Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tieto gameplay zábery boli na mňa trochu divoké. Keby sa namiesto týchto "wow" scén ala prestrelky pod vodou, ovládanie psa (???) atď z toho pokúsili urobiť o to lepšiu strielačku. Ale je mi jasné, že COD je na takýchto wow veciach postavená.
  • Miserius
    Bohuzel uz jsem si vypestoval alergii na ten engine, jak ho vidim tak se osypu, 6 let porad dokola to stejny...Verim ze kravataci jsou spokojeny, ale vzdyt ten vytvarnej team to uz vubec nemuze bavit...
  • Kronoss1
    Vylepšili? Pořád to vypadá o dost hůř než Battefiled 3, což je opravdu k popukání a jediné, co tak vylepšili je možná mimika a obličeje lidí (o moc zase ne).
    Co se reality týče, tak vše má své hranice.
  • Kronoss1
    Oni tam něco přidali?? To by sice byly Vánoce, ale já jsem si ničeho nového nevšiml.
  • Jak by asi vypadala prezentace Trabanta v dnesnim pojeti marketingu?
    Je to next-gen auto s mnozstvim novych features. Specielne navrzena kola ktere se toci na obe strany dopredu i dozadu. Promyslene designovany volant ktereho otoceni doprava znamena zaboceni vpravo pro cele vozidlo. Revolucni material karoserie ktery nepropousti vodu a pocas deste nezmoknete. Je to neuveritelne ale pres sklo muzete videt ven a dokonce i dozadu. Asi vam to vyrazi dech ale je videt dokonce i pres bocni skla. Specielni reflektory jsou navrzeny tak aby svetlo dopadalo az na vozovku. Revolucni zrcatka zobrazuji obraz zrcadlove coz vam neskutecne usnadni couvani.......
    *1* *1* *1*
  • kubi-wan
    Vypadá to úplně stejně dementně jako ty předchozí díly... Ale věřim, že hra za psa se Petru Poláčkovi musí líbit *2*
  • konecne prehravac co nepumpuje do uzivatele tolik adrenalinu gj redakce
  • V době kdy parta 4 supervojáků zničí ve hře 8 mrakodrapů a celou nepřátelskou divizi,mi hraní za pejska ve střilečce ani nepřijde divné. A čekám,že Kapitán Price znovu omládl v sarkofágu a ukáže se tam taky *1*
  • Na tu prodejnou parodii na herního novináře jménem Geoff Keighley už jsem alergickej.
  • Stephenem Gaghanem pěkně vysvětluje, o com jim v singlu CoD jde...

    "co budou hráči(sic) vnímat, když budou hrát(sic)?" "budou cítit, že jde o hodně... budou mít starost o lidi v jejich týmu.. to je vlastně nejlepší část""náš kancl je silicon valley a hollywood dohromady" (jen jsme slovo divák, nahradili slovem hráč a taky "vstupenka" je dražší)
  • Cpt.Action: Dog, kill them all!
    Dog: Sir,Yes sir!
  • to není Alík jmenuje se Hasan *3*
  • Nějakej přecitlivělej po ránu. Svět bude hnedka "růžovější", když toho psa ze hry vymažou...
  • hafan? konecne neco nove? b pls ... Rise of the Triad 1995 - dog mode
    *3*
  • Kozy
    Jdi s tim na kickstarter!
  • Keby tych modern warfare strielaciek nevyde za rok 100000 tak by som tomu aj mozno venoval pozornost takto to moze byt aj hra roka ale kaslem nato uz som z toho prejedeny vkuse to iste prostredie, zbrane to sa po tych xy rokoch neda zmenit konecne prostredie aj ta blba 2sv alebo scifi blbost s lasermy by bola lepsia nez vkuse dokola moderna vojna...
  • InvisiblE182
    Další datadisk k modern warfare, tak to prostě bude, dokud se to bude prodávat. To, že to bude arkádová koridorovka ještě neznamená, že to bude špatná hra. CoD 2 fungovalo úplně stejně a občas si to zahraju i dneska, i když jsem "odchovanec" flashpointu. Jen říkám, že na flame je trochu brzo.
  • Mam pocit ze CoD si s BF4 letos nebude mit co vycitat. Kdyz to neni pes, tak je to rezani nohy "vreckovym nozikem" nebo bojovy vrtulnik ktery neni schopen zlikvidovat obycejny Range Rover. BF4 bude mit nalesteny vizual, lepsi animace a nejaky ten ustreleny kus zdiva ale co se tyce herni naplne jeden za osmnact a druhy bez dvou za dvacet. *6*
  • presne to isté som chcel napísať :D dakujem :D
  • Ten pes má na sobě výbušniny? Sebevražednej Alík....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší