Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I po letech je tohle video pořád součástí zlatého fondu české herní žurnalistiky. Vždycky jednou za čas se k němu vrátím.
  • RezavejTank
    Nejlepší videorecenze! I po letech si ji musím pořád pouštět *14*
  • připojuji se s názorem, že se jedná o nejvtipnější vidorezenci, kterou jsem kdy viděl:-) Na začátku jsem nechápal, pak mi došlo, že je to skutenčně Lukáš a ne Michal Tučný;-)) A v podstatě tam bylo vše - dokonalé. Díky:-)
  • Autor je skutecne multitalent. V Americe by byl jiste celebrita se svou originalnosti a tady si to lidi nevazi. Skoda. Za me velky respekt.
  • risa2000
    Super! Víc k tomu nemám co říct *5*
  • Ta hra má fakt tak dobrej soundtrack? Tak do toho jdu... *1*
  • Naprostá pecka! dlouho jsem se tak nezasmál :-D
  • nejhorší recenze za poslední dobu! *10*
  • M.Habarta
    Lukáši, bravo! :) Dá se někde stáhnout audio?
  • No nic moc Lukáši. Nejhorší recenze od tebe, teda jestli se tohle dá považovat za recenzi.
  • MoragStyx
    Lukáši jsi bůh videorecenzí. Klobouk dolů.
  • O to víc nechápu, proč tahle hra, byť neni špatná, dostala 8/10 a Metro LL 7/10... hrál jsem oboje, CoJ je fajn odreagovačka s originálním způsobem zpracování trochu ála Tarantino, ale stejně, je minimálně stejně ne-li o bod níž jak Metro LL, co se týče grafiky, příběhu atd... (Nebo spíš Metro by mělo být stejně nebo o bod výš)
  • jo ale tyhle hry jsou hlavne o strileni a to mi zabavnejsi prislo v gunslinger, ale jen podle dema
  • Tak som to dohral, ale popravde som sklamaný. Je to priveľmi arkádové a lineárne. Bound in Blood sa mi zdalo realistickejšie, dalo sa tam jazdiť na koni, svet bol otvorenejší, tam som sa cítil fakt ako na divokom západe. Toto je ďalšia koridorovka alá CoD. Ale keď to ľudia kupujú tak prečo nie, že...
  • no tak tohle je snad nejlepsi videorecenze jako jsem kdy videl.
  • vyborna recenze! kloboucek dolu...
  • a v čem je rozdil?
  • http://www.youtube.com/watch?v=CYQH4lX8tvw&feature=youtu.be
  • klobouk dolů.. westerny nejsou můj šálek kávy, country hudbu nesnáším, ale tahle videorecenze se mi fakt líbila! :-)
  • Tohle mi zvedlo náladu, skvělá recenze, skvělá hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit