Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenze super, v 720p ale ta hra vypadá hrozně, když si vzpomenu jak krásně to vypadalo, když jsem hrál. Jinak ten záběr jak střílí každýho, jen ne toho blbce u gatling gunu mě děsně frustroval.
    • Jinak to, že hra vypadá hrozně jsem myslel grafiku ve videu, při hraní je to paráda a zážitek neskutečný :)
      • No zrovna při hře jsem se po dvou hodinách v jednom tunelu jako v COD + s těma bonusama za headshoty cítil jako na pouťové střelnici a ne na divokém západě. Supr příběh, hezký nápad, ale tou lineární střílečkou a zabíjením padouchů se z toho stala jedna z mnoha stříleček.
        Kdo hrál 1+2, cítil tu atmosféru na koni ve volném prostoru, tohle nejspíš nedohraje. Odinstalováno po 3ech, 4ech hodinách hry.
        • No to je celkem jasně že to odinstaluješ po 3ech 4ech hodinách když ta hra má tak 3, 4 hodiny délky :D
    • jj přimo :D sem si myslel že to je bordelands :D :D
  • Srandovni receze, nicmene pri sledovani zaberu z hry jsem to podivne country zpivani ani poradne nevnimal *4*
  • Hra nevypadá nic moc, ale recenze je výborná! Doufám, že formu převezmou i Fight Cluby.


    *3*
    • *15* To mají kluci dvě hodiny zpívat? Na Petr Poláčka a hanácké popěvky bych byla tuze zvědavá.
    • Naopak, hra je neuvěřitelně zábavná.
  • Děkuji za vtipně podanou recenzi ^_^
  • ale janchor nasral si mě ta hra si zasloužila aspon 9/10
  • farrao
    Teda Lukáši, to je pecka ;) První videorecenze, u které jsem se od začátku do konce s otevřenou pusou smál a mám chuť si ji pustit znovu *1* Akorát je teda horší, že si nastavil laťku dost vysoko, tak se bojím, že příští budou oproti tomuhle o ničem... Takže je snad jasný, co chcem příště... *1*
    • Keyz
      Hlavně bylo jasné i o čem hra je apod. Jen tak dál.
  • Lukáš je nub!
    • Ale jo promin jeto bomba , lepsi jak hra. xDD
    • taky budes az ti bude 30 *1*
  • Recenzia 10/10, červený sú fkt hnusáci, počkáme si na modrých!
    • For the Alliance! :D
      • Chcel som si to pustiť 2x, ale zas tam skočil ten žid z Evropa2 *13*
  • hezka recenze ale priste uz ne prosim
    • michelangelo
      Jenze sem se to pisnickarstvi hodi jak p*del na hrnec! Jiny hry si reknou zase o jinou formu video-zrecenzovani a nepredpokladam, ze by se pro uspech tehle hudebni, zacali delat stejnym zpusobem i vsechny ostatni .)
  • Perfektni kluci! Pobavilo. A ted cele album. :)
    • to ma tady... http://janchor.bandcamp.com/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit