Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h0p3
    Proč se nejvíc těšim na soundtrack ?!
    • h0p3
      ále koupil *1*
    • Black_Hand
      protoze sis jeste nekoupil tohle: http://music.musicofthemoon.com/album/moon-ep
      *1*
      • GlaDOS
        To je málo. Chtělo by to komplet soundtrack a ne hledat písničky od každé skupiny zvlášť. Škoda, že autoři si je licencovali jen do hry.
        • Ved na steame sa OST kupit da.
          • Horst_Fuchs
            Dá, ovšem stojí to víc jak celá hra. *7*
          • Black_Hand
            ten taky neni ve FLACu.
            • Black_Hand
              ok, v poradku :D.
            • Ja se rozhodne nehadam jen jsem byl zvedavej.
            • Black_Hand
              ne, bylo to presne tak jak rikam. byla to regulerne ripnuta 320ka. a to mi stacilo. a po pravde. hadat se tu o formatech nema smysl. kazdy si to vybira podle sveho.
            • Muj sluch konci na nejakej 17ti KHz takze jsem zadnej rozdil mezi MP3 a FLAC neslysel ani na rozumny Hifi sestave ani na profi studiovym odposlechu. Zkousel sis tu pisnicku pustit na ty samy sestave ve FLACu a MP3? Nebyla ta mp3 jeste nejak jinak doprasena?
            • Black_Hand
              usi tu nebudu rozebirat. mozna jen pro zajimavost. i 320kb/s mp3 urezava vse nad 19.5KHz. sam jsem se pak kdysi divil, kdyz jsem si jednu pisnicku pustil na regulerni, rozumne HiFi soustave a najednou tam slysim neco, co jsem nikdy predtim neslysel a to i navzdory tomu, ze jsem tu pisnicku slysel snad nespocetnekrat
            • Fakt myslis ze poznas rozdil mezi 320 kbit MP3 a FLACem? Na cem to poslouchas mohu-li byt tak smely?
            • beztratovy mas i mp3 v 320 kbs nebo ogg . Kdyz chci OPRAVDICKY beztratovy format tak si vyberu wav protoze ten jedinej jede v cd kvalite .
            • Black_Hand
              FLAC je bezztratovy a ma tedy identickou kvalitu s wavem. jen je mensi.
            • co mas porad s tim flacem ? Pokud chci kvalitu tak jdu jedine po wavu .
        • Black_Hand
          komplet soundtrack najdes v adresari hry. bohuzel neni ve FLACu :(.
          • Upřímně, jestli jsou ty MP3 320kbps, tak to na průměrný zvukový soustavě nepoznáš rozdíl mezi Flac a Mp3.
            • No jo mas recht mam kratkou pamet. Asi je potreba si to OST znova projet :D
            • Black_Hand
              Drasta: Perturbator? Jasper Byrne? Scattle?
            • Rozdil nepoznas ani na nadprumerny. Vyzkouseno.

              Jinak krome Moona a Coconuta tam nic moc az tak zajimavyho neni :D
  • langustyn
    sem s tím :)
  • 10/10 goty 2013
  • Nevím, co by dvojka mohla o proti jedničce přinýst novýho.
    • Horst_Fuchs
      Třeba:
      - smysluplnější příběh
      - lepší AI
      - minimálně dvakrát víc levelů (to aby se délka hry alespoň přiblížila délce průměrný kampaně v Call of Duty)¨
      - rozlišení odpovídající roku výroby
      - přehlednější grafiku (masky poházený v levelech byly ve většině případů téměř k nerozeznání od pozadí).

      A naopak by to nemuselo obsahovat závažný bugy i osm měsíců po vydání (autoři asi nemají love na betatestery).
      • Se smysluplným příběhem by to bylo skoro jako každá jiná hra. Já chci ještě míň smysluplnej příběh! *3*
    • Kozy
      Přesně, když už takhle je to klenot. A teď do mě, chi chi.
    • Vic zabijeni, lepsi hudbu a grafictejsi grafiku!
  • Mart9
    Škoda, že to neskončilo už prvním dílem.
    • preco? ved tento druhy nehraj, ignoruj, a skoncilo to pre teba prvym dielom. ja si velerad zahram aj tento. win/win situation
      • Mart9
        Pro mě to skončilo už asi druhou misí. Každopádně díky za radu, přesně tohle mám v plánu.
    • Třeba si natolik věřej, že chtěj vydávat novej díl každej rok.
  • Jedine co ma na tej hre zaujima, je kolko dostane na games.
  • 15k3
    No mohlo by se to spíše více zaměřit na grafiku. Kdo to má hrát když to vypadá tak hnusně. *11*
    • promitac
      Prichadzam k dveram, ticho pocuvam.... kroky ... sem ... a tam.... sem.... a tam... pevne zovrem v ruke svoju golfovu palicu... zatenm zuby... vyrazam... rozkopnem dvere... spozorujem svoj ciel... otoceny chrbtom... bezim ... vrham palicu ... trafila svoj ciel... ciel pada k zemi... netusi co sa deje.... zarevem a hodim sa nan celou svojou existenciou ... uchopim tu jeho po-ondiatu gebulu a mrskam s nou o zem.. raz... dva razi.. tri razi.. stracam prehlad...zvuky utichli... poobzeram sa okolo seba.... ... štrúdl jablkovej. Zapalujem si cígo a este sa zastavim v pozicovni vhsiek...
      • Další z blbečků co si myslí, že slovenstina je cool když ji použijí a přitom nemají ani pádný protiargument.
        • promitac
          Tak promin no, zato nemohu, ze slovenstina je muj rodny jazyk. Ale neboj, nejak to zvladnem, budu si davat priste pozor, aby sem tu nepsal cizim jazykem kteremu nerozumis. To by jeste vypadalo, tu zachvylku zacnou lidi psat francouzky, polsky nebo i holansky ...
      • Vrook
        !!! komentář roku *15*
    • Grafika by tomu ubrala na kvalite, hoc to je ironia. Ta hra nepotrebuje grafiku :D
      Takto ma svoj styl ktory je dokonaly, je to uplne peckoidna smaženica a neriešiš blbosti ako ze zbran ma 5 pixelov. Ak by to malo lepsiu grafiku tak by si v nej videl ze je zla, videl by si ze ten model palky je odflaknuty a posobi divne. Takto vidis ze palka ma 5 zltych kociek a vieš ze je to palka a ze s nou niekomu rozmachneš hlavu ako melon a nezaujima ta ze je to len 5 paliciek lebo je to dokonala palka ako si ju predstavuješ. Je to to isté akoby si v knihach chcel mat implementovanu poriadnu grafiku :D Predstavivost v tejto hre hra strasne vela a ta dokonalo brutalna a sialene rychla atmosfera ju zenie niekde uplme mimo limity toho čo by dvaja chalani dokazali nakodiť, a vobec čo by vecsina studií dokazala nakodiť. Jednoduche a predsa dokonale.

      Tu som sa naucil ze jeden pixel stačí na to aby som vedel ako daleko musim byt ked chcem niekomu vrazit, alebo vybit zuby o hajzlovu mysu, alebo vytlačiť oči palcami, alebo vykuchať brucho kudlov, prejst hlavu s pačidlom... Ahh no nech je to uz tu !
    • Can't tell if trolling or just stupid
      • 15k3
        Další z blbečků co si myslí, že angličtina je cool když ji použijí a přitom nemají ani pádný protiargument.
        • Anglictina je idealni pro nymandy jako ses ty. Akorat tu trollujes s grafikou a vubec nevis o cem hra je sasku.
          • 15k3
            Hlavně že ty víš vše o hře co ještě nebyla vydána *3*
        • 15k3
          Jinak by mě zajímalo jestli ty komentáře v eng dělalo více lidí než 1.
          • Jo, dělalo, já si dávám bacha na velké písmena ;) A na blbost není protiargument, bohužel
          • Miserius
            Mam chuť na jablka...nic víc si z tvojich příspěvků neodnesu...
      • just stupid. really stupid little brat.
  • Horst_Fuchs
    Druhej díl? A což takhle nejdřív opravit tu zabugovanou jedničku?
    • kup si originálku, dube
    • Co myslíš? Já si žádnej bug nepamatuju
      • Horst_Fuchs
        Teleportace mimo mapu pokud někoho dorážím moc blízko okraje mapy, občasný padání s divnou chybovou hláškou, po zapnutí záhadný položky v nastavení jménem Alienware hra při loadingu vždycky spadne. To vše v aktuální Stem verzi.
        • kubi-wan
          Já mám GoG verzi a ta je, ač občas spadne, úplně v pohodě... nic, co by mi kazilo zážitek z hraní.
        • Black_Hand
          tak ta polozka Alienware bude asi pro pocitace Alienware...
  • uz to vidim... recenzi zas dostane mistr Grygar a hodnoceni bude 10/10
    • janchor
      To zaběhni k očaři, jedničku jsem nerecenzoval (a dával bych míň, když už laškujeme s čísly).
  • Kozy
    Sklapni a vem si moje peníze. *14*
    • Se vší láskou a úctou-překládat memy je prasárna.
      • Vrook
        Jenže o pár postů níž je důkaz, že se nezavděčís nikomu. Kdyby to napsal anglicky, tak mu nějakej idiůtek napíše, že používá angličtinu a myslí si, že je to cool a že je to přitom trapný (nejspíš proto, že dotyčnej nerozumí). Ale jinak souhlasim. *15*
        • Kozy
          Přesně tak. Bylo to kvůli tomu, jinak ani tyhle stupidní hlášky nepoužívám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit