Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    CoD World at War - mezi MW1 a MW2
  • ty bláho to máme COD 1, UO,2,3, Modern Warfare 1,World At War, 2,3 Black Ops 1,2 a Ghosts, celkem 11, pokud bych něco vynechal doplňte. Duty Calls nepočítám, to není od Activision :))
  • On si koupi next gen BF4 a pak zjisti ze krome nalesteneho vizualu je to po herni strance uplne to same co osklive CoD. *6*
  • psi se v bojích používali od pradávna
  • Sakra prace tohle vypada hodne dobre a asi to i funguje. Ze by prvni VR ktera se i chytne? :). Jinak do haje s CoD. Vseho moc skodi ale dokud se najdou sasci co si to koupej za plnou cenu 1300 tak se to bude vyrabet dal. Kdyby to alespob udelali z WW2 (tentokrat treba za Nemce), korejsky valky, Vietnamu (ta cast v Black Ops se nepocita :)), Afganistanu za Rusy
  • at recykluji kolik chteji, ale at to vydavaji jako datadisk za 9.99 ... pripadne singlplayer zvlast digitalne za 5.99 .. MP me u teto serie absolutne nezajima a SP bych si jen z tendence zahral (ty 3 hodky se daji vydrzet i kdyz je to furt to same, a treba MW1 melo kampan docela v pohode)
  • Dělá si někdo čárky celkem by mě zajímalo kolikátý už je to díl?
  • :D heh...
    myslel jsem to tak,ze by se mohli zamerit na jine obdobi nez soucastnost/vymyslena blizka budoucnost,aby nemuseli vymyslet kraviny typu ovladani psa,kdyz je nic jineho nenapada...
    jinak nic proti psovi...ale mozna to meli udelat v australii a ovladal bys klokana s rotacnima kulometama :D
  • calwin
    to by si chcel po nich moc aby spravili nové textúry a všetko znovu... recyklovať recyklovať recyklovať...
  • Inquisitor
    V tý době se taky ještě snažili udržet nějakou kvalitu. Dneska to lítá jako konzervy z fabriky.
  • kennyB
    A v jiném období se psi v bojích nepoužívali??? *1*
  • Paulcz
    hmm ale ono to nebude tématem, ale přístupem a zpracováním. Stějně poslední CoD z druhý světový bylo hrozný.
  • tak to neni moc fajn...hra za psa je divna,nehlede na to,ze je nejakej tlustej ne? :D
    vubec me to nenadchlo,natoz abych vubec premyslel o koupi...mozna by se meli zamerit na jine obdobi,aby nemuseli vymyslet kraviny se psem :)
  • Call of duty jsem nehrál od prvního MW, kterej byl slušnej. Přiznám se, že mě taky COD leze už krkem, ale nepřehánějte to tady *7* nikdo to nehrál, ale všichni už ví jaká je to sračka....ten hate na COD vám lepší život neudělá opravdu ne!
  • XorxoxTalarius
    No minimalne tam ma kazda akce reakci, kdyz nekoho zamorduji na ulici, tak po mne pujdou policajti :D
  • a co jako od next gen cekas? kdyz maji pripravovane konzole GK v dnesni cene 3000,- (a to se jeste ty konzole neprodavaji) nextgen je dnes (a do budoucna vic nez kdy driv jen PC) takze od hry ktera je primarne urcena pro konzole se nextgen nikdy nedockas!
  • Michael Giacchino je mistr, pro mě je to herní verze Johna Williamse, dlouho jsem neslyšel jeho melodie v nějaké gamese a hodně to chybí, protože on skutečně dokázal navodit přesnou atmosféru v každém titulu, co jsem hrál, dokonce složil OST i k prvnímu COD, díky němu si ty melodie dokáží lidé pamatovat i dnes a myslím, že by nebylo vůbec na škodu, kdyby ho Activision znovu pověřil nějakou zakázkou :)
  • Tak tohle CoD bych si ihned koupil. Opravdu.
  • Já tuhle větu nějak nepochopil. Vždycky jsem měl za to, že herní, filmový atd. web je tu v první řadě proto, aby propagoval produkt. Vždyť z toho snad 99% webů žije nebo se snad mýlím? A ono je to všechno jinak *3*
  • Miserius
    https://www.youtube.com/watch?v=-ELFxB-tGhE *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit