Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adamouncz
    Jo a o coopu se něco říkalo? Nahrazení něčím jiným potvrdili?
  • Pes je tam jen kvůli tomu, aby ve vás vzbudil to malé dítě, co mělo psa (nebo ho máte), a kvůli emocím k němu vztahujících se....a je to moc...vypadá to navíc divně, navíc je lepší než komisař rex, protože kousne do ruky a pak instantně zlomí vaz týpkovi když se mu podívá na krk či hlavu....
    a proč je slyšet nejdřív výstřel, pak je vidět a slyšet letící kulka (asi) a pak ten týpek umře?
  • No je to celkem zbytečnost, ale nějaký moc velký problém to není. Mnohem horší byla ta hra za psa. Na jednu stranu úžasný, na hlavu padlý (myšleno jako chvála) nápad, ale to vodění za ruku *10* .... Jsem se těšil že když se to jmenuje ghosts tak tam bude nějaká stealth akce, která u MW3 v singlu dost chyběla, ale asi to bude opět jen diktát zdržující od zábavnějšího střílení. Doufám že ten pes půjde použít i jinak, třeba likvidovat bomby nebo nějak čichat miny, že když by něco cítil začal by kňučet a čím silněj by kňučel tím jsi blíž atd.
  • mne sa hlavne nepaci ten pes, vyzera/sprava sa skor ako alien. Extremne inteligentny aj na mlhave povely, plizi sa ze ho nikto nezbada, zabija behom sekundy....proste alien :D. Este aj ta reakcia ako vybehli vojaci z dveri bola ako by do miestnosti vtrhol alien *5*
  • a ještě něco.... taky bylo dost divné, že když padal ten "asi" kostel do té propasti tak hra vzala hráči otěže čili se nemohl asi 3 vteřiny hýbat ani otočit hlavu a prostě tu scénu MUSEL vidět!!!! *16* to mě taky se*e tenhle přístup jak pro retardované = jako co je moc je moc, ale...!
  • vlastik.plaminek
    Pes nemůže umřít, protože by se ozvala Peta nebo podobná rádobydůležitá a naprosto zbytečná organizace. To přece není spoiler, ale logika.
  • call of juarez 1 má dobrý multiplayer. Stejná hratelnost jako u cod ale není to takový chaos a není tam tolik přesílených zbraní. A hrajou tam fakt dobří mistři, někteří se ve zlomku sekundy trefí pistolí do běžícího 100m vzdáleného hráče (samozřejmě bez cheatů). Jediný problém tam je že je to na kola, tedy po umrtí musíš čekat na resp. než se všichni pobijou.
  • Oprava: psY
  • Singl navíc? Je dobře vidět že už od MW2 je tam navíc spíš multiplayer. Ten MP je teď hrozný chaos když je tam jen 12 hráčů. Snaží se to vyrovnat množstvím zbraní ale tím dochází k hroznému nevyrovnání, u BO2 se dá hrát akorát hardcore ale core mód je tam fail. Zábava ten MP je, to napětí za jakým rohem na tebe někdo vyletí, ale dost nedodelaná zábava. Hlavní je tam spíš ten hollywoodský single.
  • tohle není trolling ale prijde mi vtipné jak nekterí tady nadavají na codko a pritom hraji betafield a chvali frostengin *1*
    http://www.youtube.com/watch?v=Qr8NYaNom8I

    codko je hlavne o zabavnem multi a ne o single kterej je tam jen tak navíc ok?
  • Čím šílenější tím lepší. Jen mě štve že mám na psi alergii. *13*
  • By se to mělo jmenovat DoG oF DUTY! Si dělají srandu s tím psen, ne? Mozek si klidně nechám vypláchnout bortícími budovami a únikem ze smrtelné situace na poslední chvíli, ale psa zabijáka co na povel likviduje hlídky - už když to píše tak to zní směšně.... to už je moc! Toho REXE v té USA neměli vůbec pouštět, už se těším až jako ten pes bude hráč pilotovat letadlo nebo aspoň řídit člun... zase!
  • Tak jo, můj názor na prezentaci dalšího call of duty?

    Wooow, ty jiskřičky v jejích očích *14*

    *15*
  • Ty už se někam spláchni ty kus opakujícího se ho*na.
  • Tilwaen
    Má slova.

    Už teď hodlají vydávat každoročně alespoň jeden díl AC, protože přeci "hráči si to přejí". Chtělo by je to hecnout, aby to bylo co každého půl roku *15* Kvantita > kvalita...
  • uz se tesim na DLC ktere prida do hry moznost hrat i za delfina
  • Jestli myslíš World at War, tak ano... nesmírně sem se těšil na Pacifik, ale to co předvedli... snad jediná pěkná mise byla na moři v hydroplánu, za doprovodu bubnů https://www.youtube.com/watch?v=8QY4FdCgw-Q *5* + sem tam hezká mise, ale jinak proběhnuto nic moc tempem...a sovětská polovina hry... od Stalingradu to šlo z kopce...jen hon s kulometem v ruce a panzerfaustem na zádech...
  • Zadny strach Ubisoft jim s AC zacne brzo slapat na paty.
  • Vzhledem k jejich strategii, kterou razí už několik posledních díků, tzn. za co nejméně peněz (do vývoje) co nejvíce utržit, to asi "nehrozí"... ta melodie MoH se mi přehrává do dneška, a že je to už pěkných pár let, co jsem to hrál... nevim, proč utekli k MW (i když MW1 nebylo špatný) když se 2.sv. tolik "hodila" do těhle 2 sérií. Pro mě nejlepší díly zůstanou navždy CoD1 + United Offensive, CoD2, MoH1 a MoH Pacific Assault... nic složitýho, žádný padající mrakodrapy, žádné xté zachraňování světa před pošahaným generálem nebo mafiánem s atomovkama atd atd... *5* Podle mě, kdyby s tímhle enginem (nebo klidně už novým) zresetovali tuhle sérii a vrátili jí do 2.sv., klidně bych se k ní vrátil a utratil nějakou tu kačku... takle... pardon ale ne... bejvávalo... A ani Rex to nezachrání...
  • + na druhým playstationu jsou nejméně další dvě hry *4* (jednu z nich určitě dělali ti samí jako world at war - ten jejich název si však nikdy nepamatuju *2* )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit