Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukáši, co takhle vyrazit s tím na Portu? V kategorii Zpívaná recenze bys určitě vyhrál :) Je to fakt super!
  • MoragStyx
    Lukáši jsi bůh videorecenzí. Klobouk dolů.
  • Dokonalé, dokonalé, dokonalé! Ano musím to napsat třikrát, protože originálnější videorecenzi jsem ještě neviděl *2* Klobouk dolu před Lukášem Grygarem *3*
  • Mam takovej pocit, ze mas taky rad J. Cashe jako ja :) Klobouk dolu!
  • shmeck
    Tak jsem to včera večer rozehrál a ráno jsem zaspal do práce *5*.
    • Ja byl taky dnes rano podezrele utahanej... :D
      • já taky
  • kde najdu info o album od Lukáše Grygara?
  • celoush
    Na tohle musí mít člověk koule... klobouk dolů *4*
  • Nenazval bych to recenzi, ale napad a provedeni 100% spicka :D ... brecim smichy ... Janchore ses frajer
    • bobsh
      Proč bys to nenazval recenzí? Protože si ve zpívanym textu nedokážeš najít informace (který tam jsou, ne že ne)? Videorecenze má sloužit jako doplněk k textový a tenhle účel to splňuje dokonale.
      • Kdyz neco recenzuju tak o tom neco celkem i reknu, aspon podle me... sice to uvedl ve zpevu a no slysle jsem to.. ale prakticky o ty hre nic nerekl :) ...
        • jakto? tam zpiva o konkretnich vecech v ty hre... zbrane, bullet time, game over ve vode - to me sr.lo taky *16*... informacne je to nabity az necekane, klobouk dolu!!!
      • Taky bych to nenazval přímo videorecenzí, ale počin je to parádní, to ano. Kdybych hru už nehrál nebo recenzi nečetl, asi bych některým věcem neporozuměl.
        • bobsh
          to je fakt, ale videorecenze na Games nikdy neměla sloužit jako samostatnej útvar (shodou okolností jsem nedávno poslouchaj starej podcast, kde to Petr uváděl), jenom jako doplněk k recenzi textový, takže ani nemusí shrnovat základní informace
  • Inquisitor
    Vím že budu mít tísícpětset mínusů, ale mě se to teda moc nelíbilo. Ale originální to je, to jo.
    • za pár let by se ti to líbilo, počkej až trochu vyrosteš, vím teď máš radši hiphop
      • Inquisitor
        :D Je mi teprve třicet let, takže se mi to asi začne za pár let opravdu líbit. Máš pravdu, když se něco nelíbí tak je mi deset a poslouchám hip hop. Skvělá dedukce.
    • Písnička pěkná, ale o hře si myslím opak *4*
  • TriangleOfLight
    Jedním slovem dokonalé!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší