Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • zdeeneek
      *1*
  • Wabi Daněk se může jít zahrabat! Skvělej nápad i provedení. Games.cz zase ukazuje proč je mým nejoblíbenějším webem!

    P.S. Level Tv se vrací !?
  • FeebeEWN
    :D Lukáš je frajer!
    • Fremencz
      Seš na omylu Lukáš je ten největší ze všech frajerů, videorecenze se dost podobá té která tu vyšla kdysi na Bastion a já říkám víc takových !
  • Najlepšia videorecenzia akú som kedy videl. Klobúk dole. *3* ak bude hra rovnako originálna ako táto recenzia, tak to bude pecka. *1*
  • oktavius66
    To vidím poprvé nazpívanou recenzi Country muzikou *15* . Dobrý nápad a hlavně mě pobavil ! Díky Lukáši za skvělou recenzi *3* . Jsi prostě dobrý !
  • jnsCZ
    Jó recenzi takhle hustou
    fakt nikdo nečekal
    konkurenci vtipu prostou
    janchor jasně zválcoval
  • Paul_cz
    Po celou dobu sledování jsem měl na tváři takovej ten přiblblej grin, ještě teď se ho ne a ne zbavit, opravdu vynikající!
  • farrao
    Teda Lukáši, to je pecka ;) První videorecenze, u které jsem se od začátku do konce s otevřenou pusou smál a mám chuť si ji pustit znovu *1* Akorát je teda horší, že si nastavil laťku dost vysoko, tak se bojím, že příští budou oproti tomuhle o ničem... Takže je snad jasný, co chcem příště... *1*
    • Keyz
      Hlavně bylo jasné i o čem hra je apod. Jen tak dál.
  • Corvus
    Už teď je tato videorecenze legendou, která se bude vyprávět (zpívat?) kolem táborových ohňů. Smekám uctivě. Doufám, že jsi od Sleeplesse dostal (zaslouženě) nějakou tu příjemnou, korditem vonící, zelenou dolarovku navíc! Paráda, Janchore.
  • martyEF
    Slavík 2013
    Janchor = skokan roku *1*
    • To by byla spíše urážka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit