zjistí, načte a má pár známých, kteří mu i poradí, tak může ušetřit velký balík a zároveň získat stabilní výkonný stroj, který vydrží několik let.
            • Mě většinou pomáhá se stavěním manželka i když občas taky musim sám:-)
  • A z grafické karty mi vylétne atomový hřib :)
  • Prosimvás nevíte někdo, kde by se dal sehnat nějakej balíček aut? Aby se to nemuselo stahovat jedno po druhym
    • Zkus tohle- Možná to bude ono. Ale myslím že je lepší to stahovat po jendom, člověk si to potom může hezky zkompletovat a nejsou tam auta který nechceš.:)

      Každopádně-
      http://www.fileplanet.com/209505/200000/fileinfo/Grand-Theft-Auto-4-4---Seba85-Cars-Pack-v6
      • Ještě tohle- To je ale jen betaverze

        http://www.moddb.com/mods/mdox
        • dík
          • Vůbec není zač, co jsem koukal je toho ale víc. Když se koukneš na youtube na videa tak se dají najít i odkazy na další.
  • nejak malo 3 MB ???? je to v pohode crisis 2 mal 2 GB patche

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit