Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě teď si to zpívám :D:D. Fakt masakr :D.
  • Klanim se mistre,asi nejorirginalnejsi recenze,to je snad poprvé v zivote kdy si poustim recenzi jiz potreti,bravo Lukasu *3*
  • grygar tvurci maji smulu ze te neobjavily a ta pisen by kludne mohla hrat v menu nebo se stat ustrednim motivem cele hry (nebo aspon v credits :-D), ale hlavu vzhuru po tomhle se ti urcite ozvu aj zahranicny vyvojari :-D, co takhle skusit naspivat preview na DARK SOULS 2 ?
    tato stranka by sa mala odted volat - ONE MAN SHOW made by grygar :-D
  • kapalka
    Tak to byla ultratrida :)
  • Teda hru jsem nehrál, ale tohle je jednoznačně nejoriginálnější videorecenze, jakou jsem kdy viděl! Smekám klobouk a dávám všechny palce nahoru :)
  • Možno to niekomu príde hlúpe ale hej, čo tak ukázať aká sme tu na games komunita, dať sa dokopy a zaspamovať twitter techlandu, ubi atď. aby sa o tom dopočuli?

    Toto si to fakt zaslúži! Tak poďme, ja už som im to poslal, nech svet vidí ako sa recenzujú hry od srdca! *4*
    • RakeW
      Myslim, že Poláci by měli radost, když už spustili i tu soutěž o nejlepší cover verzi balady o Silasu Gravesovi.
    • v techlandu by asi i něčemu rozuměli, ale ten Ubi asi těžko...
  • Autor je skutecne multitalent. V Americe by byl jiste celebrita se svou originalnosti a tady si to lidi nevazi. Skoda. Za me velky respekt.
  • tak tohle je nejlepsi recenze, kterou jsem za svuj dlouhy hracsky zivot videl
    velka GRATULACE
  • takové pojetí recenze jsem opravdu nečekal :D :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit