Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • relic dela nejlepší strategie, jen doufám že tam bude funkční matchamking aby me to nehazelo na moc skilled hráče a budu porad dostavat na prdel:)
  • CoH je výborná RTS, ale co mi tam hrozně chybělo, byly nějaké úkoly. Představte si, že hrajete proti kompu nebo proti hráči na čas. A občas se objeví nějaký úkol jako obsadit toto území a bránit po určitou dobu a za to získáte nějaký bonus. Třeba vám přijede pár Tygrů nebo přidá body jako když bojujete o vlajky. Tudíž se potom musí nepřítel snažit vás dostat a v půlce zničujícího útoku, který tak tak zvládáte odrážet, se objeví další úkol, kdy nepřítel bude muset udělat rozhodnutí jestli bude pokračovat v útoku kde může přijít o všechno, ale taky vás může sundat, nebo se stáhne za účelem splnění úkolu jako třeba držet křižovatku po nějaký čas. Když uspěje, tak mu taky přijedou nějaký tanky, nebo dostane nějakou podporu jako kobercovej nálet bombardérů a k tomu nějaký ten čas čim se časově zase vyrovnáte. No? Tohle v prvnim CoH chybělo. Je to jenom tupá RTS bez cíle, ale přitom audio-vizuál je úžasnej. Je to jako koukat na Zachraňte vojína Ryana. Záčátek vás natchne, ale potom je to nudaaa
    • Přesně musím souhlasit s "Jako" hrál jsem betu která byla na 14 dní na vyzkoušení zdarma a Multiplayer je prostě tupá RTS bez cíle, prostě si v tom MP skoro vůbec nic neužijete ač hra vypadá pěkně v základně si postavíte 5 baráků a tim to končí.

      Singleplayer určitě v tomhle bude rozhodně lepší.
      V multáku jsem zahrál pár matchů a rychle to omrzí.
    • to mluvíš o kampani? nevim jaka je tam kapmaň, stejne bych ji nehrál. Ale nechápu jak mužeš nazvat multiplayer nebo skirmish "tupou rts bez cíle". proste cilem je porazit nepritele stejne jako v jinych rts
      • Mluvil jsem jak o skirmishi tak multiplayeru. Kampaně nehraju u strategií. To jsem hrál jako malej. Jestli tě baví zabíjet hlava nehlava bez vedlejších úkolů, které zpestří hraní tak závidim *4*
  • No nevím, místo zdejších některých přitroublých komentářů a honění ega zrovna dokončuju instalaci CoH, a příští týden plynule navážu dvojkou. Potom nejlíp uvidím jestli je jednička i s odstupem času tak super a jak na to navazuje dvojka.
    Bavit se tu o tancích v kreslené hře a srovnávat je s realitou je jako hádky 6ti letých capartů na koupáku kdo má lepčí stříkací bouchačku. Každej z nás hráčů si rád zahraje a rád se hodí do dětských let. Ale řešit to v komentářích na internetu v absurdních detailech, to je na pánové na chocholouška.
  • TheGGG
    Pff hra je zatraceně nereálná. To nedokáže nikdo zpracovat bitvy tanků tak dobře jak se to podařilo tvůrcům world of tanks?
    • chcípni o kus dál *11*
    • Co ty jseš za hnupa.Chudák tvá matka ,která tě vyvrhla na svět.
    • World of Tanks je arkáda. Tvrdit, že je to reálný vyžaduje opravdu vysokou úroveň demence. *7*
    • A teď nám napiš kolik hodin máš odsezených v tanku ty reálná tanková bitvo. A rád bych číslo a ne plácání hloupostí, jak je tvým dobrým zvykem.
      • porovnavas neporovnatelne a ze by sa to tvorcom world of tanks podarilo je otazne kedze od tej hry kazdy uteka....kazdopadne tu mame pre tak skuseneho tankistu aj zopar simulatorov *1*
  • Hmm, tak ten obrazek hovori za vse. Tanky strilejici na sebe z peti metru, dokud jednomu nedojdou hitpointy. Dekuji, ale toto si opravdu necham ujit.
  • Škoda Suden strike a Fireglow .... ti uměli vzkřísit mrtvý žánr a přidat interaktivitu tam kam se ji ostatnáí báli dát .... Dneska už dělají mobilní hříčky a (dětské) patlaniny jako Cauldron :(
    • Podle mě dost přeceňovaná, šíleně obtížná hra s nutností tak neuvěřitelného micra, že to až bolelo. Mít stovky vojáčků, kteří pomalu nejdou vidět a starat se o munici každého z nich...
      • Cypri
        Bylo to super no *1* *1* *1*
    • jan.pospisil.35
      sudden strike byla klasa vzpomíná jak sme s bratrem hráli demo jedničky furt dokola.
      • FeebeEWN
        nápodobně :) úžasná hra.
  • Kdyz tak na to koukam... tak se mi styska po serii Men of War.
  • hraju na pc deset let a ješte jsem nemusel aktualizovat drivery abych neco spustil. tady to porad pada a ukazuje ze mam stary drivery pritom jsem tam dal posledni. To je hruza ze nedokazi naprogramovat hru tak aby bezela na normalnich driverech ale vyzaduje nejake specialni *11*
    tohle je proste radost hrat na pc porad nejaky problemy, ne jako na konzoly kde mužete hrat hru rovnou jak ji koupite
    • XXDarthVaderXX
      Mám fakt blbou náladu, tak že ti odpovím přímo a bez okolů. Jseš DEB*L. A teď k věci.
      Nevím jestli ty umíš číst nebo se tvůj mozek zakódoval, ale hra vyžaduje určité minimum...to jest minimálně systém, který podporuje DirectX 11(což znamená SP2 pro Vistu + další věci a SP1 pro Win7 pokud se pletu tak mě opravte + další věci). Tady ale vůbec nejde o drivery pro grafickou kartu, TADY JDE O ZÁKLADNÍ UPDATE SYSTÉMU.
      • Přesně tak. Nestačí jen update ovladačů, ale taky Woken. Protože tam jsou updaty například DirectX, které vám pouho pouhý update end-usertime nedá *3*
    • To jsi asi moc her nehrál ... *7*
      • Proc? Ja uz jedu take tri roky na jednech driverech a vse slape. Ja zase nechapu lidi, co za kazdou cenu cpou nove drivery, kdyz maji x let stare karty.
      • ja uz jsem z toho zoufalej, coh 2 mi ukazuje ze nemam aktualni drivery, tak jsem sel na stranku intelu, tam me to odkazalo na stranku vyrobce a na strance vyrobce se stahnul nejakej programek, kt. mi ukazal ze pry mam 23 neaktualnich driveru ale musím zaplatit 30 dolaru aby mi to opravili :((
        jinak ovladac grafiki jsem tam dal poslední ale na strance inteklu ten scan rika ze ho nedokaze identifikovat
        • Joe? Vazne, kolik ti je?
          GrafikI, intekl, same lepsi ;-)
          Doba se meni, ze lidi/hraci nainstaluji system, zakladni drivery a nic vic neresi, to neni problem vyvojaru :-) Podle toho co pises se bojim, ze moc vykonnou sestavu mit nebudes (intel grafika? heh), holt updatni a jed.
          Jinak ano - konzole toto resi, proto jsou tak popularni ;-) Jen lidi stve, ze life-cycle byl proste moooc natahnuty, takze brzdili vse...
          • XXDarthVaderXX
            S tímhle si moc nezahraje...hra je při plné palbě sakra náročná
          • jo je tam par preklepu a gramatickych chyb, jinak grafiku mam nvidiu ale když ti spadne CoH2, tak te to odkaže na stranki intelu, kde ti to udela scan jakej máš systém a ktere drivery mas aktuální, včetne graficke karty.
            jinak je pravda že s pc moc delat neumim, vetsinou na update používam tu funkci aktualizovat ovladac ve windows, prip. si umim dat novejsi drivery na grafiku, ale hledat ovladac na zakladni dosku a audio se mi fakt nechce ani se v tom nevyznam. no asi kontaktuju podporu at mi poradi
            • jan.pospisil.35
              I a U jsou vedle sebe to je raz dva
            • strankI lol to je preklep - stranku
  • http://www.metacritic.com/game/pc/company-of-heroes-2 tu mame prehlad prvych recenzii
  • tenhle dil mi prijde narychlo zbouchaný a nikdo me nepresvedci ze ne. Vlastník THQ skrachoval tak si dejte dokopy 1 a 1 a zjistíte že asi meli osekane finance a lidske zdroje tak to dopadlo jak dopadlo. Nerikam ze je to spatna hra ale ksakru vzdyt to je jak jednička
    • Vona je venku už plná hra, nebo si jak kámoš, který celý seriál zhodnotí po prvním díle?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit