Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chápu, že je to CoD a hledat v tom smysl je to poslední, co bych měl dělat, ale když oni z toho dělají pomalu existenciální drama o úloze vojáka, jako ochránce demokracie, tak jak jí v USA znají, tváří se to celé tak vážně, a pak tam prsknou psa, kterému by i komisař Rex záviděl. Nemůžu se přestat smát.
  • prudislav
    Ten Assault Drone má nějakej divnej skin *5*
  • http://www.dsogaming.com/wp-content/uploads/2013/05/Untitled-COD-Ghosts-Lighting.jpg
    • tohle není simulátor sluneční soustavy ale hra *7* tak neres kraviny
    • 2x slunce no problem
  • Generalmagor
    Nikdy jsem se nějak zvlášt' nesoustředil na grafiku. Soráč, ale o to přece skoro vůbec nejde :D stačí aby byla slušná, což v tomhle případě je. Já doufám, že hlavně bude výborný příběh, pořádně opepřený emocionálně, až mi kápne slza. Takové hry mám rád, takže doufám, že hoši z Infinity nezklamou
    • Kronoss1
      Nespletl sis hru? Tohle je CoD alias pětihodinový koridor s rádoby WOW efekty. U CoD bych hledal všechno, ale příběh určitě ne.
      • Black ops 2 ukázal, že i v případě CoD to jde - vesměs žádná scénaristická bomba, ale neurazilo. Třeba tam Gaghan není na úsměvy do kamer a něco podobného se splodí i v případě Ghosts.
        • Spades
          Jenže Black Ops 2 neměl takovýhle směšný marketing. To je jak kdyby prostě vychvalovali Slunce seno jako komediální mistrovské dílo s emotivním příběhem a dějovými zvraty... Prostě jednou je to béčko, tak to jako béčko musím brát...
        • Kronoss1
          Přiznám se, že Black Ops 2 jsem nehrál, takže nemohu posoudit.
  • Pozor SPOILER úplně nakonci hry 1. pejsek umře 2. pejsek vám zachrání život 3. pejsek vám zachrání život a umře. Já tipuju 3.
    • pejsem se objetuje a packama zajisti termonuklearni hlavici nacez umre... z hecu
    • Spades
      Ale následně po epicky smutné scéně zjistíš, že žije.
      • Jo tak to je taky možné :D ale s tím se počítá už v bodě č. 2 :D
      • Kozy
        A že má implantovaný mozek cpt. Price.
  • Masturbujú tam okolo toho jak keby to je nejaká revolučná hra
    • Kronoss1
      To je fakt. To mě (kromě záběrů ze hry) také hodně pobavilo.
  • Spades
    But nobody saw CoD: Ghost coming?
    WTF? CoD Vychází každý rok, ale CoD: Ghosts nikdo nečekal? To je jak říct, že sem tento rok nečekal prosinec...
    • Velice jste mne pobavil mladý muži.
    • Tilwaen
      Pouze kopírují pana Gotta *3*
  • Bude to krásná sra*ka, která má zcela jasnou cílovou skupinu, malé děti a starší, kteří nechtějí nic složitého, ale opět úspěch....opět si to koupí miliony lidí díky značce, skoro žádné náročnosti a kvůli značce (ano vím, že je to dvakrát) :)
    jo a pes neumře, ale dostane to, vy se naštvete a pak to dohrajete a se psem pak půjdete při západu slunce do dálky...
  • Hmm... Aha... So real game. Chápu lidi co CoD už jenom pirátí protože kdybych si měl takovou blbost koupit tak si urvu obě ruce. No co? Dětem se to líbí tak z toho uděláme majestátní hovadinu. Jdu si radši zapnout Arctic Combat protože to je CoD killer ve všech směrech...
    • Smutný je, když ti hra už nestojí ani za to upirátění. MW3 jsem se už nesnažil ani hledat. A to jsem MW1 a 2 hrál hlavně kuli singlu, takže by mi upirátěná verze bohatě stačila.
  • Na to, že se má jednat o nový engine je posun minimální. Já nevím, ale od dob MW1 je to každý rok to samé. Tentokrát trošku vyleštěné, ale wau efekt jako kdysi se už nedostaví.
    • Jak už jsem psal. Žádný nový engine není pro ty co nesledují kolem dění
    • Tilwaen
      O nový engine se mělo jednat jen do doby, než zapracoval tlak médií; nakonec z toho vylezlo, že ten nový engine vlastně není až tak nový *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit