Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Agonyforme
    Toto video se mi nelíbí. Tato hra se mi nelíbí. Situace kolem této hry se mi nelíbí. Sponzoři a tvůrci téhle hry se mi nelíbí. Tahle prezentace téhle hry se mi nelíbí. Doufám, že je to tedy hodnotný názor a komentář, který mi schválí GAMES. Mějte se. *12*
  • JohnyTheZik
    v bf je vic e-sportu nez ve vsech hrach od MW1 (mozna jeste vyjma BO2)
  • Ja chci zpatky 2. svetovou. Ty hry meli alespon atmosferu a supr soundtracky. Viz MOH . Co presli na modernu, tak jim sel titul do kytek.
  • Opet kazdorocni vasavac penez jmenem cod, kterej si koupi miliony primitivu ktere bavi mackat 3 tlacitka dopredu dozadu a strelba.
  • Chce se mi zvracet . Od prvniho modern warfare absolutne zadna zmena . A to ze to je nextgen ,si mam myslet jen kuli pouzity tesalaci ? vzdyt je to jinak totalni hnus a nehratelna kravina ,kde uz ani nemusite hrat.
  • Ale tady přece nejde o to, jesli se v té hře nebo třeba filmu dějí nesmysly, ale jak se ta hra nebo film tváří. A CoD se narozdíl např. od těch Transformerů, Iron Mana, ST atd. tváří smrtelně vážně, bez náznaku sebemenší nadsázky. A proto to tak bije do očí.
  • škoda že v podvodní misi neměli sebou cvičenýho delfína Flippera
  • Kde se ten novej trabant da koupit? chci ho!
  • a pekne draha vstupenka na nej, kor kdyz serialy jsou vzdy zdarma
  • vzdy som hry hral 2-3x dlhsie ako brat. chodil som po priestranstvach, hladal skryte bonusy (quake 2), chcel vojst do kazdej budovy a kazdeho kuta (dishonored).

    tato hra je smiesna. beckovy akcny film.

    viem, niekomu sa paci, ale ako "indiana jones" hraca ma ubija ta sklucenost. a to su zabery spod morskej hladiny.
  • poridte si k tomu jeste tohle
    http://www.kickstarter.com/projects/1944625487/omni-move-naturally-in-your-favorite-game
  • Kravicka
    Se musim smat jak to lidi obhajuji ze to neni simulator kdyz tam je .. 2x slunce, pes vs 5 vojaku kde vojak na ktereho skocil pes prorazi tluste drevene dvere jak granatem a ostatni vydeseni vojaci bezi taktez ven...atd
  • promitac
    Ani logo si nevedia spravit vlastne.
    http://i.imgur.com/brWIPbu.jpg
  • Miserius
    Kolik lidi si jeste bude myslet ze to je vtipny?
  • docela hezkej film ale hrozná hra
  • Bavíí to a bavit bude..tak to prostě je že nejjednodušší mechanismi jsou ty nejlepší...každopadně jsem se tešil na nove NOVE coD...a opět starý engin stará grafika atd...škoda..
  • promitac
    Ako keby som cital naky material apple, hehe

    Daj si niekde ziadost, mas nato vlohy.
  • promitac
    Drz tlacitko vpred pre dosiahnutie vitaztva.
    Kriste to este niekoho moze bavit?
    To uz nemaju predavat ako first person shooter, ale ako first person moovie. A s politokou xboxu ako zariadenia na TV sa to bude len naramne doplnovat.

    A boze te marketingove kecy achhh aaaaaaaachhh *12*
  • Call of Dogs
  • call of duty: dogs *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit