Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Megamonstrózní!!! Sqělá recenze, sqělý nápad!!! Klobouček...
  • grygar tvurci maji smulu ze te neobjavily a ta pisen by kludne mohla hrat v menu nebo se stat ustrednim motivem cele hry (nebo aspon v credits :-D), ale hlavu vzhuru po tomhle se ti urcite ozvu aj zahranicny vyvojari :-D, co takhle skusit naspivat preview na DARK SOULS 2 ?
    tato stranka by sa mala odted volat - ONE MAN SHOW made by grygar :-D
  • Ten by se mohl živit i jako dabér, má takovej "filmovej" hlas! Recenze parádní! *1*
  • Musím říct že dobrý :D
  • x_ander
    No ty voe! A já myslel, že videorecenze na Bastion byla originální a že mě už nic nepřekvapí. A Janchor to opět dokázal naprosto s přehledem :-D Pecka nejpeckovatější, jen tak dál ...
  • na tohle musí chlap mít koule.klobouk dolu nej recenze co kdy byla
  • GRYGAR NA HRAD!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Nihilistick
    Tak sem to zacal hrat (pochopitenle k vuli tve recenzi Lukasi) a je to super.proste stara dobra strilecka co se hraje opravdu sama.mimochodem spousta lidi co si tu stezuje by nedokazalo udelat obycejnou recenzy natoz pak slozit k tomu slova atd.LUKASI RESPEKT!
    • Black_Hand
      no zas tak oldschool to neni :). ma to regenerujici zdravi.
      • ucho
        rozumná alternativa nahrazující lékárničky, co by se jinak musely válet po celé mapě :)
        • Black_Hand
          ani ne. stacila by whiska. trochu vice zivota a jelo by se.
  • Par vterin mi trvalo nez mi doslo ze to neni podkres ale obsah recenze co slysim *1*
    Nic mene super! Originalni, slusne provedeny (na slavika to neni, ale do superstar by to stacilo i s rezervou *1* - janchore, co takhle s tim jit na nejakej dalsi casting? *15* ) a naprosto gamesacky a to jsem myslel ze mne po unboxingu uz nic neprekvapi. *2*
    Kazdopadne i slusne zklubeny text jak co do obsahu recenze tak co do formy a stylu. *thumbs up*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit