Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak toto nemá obdoby! Jedným slovom neuveriteľné! Skladám poklonu najhlbšiu aká sa len dá.
    *14*
  • t3nk
    Pod linkem na geniální video od Honzy Olejníka na twitteru jsem čekal cokoliv, ale tohle mi rozhodopádně vyrazilo dech. BRAVO JANCHOR !!!
  • Klaním se. Odteď chci ale každou recenzi v písničce.
  • Je někde píseň ke stažení moc prosím? :D
  • jnsCZ
    Jó recenzi takhle hustou
    fakt nikdo nečekal
    konkurenci vtipu prostou
    janchor jasně zválcoval
  • kapalka
    Tak to byla ultratrida :)
  • No jako vtipný videorecenze to působí dobře, jinak teda ale *16* Ale tak co, Lukáš si tu už udělal svuj fanklub, dobře pro něj
  • Preed
    http://www.innerfidelity.com/images/130403_Blog_Busted_Applause.gif
  • Tak toto byla jedna z mála videorecenzí, která se mi opravdu neskutečně líbila :D *14*
  • michaliuz18
    super :D nove, zabavne :D kazdy tu pindal na recenzie ale čech sa musi ukazat, zlozit song a zaspievat ho do videorecenzie :D chvalim je to super napad a hodi sa to tam... ta hra by sa obycajne slovne ani nedala zrecenzovat, len strielaj strielas a zas a zas a zas, preto som to aj vymazal lebo ma toto nebavi:D a tento spev je jedine dobre na tejto hre :D
  • Mam takovej pocit, ze mas taky rad J. Cashe jako ja :) Klobouk dolu!
  • kubi-wan
    Super originální recenze! Vsadim se, že nahrávání songu muselo bejt velká švanda! A ani bych se nedivil, kdybyste si teď v redakci takovou písničku proti trudomyslnosti vesele prozpěvovali...*15*
  • spíš škoda že....
  • FeebeEWN
    :D Lukáš je frajer!
  • Najlepšia videorecenzia akú som kedy videl. Klobúk dole. *3* ak bude hra rovnako originálna ako táto recenzia, tak to bude pecka. *1*
  • Wabi Daněk se může jít zahrabat! Skvělej nápad i provedení. Games.cz zase ukazuje proč je mým nejoblíbenějším webem!

    P.S. Level Tv se vrací !?
  • BIG UP! To tu ještě nebylo :)) cenim
  • to je ta crazy recenze? ^_^
  • Jeste ze Lukas pise o hrach a neživí se zpěvem *2*
  • takové pojetí recenze jsem opravdu nečekal :D :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit