Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    vypadá to skvěle, určitě koupím... párkrát *1*
  • A jéje snad tu pár Pc hráču nedostane infarkt, že si takovouhle superduper hru nezahrají...
  • BoB.2
    To zaměřování při střelbě je na Gamepad moc přesný to je divný.
    • To už mi někdo taky říkal. Ale stačí si všimnout, že se zaměřování pohybuje stále stejnou rychlostí a že se pak "dozaměřovává" a hned je jasno. Taky to nejspíš nahráli na několikrát, aby měli perfektní záběr, žádnou zdržovačku se zaměřováním...
    • A nebude to tím že to má stejné zaměřování jako GTA 4? A snad víš jaké tam bylo tak proč ty otázky?
    • Je to ukázkový gameplay, chtějí udělat dojem. A je dost možné, že některé pasáže zahráli s myší v ruce.
      • Miserius
        Na myš je to zas moc pomalý a moc "rovnej pohyb"... navíc skoro v kazdym zaberu ovladani k gamepadu
    • Miserius
      Stejně to bylo v Max Panynovi 3...pri tretim hranim jsem vedel presne kdy a kde kdo bude az to bylo trapny, vetsinou umreli nez dobehli "na scenu"...v tomhle nehledej zradu...
  • Snad to na PS3 opět nepojede v low res jak tomu bylo u RDR. Modleme se za 720p.
  • only on consoles . Bitsch please ! *14* *14* *14* *14*
    • mas tam hned dve hrubky... vyvaroval bych se uzivani jazyka, ktery neovladas, pokud to neni zcela nutne.
  • Podle tohohle traileru by GTA 5 mela byt nejlepsejsi hra na celym svete tak doufam ze bude!
  • jestli domrví řízení jako v každé podobné hře jako je SR apod tak se vážně naseru ... nechápu proč všem řízení ve 4 vadilo ... mně přišlo super ... bohužel co jsem viděl ve videu, mám strach *13*
    • Jazz
      Někde jsem četl, že se jim líbili reakce na jízdní model ze čtverky, tak ho použili i ve pětce a přidali pár vylepšení a prý hlavně váhu aut.
      I když na té dálnici (či co to bylo) jak se tam sklouznul, to mi srdce poskočilo.
      Taky se bojím, jestli to nějak nedomrvili. Ale zase ono to klouzalo i ve čtverce, jenže míň. Třeba to může být taky tím tuningem.
    • KeanuX
      Model řízení byl ve čtyřce super. Třeba v takovym Saints row nebo Sleeping Dogs bylo řízení za trest *9*
  • jindra.veliky
    vypada to dobre, btw: skoda, ze tady v roce 2513 nebudu *4*
    • cumpi3
      nám to nevadí *4*
  • Vypadá to skvěle :)) ještě že mám 16 září narozky tak mi aspoň mají ostatní o koupit :D
  • Helliererr
    NO teda žádnej zázrak pánové.Red Dead Redemtion 2 by bylo lepší :D. Ato přepínání postav to je pí..vina jak voda v košu.Jedinný plus je Trevor ta noha v tom záchodě :D
    • mdkGT
      Zase dalsi kdo ma reci jako by to uz 5x dohral 2 mesice pred vydanim, nenapises ctenarskou recenzi? *2*
      • Helliererr
        Já neříkám,že ta hra bude špatná.Já sem se vyjadřoval k tomu videu
    • Zase ty, nebyl jsi už i na eurogameru s naprosto stejným komentářem?
      • Helliererr
        Áno už aj na eurogameru sem byl :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit