Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenze jak víno *1* výborný nápad.
  • No moc pěkně jsi nám zazpíval, ale z recenze si pamatuju velký kulový, až na to jak hnusně vypadají ty vyskakující body *4*
  • tu vidime ze cesi a country su jak rit na serbel.
  • Geniální!
  • ale jako vklidu videorecenze :D ale dobry DUBSTEP By byl lepší :D
  • genialni, diky
  • Thorleif_cz
    Moc pěkný... Člověk to podělaný číslo vůbec nepotřebuje. Třeba v týhle videorecenzi vůbec bejt nemuselo. Stejnak se kolem těch čísel akorát lidi hádaj.

    Třeba by se lidi naučili číst v textu, dokázali by si z toho vytáhnout, co se recenzentovi líbí (co nelíbí) a srovnat si pak v hlavě, zda je to hra pro ně. Což je imho to nejdůležitější, ani devítka přirozeně negarantuje, že mi ta hra na 100% musí sednout... Samotnej text je přece důvod, proč se ta recenze píše, ne číselnej verdikt na konci.
  • RakeW
    Myslim, že Poláci by měli radost, když už spustili i tu soutěž o nejlepší cover verzi balady o Silasu Gravesovi.
  • To by byla spíše urážka.
  • RakeW
    Asi ti nezbývá než se odklidit na weby, které ti poskytnou kýžené profesionální informace. I na českém rybníku jich pár je, a ovládáš-li i jazyk anglický, najdeš jich asi bžambilion.

    Zaplaťpánbů za Games.cz s jejich amatérskými informacemi, amatérským country a amatérským pocitovými recenzemi podzemních drah...
  • ImDeath
    WOW. Respekt pane Grygar.
  • v techlandu by asi i něčemu rozuměli, ale ten Ubi asi těžko...
  • Thorleif_cz
    Já si říkal, co si ten Lukáš dal... A teď vidím, že na všelijakým svinstvu tu lítá kdekdo jinej... Recenze je plná dojmů a když člověk poslouchá, tak tam najde dostatek informací...

    Na mě něco leze, točí se mi hlava a je mi blbě, ale neměl jsem problém pobrat tuhle záležitost...
  • Normálně do diskuse nepřispívám, ale nyní musím říct, že tenhle styl "songu" se mi hrozně líbí, mám rád country (je mi 24), a tahle písnička má westernovej flow;). Výbornej nápad, super text a melodie co sedne k westernu jak šestiraňák k Billimu Kidovi. Palec Hore Luky!
  • MishKonn
    Pěknej nápad Lukáši, ale vždyť ty neumíš zpívat, goddammit...
  • Možno to niekomu príde hlúpe ale hej, čo tak ukázať aká sme tu na games komunita, dať sa dokopy a zaspamovať twitter techlandu, ubi atď. aby sa o tom dopočuli?

    Toto si to fakt zaslúži! Tak poďme, ja už som im to poslal, nech svet vidí ako sa recenzujú hry od srdca! *4*
  • Recenze pěkná ale ta hra to je hrůza.
  • Ten spokojený úšklebek z obličeje asi už dneska nesmažu, hra zakoupena. Můj obdiv patří mistru Grygarovi :)
  • Grifus
    No tak tento styl humoru a kvalita zpevu mi opravdu nesedla. Ale co tak vidim spousta diskutujicich z toho div "nestrika", takze vlastne uspech ne?
  • Pochvala za originální videorecenzi..fakt víc k takové hře myslím netřeba....
    První in game záběry co sem viděl a přesvědčilo mě to abych to při první slevě koupil...
    Arkáda jak hrom co zavání epesní hratelností...moje gusto...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit