Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs
    Druhej díl? A což takhle nejdřív opravit tu zabugovanou jedničku?
    • kup si originálku, dube
    • Co myslíš? Já si žádnej bug nepamatuju
      • Horst_Fuchs
        Teleportace mimo mapu pokud někoho dorážím moc blízko okraje mapy, občasný padání s divnou chybovou hláškou, po zapnutí záhadný položky v nastavení jménem Alienware hra při loadingu vždycky spadne. To vše v aktuální Stem verzi.
        • kubi-wan
          Já mám GoG verzi a ta je, ač občas spadne, úplně v pohodě... nic, co by mi kazilo zážitek z hraní.
        • Black_Hand
          tak ta polozka Alienware bude asi pro pocitace Alienware...
  • h0p3
    Proč se nejvíc těšim na soundtrack ?!
    • h0p3
      ále koupil *1*
    • Black_Hand
      protoze sis jeste nekoupil tohle: http://music.musicofthemoon.com/album/moon-ep
      *1*
      • GlaDOS
        To je málo. Chtělo by to komplet soundtrack a ne hledat písničky od každé skupiny zvlášť. Škoda, že autoři si je licencovali jen do hry.
        • Ved na steame sa OST kupit da.
          • Horst_Fuchs
            Dá, ovšem stojí to víc jak celá hra. *7*
          • Black_Hand
            ten taky neni ve FLACu.
            • Black_Hand
              ok, v poradku :D.
            • Ja se rozhodne nehadam jen jsem byl zvedavej.
            • Black_Hand
              ne, bylo to presne tak jak rikam. byla to regulerne ripnuta 320ka. a to mi stacilo. a po pravde. hadat se tu o formatech nema smysl. kazdy si to vybira podle sveho.
            • Muj sluch konci na nejakej 17ti KHz takze jsem zadnej rozdil mezi MP3 a FLAC neslysel ani na rozumny Hifi sestave ani na profi studiovym odposlechu. Zkousel sis tu pisnicku pustit na ty samy sestave ve FLACu a MP3? Nebyla ta mp3 jeste nejak jinak doprasena?
            • Black_Hand
              usi tu nebudu rozebirat. mozna jen pro zajimavost. i 320kb/s mp3 urezava vse nad 19.5KHz. sam jsem se pak kdysi divil, kdyz jsem si jednu pisnicku pustil na regulerni, rozumne HiFi soustave a najednou tam slysim neco, co jsem nikdy predtim neslysel a to i navzdory tomu, ze jsem tu pisnicku slysel snad nespocetnekrat
            • Fakt myslis ze poznas rozdil mezi 320 kbit MP3 a FLACem? Na cem to poslouchas mohu-li byt tak smely?
            • beztratovy mas i mp3 v 320 kbs nebo ogg . Kdyz chci OPRAVDICKY beztratovy format tak si vyberu wav protoze ten jedinej jede v cd kvalite .
            • Black_Hand
              FLAC je bezztratovy a ma tedy identickou kvalitu s wavem. jen je mensi.
            • co mas porad s tim flacem ? Pokud chci kvalitu tak jdu jedine po wavu .
        • Black_Hand
          komplet soundtrack najdes v adresari hry. bohuzel neni ve FLACu :(.
          • Upřímně, jestli jsou ty MP3 320kbps, tak to na průměrný zvukový soustavě nepoznáš rozdíl mezi Flac a Mp3.
            • No jo mas recht mam kratkou pamet. Asi je potreba si to OST znova projet :D
            • Black_Hand
              Drasta: Perturbator? Jasper Byrne? Scattle?
            • Rozdil nepoznas ani na nadprumerny. Vyzkouseno.

              Jinak krome Moona a Coconuta tam nic moc az tak zajimavyho neni :D
  • Nevím, co by dvojka mohla o proti jedničce přinýst novýho.
    • Horst_Fuchs
      Třeba:
      - smysluplnější příběh
      - lepší AI
      - minimálně dvakrát víc levelů (to aby se délka hry alespoň přiblížila délce průměrný kampaně v Call of Duty)¨
      - rozlišení odpovídající roku výroby
      - přehlednější grafiku (masky poházený v levelech byly ve většině případů téměř k nerozeznání od pozadí).

      A naopak by to nemuselo obsahovat závažný bugy i osm měsíců po vydání (autoři asi nemají love na betatestery).
      • Se smysluplným příběhem by to bylo skoro jako každá jiná hra. Já chci ještě míň smysluplnej příběh! *3*
    • Kozy
      Přesně, když už takhle je to klenot. A teď do mě, chi chi.
    • Vic zabijeni, lepsi hudbu a grafictejsi grafiku!
  • Jedine co ma na tej hre zaujima, je kolko dostane na games.
  • Mart9
    Škoda, že to neskončilo už prvním dílem.
    • preco? ved tento druhy nehraj, ignoruj, a skoncilo to pre teba prvym dielom. ja si velerad zahram aj tento. win/win situation
      • Mart9
        Pro mě to skončilo už asi druhou misí. Každopádně díky za radu, přesně tohle mám v plánu.
    • Třeba si natolik věřej, že chtěj vydávat novej díl každej rok.
  • 10/10 goty 2013
  • Pixel Art je to pěkný :), bohužel to zase budou idioti shazovat, protože nepochopí buď autorův názor nebo koncept hry. Ale asi některé hry holt mají tento "flame efect". Nepamatuju si, že by nenávistná diskuze na téma grafika probíhala třeba u Super Meat Boye nebo Plants vs. Zombies. Až oba díly v jednom balíčku, což asi budou, tak hurá do toho. Jinak dnes je pro zájemce 75% sleva na Mark of Ninja. Mimochodem, hrál někdo tuto hru na klávesnici? Za mě to bylo docela peklo... načasování hlavně v turorialu. Ale taky vynikající počin.
    • Miserius
      Hraju na klavesnici a myši a je to v pohodě, když umiram tak mojí vinou
    • rancor1223
      Neměl jsem sebemenší problém hrát to na klávesnici/myši. Jaký načasování myslíš?
      • Asi jsem neklikal přesně, jak to po mě hra vyžadovala :)
  • Těším se. Jen by jsme mohli dostat méně bugů a o něco lepší soundtrack...
  • Po trestuhodnem ignorovani prvniho dilu by jeden cekal, ze se zdejsi pissalci na pokracovani zameri vic, ale to ne. Vono si to jede na E3, kde se prezentuje druhy dil, ale aby se na to zaslo podivat to ne, to se radsi bude zase prekladat z rockpapershotgun...
    • GlaDOS
      Tím ignorováním prvního dílu myslíš jako recenzi?
      • Nenapsat recenzi by byla do nebe volajici prasarna, takze ne, to nemyslim. Myslim fnukani pissalka, ze ho boli nozicky a ze on prece nebude stat frontu na gamescomu, po jejimz vydrzeni by si mohl vyzkouset jednu z nejzajimaveji vypadajicich her minuleho roku...
        • Měl si jet sám, pak by sis tenhle tón určitě ušetřil.
  • Kozy
    Sklapni a vem si moje peníze. *14*
    • Se vší láskou a úctou-překládat memy je prasárna.
      • Vrook
        Jenže o pár postů níž je důkaz, že se nezavděčís nikomu. Kdyby to napsal anglicky, tak mu nějakej idiůtek napíše, že používá angličtinu a myslí si, že je to cool a že je to přitom trapný (nejspíš proto, že dotyčnej nerozumí). Ale jinak souhlasim. *15*
        • Kozy
          Přesně tak. Bylo to kvůli tomu, jinak ani tyhle stupidní hlášky nepoužívám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit