Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl jsem tu ze sebe začít chrlit nadšení z této originální videorecenze, ale jak to tak pročítám, tak bych se jen opakoval :) Bravo a doufám, že se podobného výstupu v budoucnu ještě dočkáme.
    A pro ty, co se jim to nelíbí : seriózních recenzí máte na webu tuny, tak co děláte tady ?
  • Ty voe čekal jsem fakt kdoví co, ale tohle ne. Naprostá bomba! Nejlepší videorecenze co jsem kdy viděl. Teď to nazpívej ještě v angličtině a šup s tím na Youtube :)
  • Dokonalé, dokonalé, dokonalé! Ano musím to napsat třikrát, protože originálnější videorecenzi jsem ještě neviděl *2* Klobouk dolu před Lukášem Grygarem *3*
  • Mato1987
    ty brďo, odkiaľ sa všetci títo ľudia vyrojili :D
    neberte mi to za zlé, ale nemala toto byť videorecenzia? namiesto toho tu máme casting video do superstar :D
    • Mě ta recenze nevadila, ale pak jsem zase tady viděl desítky nadšenců jásajících jak to je geniální že se mi to úplně zprotivilo... Co je na tom prosimvás geniálního? Je to prijemny zpestreni, ale tohle je jak nejaky fanousci Justina Biebera
      • Mato1987
        toto treba nejako využiť :D spýtam sa grygara či nechce aby som mu robil PR agenta :)
  • doufam, ze to lukas v pristim KR da live!
  • rain
    Perfektní nápad i zpracování! Frajer
  • Super song, pěkná videorecenze a hra taky není špatná. Po čase konečně něco z dob kdy každý správný chlap měl u pasu Colt, Smith&Wesson nebo Remington. A v rukávu Derringera. Pro jistotu. Hra z dob kdy se ještě veřejně věšelo a pistolnické souboje či přestřelky byly na denním pořádku. Sice je to jenom arkáda, ale nápad s tím představit nejslavnější legendy divokého západu v něčem co se nejspíš inspirovalo Malým Velkým Mužem (zapomeňte propána jána na nějakého Forresta Gumpa, dávno před ním tu byl Jack Crabb který taky všude byl, všechno znal a od všeho měl klíče...) Jsem zvědav až dohraji plnou verzi ale vypadá to že tu někdo složil poklonu všem těm "kovbojkám" ať byly míněny vážně anebo to bylo westerny poněkud špagetové :))) "Belle Starr, Belll Starr kde máš teď hlavní stan, v oklahomských kopcích už nezní tvůj gun..."
  • Poklona,perfektni recenze. Neco takoveho jsem jeste nevidel ani neslysel *2*
  • MidnighT91
    Tak tohle chťelo koule, paráda...
  • oktavius66
    To vidím poprvé nazpívanou recenzi Country muzikou *15* . Dobrý nápad a hlavně mě pobavil ! Díky Lukáši za skvělou recenzi *3* . Jsi prostě dobrý !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit