Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslíte, že vydají DLC s možností změny rasy psa? Třeba taková čivava nebo jorkšír by mohlo být zajímavé
    *1*
    • Tilwaen
      Tohle aspoň v případě nejvyšší nouze unese nějakou tu výbušninu (ihned mi přišlo na mysl Red Alertovské "A little C4 knocking at your door" *1* ), co chceš dělat s čivavou? *15*
      • ale zase by to šlo vynahradit větším počtem čivav *1*
        • A hlavně jsem ještě zapomněl, čivava se ti vejde i do kapsy *1*
    • *1*
  • tak jsem celé video zkouknul a byl jsem zklamán, jako vážně žádná jízda na psovi s rpg v ruce? (odkaz na cod bo2) Čekal jsem, že teda koně vymění za psa, no tak snad příště
  • *14*Peeeeeeeeejseeeeeeeeeeeeek kupuju *14*
    • Whoossain
      Call of Duty meets The Sims 3: Pets...
    • Abych pravdu řekla nemám vlčáky moc ráda a velký psy obecně. Radši tam mohli dát nějakou menší rasu, nebo alespoň dát na výběr. Jinak mám ráda taky kočky *14*
      • Toz urcite na takoveho joksira
        http://data.mojezoo.cz/mojezoo/images/jorksir_3.jpg
        by aspon mohli aplikovat super novou technologie pro realisticky pohyb delsich chlupu a jak by si podaval zubama ty profesionalni zoldaky by bylo epic. Tak snad v dlc
        • TressFX by mu slušelo?
        • God-of-War
          A co teprv Mopse... *1*
      • God-of-War
        Nevim, ale nikdy sem neviděl vycvičenou, na povel trhající kočku...
        • command42
          no tak na povel nie ale trhajucu ano :D..taky tiger :D
  • Vtipný je jak tunely nikomu nevadí v CoJ Gunslinger nebo Metro LL, ale CoD je prostě taková značka do který se každy rád strefuje. A stejně to budou všichni pařit.
    • Treba proto, ze v Metru a CoJ jsou videt naky pokroky a ty hry se nevydavaj kazdej rok? :D
      CoDko je kazdej rok stejny a stejne tupy .... trolle
      • presne to isté som chcel napísať :D dakujem :D
    • ja to už ani nesťahujem od cca 4, teraz, minulý týždeň som si stiahol wargame, a už zajtra mi príde origoš
    • Srovnáváš nesrovnatelný *16*
    • Mně se to po grafický stránce líbí. Ta podvodní mise vypadá úžasně, ale co mi vadí je to, že ten stealth styl udává váš parťák a vede vás za ručičku a vy to nemůžete nijak ovlivnit.
      • God-of-War
        A tak to bylo vždycky a vždycky to tak bude.
    • Kronoss1
      Už porovnávat Metro LL s CoJ a CoD je velká blbost. Metro LL je na jiné úrovní než CoD.
      • God-of-War
        Páč Metro je dobrý a CoD smrdí.
    • A zrovna u toho Metra do bije do očí, takovej TUNEL!
      • akorát že tam je tunel i když vyjdeš z metra ven
      • God-of-War
        Kdo to kdy viděl, aby Metro bylo TUNEL!!!!
  • Baldur52
    V novém Call of Duty už nečistíme budovy granátem, ale pejskem! Woof!
    • Tilwaen
      Granát do huby, čapnout za flígr, prohodit oknem, take cover, boom! Vyčištěno *15*
  • A tenhle znáte?
    Šlo si takhle CoD a potkalo realitu..

    *1*
  • God-of-War
    New engine my ass. Next..
  • ...boring........ zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  • Kronoss1
    Tak jsem se na to podíval a zjistil jsem jedno. Je to pořád ta stejná hra, která má malinko (opravdu malinko) lepší grafiku. Co se ale zde ještě povýšilo, je "realističnost" (hlavně co se psa týče). Když jsem viděl asi 5 chlápků prorazit dveře, kvůli jednomu psovi, kterého stačí zastřelit, tak jsem málem smíchy spadl ze židle. To myslí jako vážně? A to tiché psí zabíjeni taky? Ten chlápek by řval z celých plic než by ho ten pes stihl zabít.
    Evidentně to není hra pro mě, a tak si ji nekoupím, ale rád bych, kdyby si i CoD fanoušci uvědomili tu absurditu většiny scén ve hře.
    • Generalmagor
      Hmm... Jasně, že si uvědomuju a všímám si těch absurdit... Ale já prostě CoD mám rád a chápu, že mě nepochopiš a ani ostatní, co jsou na tom stejně.
    • Pokud se nepletu, tak jsou záběry z hry CoD, né Arma. Nechápu proč by si měli cokoliv uvědomovat, CoD nikdy realistickej nebyl, na to jsou tu jiný. Tak si to trošku srovnej
      • no CoD 1 a 2 narozdil od tehletech paskvilu realne pusobili ...
      • GlaDOS
        Aha. Takže na jednu stranu se snaží udělat psudovážný příběh a pak tam dají tuhle hovadinu. Prostě to nedává smysl. Taková série Saints Row je skvělý příklad toho, jak hra může být nerealistická a zábavná, protože se nesnaží ze sebe dělat to, co není.
      • Kronoss1
        Za chvíli tam lidé budou padat ze 100 metrové výšky na zem a přežijí. Pak přežijí kulku do hlavy nebo například by mohli rukou prorazit betonovou zeď. Myslel jsem si, že od těchto věcí je tu Anime.
        • Kozy
          Stačí že tam v nějaký cutscéně zavlaje americká vlajka a vše je odpuštěno.
    • Z toho důvodu to je hra, ne nějaký reálný simulátor války ;)
      • Spades
        Takže buď máš totálně nereálnou magořinu, nebo ultra realistický simulátor?
        Vzpamatuj se prosímtě... Co taková Operation: Flashpoint 2? Je to taky arkáda, ale o HODNĚ reálnější, než CoD... Vždyť i BF3 je reálnější...
      • Kronoss1
        Vše má své hranice a pro mě ta hranice končí, když 5 vycvičených chlápků nedokáže zabít 1 psa a ještě k tomu prorazí dveře.
      • Ale logika by mohla platit i ve hře, ne?
        • Logika by měla platit i ve hře a v Saints Row je vše dokonale logický
          • XorxoxTalarius
            No minimalne tam ma kazda akce reakci, kdyz nekoho zamorduji na ulici, tak po mne pujdou policajti :D
  • revoluciu by urobili ak by konečne moja postava hovorila ostatným co maju robit a nie nustale dookola(týka sa to asi všetkých moderných fps) stoj...počkaj...chod....zabi ho......prva misia mi pride tak trochu ako recyklacia mw3....taktiež na e3 ukazali utok na ponorku a vyzeralo to dost podobne *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit