Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grifus
    Remedy mam rad. Aneb dalsi akcni hra z pohledu treti osoby, s kvalitnim pribehem a prostredim, ke vsemu atmosfera doladena k dokonalosti diky vypiplanm detailum? Sem s tim... *5*
  • sly_boots
    hra sa mi pozdavala, kym som si neprecital ze do toho chcu vlepit hercami hrane segmenty... herecke vykony z tej ukazky vyzeraju hrozne amatersky, neuveril som tomu ani sekundu. pripomina mi to hrane videa z Westwood hier ako Battle for Dune alebo C&C :D
  • Quantum Brak...I See What You Did There :D
    • kubi-wan
      Šit! Zrovna jsem to sem chtěl napsat! *1*
  • Alan Wake mě absolutně nebavil. Pořád dokola chodím po lese s baterkou a svítím na dřevorubce. Ještě jsem to nedohrál a pochybuji že ho někdy dohruju. Prostředí je perfektní. kdyby se dalo chodit kam by hráč chtěl. Tak hle je to jen tunelovka a nikterak zvlášť zábavná.Taky jsem od Wake čekal něco jiného. Bohu žel.
    • Taky z neho nejsem odvarenej, ted jsem ho dohral jak byl v Levelu a i kdyz samotny pribeh by pomerne slusny, prostredi taky (zejmena hra svetla a stinu), atmosfera solidni, postavy a dabing to vsechno bylo urcite plusem hry ale samotna hratelnost mi prisla pomerne fadni a po case az stereotypni, 4 typy nepratel, vsechno vicemene podle stale stejnyho mustru az do konce, scriptu bylo prehnane a postup byl taky docela tuneloidni. Za me 7/10
    • spoock
      Alan Wake měl být něco, čím nakonec nebyl, navíc z toho udělali těžkou koridorovku, která vám dávala do hlavy jeden mindfuck zadruhým.
      Hráno na PC, vypadalo to hezky, ale neoslovilo mě to, navíc to bylo přehnaně fádní.
    • Jak vidno, tak za tento názor hoříš v pekle.

      Ale moc se ti nedivím. Když si pročteš první zprávy o tom jako to měla být open world hra s dynamickým světem, tak výsledný produkt vskutku působí jako chudý příbuzný.

      Měli prostě švihnout do lepší grafiky Mizzurna Falls a mohlo to být supr.
      • To neva. Pár lidem se hra líbila :) Pro Remedy plus a pro mě mínuska *3*
  • vidím to tak, že za pár let bude revoluční hra taková, která půjde aspoň trochu hrát *1*
  • holec89
    a ja se tak tesil na alan wake 2 :(
    • Grifus
      Bude, uz se na nem dela. Otazka je pouze kdy no... *7*
      • montatatana
        Nerekl bych, ze se na nem dela. Remedy jen tvrdi, ze prijde, az nastane spravna doba, tzn. az dodelaj tudle exkluzivitu, ktera jim zaplati kancly :)
        Je to malinkaty studio a dve velky hry za raz urcite nedavaj.
        • ja mam takove tuseni ,ze jsem taky nekde cet ,ze se na nem dela . To ze maj rozdelanej tenhle projekt neznamena ,ze nemuzou POMALU si pripravovat podklady na Alana dvojku .
  • Budoucnost her bych raději viděl v otevřeném a fungujícím světě s vlastním životem...něco co nastínil Gothic... že už bych byl na hry moc starej a degenerovanej?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit