Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak COH2 vyšlo, už ho hraju a opravdu myslím že stojí zato i přesto že většinu strategií moc nemusím. No a ten zbytek nwm.
  • Jasně hned až vyjde ti ho půjčím xD!.Jo to je super že vyjde tolik her,jen aby stáli za to"!
  • adamouncz
    Už předobjednané? Skvělé po vydaní mi můžeš půjčit steam *1* . Né, dělám si srandu. Ale vypadá to že letos vyjde dost dobrých(doufám) her: Cod, Bf4, Furious 4, Rambo the game, a z jiných žánrů třeba Coh2 nebo Batman AO. Vypadá to na skvělý rok. *5*
  • Jasně to mě štve taky.Neříkám že se přetvařuješ zrovna ty *4* .Já se na to těžím a moc,dokonce jsem si to už koupil,jen čekám až se odemkne *5* .Sem dost zvědav na ten Multiplayer.
  • Jasně,ale to je je jen kvůli tomu aby si toho ty lidi vůbec všimli a nepropásli to.Já u Feara 1 pořádně ani tu Almu neviděl na tož abych se ji lekl! ale tak třeba jsem lama jen já:-). *7*
  • Vždyť já se nepretvaruju a taky těším, jen mě štve to diktovaní co má dělat při stealth akci.
  • Lidi jen se nedělejte,každý na to čeká jak na boží hamburger!!.Tak že se nepřetvařujte:-),já se na to taky těším a určitě to nebude horší než minulé díly,grafika vypadá parádně a to tam bude i DX11!.Moje gtx 295 už je na to stařičká....ale snad to nebude jak v Battlu 3!! jen bez xp!.Ten pes ovládaný přes ten kamerový ovladač je teda fakt úlet!! to samé ty rozbité dveře když tam skočí oknem a vyrazí dveře a utíkají jak fakt před nějakým Alienem:-) a to ještě nad hlavou střílejí jen ne do toho Psa:-).Zabití psem Během vteřiny na udušení vlastní krví.Snad to bude mít parádní příběh!!. *3* nebo *11*
  • Zajímalo by mne, kterej bezmozek by dal této blbosti 9 nebo 10... *1* *1*
  • haha to same jak rychle a zbesile 6 *1* .
    Prudcent: "Hele Joe kolik bude stat vyvoj"
    Sef vyvoje: "Franku tak asi jak minule"
    Producent: "ok tak tam dejte nejaky novinky, pribeh sesmoli Judi hned potom jak mi rano preblafne a puste to ven"
    *1* *1*
  • bylo by to super, ale pořád to je dog of duty! tohle bude prostě další díl a nemá cenu od toho čekat (podle mě) něco víc než deb*lní střelníci a koridorovku! pes se využije možná v jedné - ve dvou misích navíc v tom videu i tomu psovi říkali co dělat (tím myslím hráčovi), takže to je úplně jedno jestli člověk hraje člověka, psa, delfína nebo mouchu stejně bude dělat to chtějí oni.... někde se krčit pak zmáčnout E a zachránit svět!
  • Navíc už, k tvé spokojenosti, na fora CoD nepíšu, jen mě dostali ti moderátoři a jejich řeči jak eňo ňuňo to bylo... "Have you seen it? *8* " "Wow its beautifullll!!! *14* """ ... *7*
  • Až někdy pujdeš na opravdovou střelnici (mám zbroják), nebo si zahraješ airsoft (profi), nebo budeš mít známýho mezi vývojářema (což mám, proto si dovolim sem tam srovnávat a hodnotit), pak teprv něco mektni... CoD klidně ať se vydává dál, i arkády to čas od času chce na odreagování, proč ne, ale ať se přesune CoD z AAA na béčkovej titul nejen marketingem, ale i cenou...a pak to bude odpovídat...
  • Šetři si ty urážky na někoho, kdo si je zaslouží... nejsem jedinej, kdo má na tohle stejnej názor, takže to nás hodláš pomlouvat všechny, nebo si konečně přiznáš, že si jen další ovečkou ve stádě když tohle obhajuješ ?

    P.S. Až si někdy zahraješ opravdu dobrou hru, pak sem tepr něco piš...
  • Tunnel game of year..... Já se jim divím že to můžou ještě vůbec vydávat. I když zase na celým světě to bude nejprodávanější trhák roku a pro masy hráčů co chtěj za odpoledne sfouknout film ve kterým občas zmáčknou tlačítko na myši to bude lahoda... O grafickým kabátě se netřeba zminovat.... To už tu zaznělo mnohokrát že to je prostě dojná kravička celýho COD posledních let... No uvidíme ty hodnocení až to vyleze ven, to zas budou samý 9tky a nedejbože i 10tky!!! *8*
  • A jo teď jsem si to pustil znovu a fakt je něco špatně. Výstřel a pak moc dlouhá pauza než je slyšet hvizdnutí
  • Po tomhle co jsem videl, musim rict fail. Dojde slepým vývojařům, ze toto je pr. use r( nejde to napsat ani s teckou ani mezerou?
  • asi mal na mysli, ze naboje letia vacsinou rychlejsie ako zvuk.
  • kennyB
    Vzpomínám si na první Medal of honor a na ty psi, co v kanále aportovali granáty. Ten pes tam bude možná jako takové vylepšení, aby to nebylo pořád to samé. Jestli tam bude i trochu té realističnosti, jak slibovali, tak si tenhle díl vyzkouším. Jako poslední jsem hrál MW2.
  • kennyB
    Nekousnul nejdřív do ruky a pak do krku??? Nebo jsem viděl špatně???
  • adamouncz
    A jako v jakém pořadí to má být? Napřed umřít, potom výsřel a nakonec let kulky??? *8* To jsem nepochopil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit