Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Caincz
    Tak a dost. Kde mam tu kreditku, tohle byl poslední pádnej argument, proč koupit. Už jsem to psal minule u recenze na Starseed Pilgrim a napíšu to i tady, díky bohu za recenzenty, jako je Janchor, a za to, že mají Games koule na podobný kousky. Paráda.
  • BIG UP! To tu ještě nebylo :)) cenim
  • Nejlepsi

    recenze

    v historii!
  • Amylee.Anderson
    Co s nějakejma Let's playema... Kterej herní web má TOHLE? Ósom!
  • Povinně otytulkovat a šup s tím na youtube *3*
  • Normálně do diskuse nepřispívám, ale nyní musím říct, že tenhle styl "songu" se mi hrozně líbí, mám rád country (je mi 24), a tahle písnička má westernovej flow;). Výbornej nápad, super text a melodie co sedne k westernu jak šestiraňák k Billimu Kidovi. Palec Hore Luky!
  • Drakens
    Dokonalé naprosto dokonalé za celou historii herních magazínu (od Exkalibru počínaje) a webových recenzích konče jsem nezažil tohle to. Skládám hold nápaditosti a provedení stejně jako odvaze. Jdu si to pustit ještě jednou *14*
  • Kluci z games odvádějí špičkovou práci, mají skvělý podcasty a ke svému webu přistupují zodpovědně, profesionálně, ale zároveň s nadhledem a příjemně lidsky. Tato recenze přesně vystihuje tento web. Web na který můžeme chodit a bavit se zde zadarmo. A přesto se tady najdou blbečci co si potřebují plivnout. Určitě to Lukášovi zabralo hodně času dát tohle dílko dohromady a já jsem rád, že ten čas do toho dal a já se 6 minut bavil. Na druhé straně tady máme pitomce, co obětovali svůj čas aby si tu pohonili ego. Jejich ztráta:) Palec nahoru Lukášovi a celé redakci za super práci;-) A hanba všem co používají adblock; na gamesech vypnout a klikat:) jsou tady navíc reklamy šitý přímo na hráče, tak se tomu nevyhýbejte :)) (teda krom té reklamy co se tady objevuje ve videích na přibrání 6kg svalů za 4 týdny :D a ikdyž fitness mám rád, tak sem mi to vůbec nepasuje.. nehledě na to, že to je to blbost :D... ale to už jsem odbočil... Games rulezzz ;-P
  • MidnighT91
    Tak tohle chťelo koule, paráda...
  • Ten spokojený úšklebek z obličeje asi už dneska nesmažu, hra zakoupena. Můj obdiv patří mistru Grygarovi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit