Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vpadá to luxusně,těším se.Na PC ať se klidně vys...,stejně socky co maj jen PC pořád jen na něco remcaj,si to nezasloužej ani.
    • Prej socky:)))))) ty jsi zralý na průplesk hošánku. Sice mám jen pc ale ten stroj stojí 5x více než budou stát nové konzole. A navíc si představ že když chci tak si to propojím s velkou televizi a jedu i na gamepadu. Tak mi řekni k čemu by mi byla konzole???? Stejně to na PC bude tak jako každej díl. Sice později ale my socky si na to rádi počkáme.
      • Že se na to chytáš :) Je snad jasný, že kdo má PC, tak si může klidně koupit konzoli a naopak. Každý si hraje na tom, kde mu to vyhovuje líp, proč se hádat.
        Krom toho vychloubání co jsem si koupil mi přišlo trapný už na ZŠ :)
        Akorát teda nevím k čemu je Pc za 60000, ale tvoje peníze :)
      • Za 1. - Jestli máš 5x dražší PC jak nový konzole,tak jsi u mě debil:)). Za 2. konzole stojí to co grafárna do toho tvýho zbytečně předraženýho PC,takže místo věčnýho remcání na konzole ,co si pořídit k PC i konzoli? Já mám oboje,PC nemám tedy 5x dražší ,mám PC tak za cca 20k a hraju vše na max detaili zatim. No a k tomu mám PS a nemusim po diskuzích pořád blbě kecat,ne?
        • Jo ,a s televizí mi PC šlo propojit už před 10 lety *7*
          • zas neprehanaj, ja mam doma lg tv 107 cm a nevem si ani predstavit kolko lova by som musel dat za pc aby mi dobre vyzerali na tom hry, k pc su lepsie monitory klavesnica mys, to sa asi nezmeni, ale na pc sa da stiahnut ktorakolvek hra zadara a potom ked je to supa tak si to kludne kupim aj 5x za tych 50€ co by to stalo na ps3 takze to je zas tam vyhoda
      • Jo jste socky, protože ty hry stahujete a nejste schopní za to těch pár stovek v obchodu utratit... A jestli máš PC za 60 tisíc tak to jsi vyhodil peníze voknem. Blahopřeju
        • Vsadim se stebou klidne o milion ze prvni ke stazeni ta hra bude na konzole *3*
          • haha:)nice
            ale konzolisti prece nepirati:)
            • Ne, my co máme PS3 opravdu nepirátíme :D... Nejdřív si něco zjisti...
        • Vzdy ked je moznost treba si hru stahnut zadara, tento rok som kupil zatial len bioshocka a last of us a tiez som si ich najskor stiahol, napr. take metro alebo tombi raiderik tez neboli spatne ale za 50€?? kebyze si kupim kazdu hru co vyde tento rok tak si asi budem muset predat auto ktore esete nemam splatene a buduci rok predat rovno dom ne?
          a ako sa tu pytal nedavno jeden kolega kde ma pri tom vsetkom co vychadza zobrat este penaze na hulivo? pri gtacku sa treba aj rozsupovat aj do toho idu love.
          A ked kupim teraz pc za 60tku tak to mam aspon na 6 roky, takze ked nekomu nechybaju konzolidne exkluzivky preco ne??
        • Ty jsi opravdu tak omezeny, nebo ses tim uz narodil ?

          Ja nic nestahuji a vse si radne koupim, ale moc toho kvalitniho za koupi opravdu neni.
  • Tak s tim psychoušem Trevorem se mi zrovna 2x moc nechce hrát, abych pravdu řekl *7*
    • Mě se nejvíc líbí Michael, za toho budu hrát cop to půjde. Jmenuju se Michal tak budu Michael ve hře. :D
    • Kein
      Mě naopak Trevor přííjde nejzajímavější. :-)
    • Proc? Moc "out" v sporadanem svete? Prave takove postavicky dokazout nakopnout poradnej adrenalin, absolutismus a humor do akce! :-) Hodne mi ta postavicka pripomina hru "Kane and Lynch"... urcite mala inspirace tam bude.
  • U Maxe Payna 3 takovej povyk skrze grafiku nebyl nechápu .. přitom jsou s GTAV graficky na stejné úrovni. *7*
  • Kronoss1
    Nevypadá to sice špatně, ale proč mi to graficky strašně připomíná GTA IV? Vždyť je to skoro to samé.
    A nezlobte se, ale GTA začalo na PC, takže nechápu, proč borci z Rockstar alespoň PC verzi neoznámí. Stejně jsou ty ukázky (zejména to střílení) dělané na PC, protože střílet takhle přesně a rychle s gamepadem se prostě nedá. Dokud nevyjde PC, tak je ta hra pro mě vcelku mrtvá.
    • Kronoss1: Video je z PS3 verze a nechapu proc by se nedalo takhle presne a rychle strilet na gamepadu kdyz citlivost jde nastavit a navic R* rekli ze mireni bude jako v RDR kde to bylo bozi oproti GTA IV kde mireni na gamepadu bylo strasne.
    • ty jsi mi ale znalec. Na pc to vychází z půlročním zpožděním už od san andreas a je to z toho důvodu, že verze pro pc se pirátí. A to hodě - takže si prvně nahrabou prachy z konzolí, kde si to většina lidí musí koupit, pokud nemají jailbreaknutou konzoli.
      Grafika že ti připomíná GTA IV? V nějakých drobnostech možná, ale asi sis nevšiml kompletně přepracované mimiky obličejů, lepších animací pohybu, demolice (ta zeď co se rozpadne na kusy - sice to vypadá naskriptovaně, ale je to demolice..), minihry, které jsou převzaty z plných her (tenis, cyklistika..).
      A nakonec - ty gameplay záběry jsou všechny natáčené na PS3.
      Než příště začneš mlít blbosti (bohužel s tebou plno lidí souhlasí, jelikož o tom takřka nic neví), tak si sežeň nějaká fakta.
    • GTA nezačalo na PC, bylo vyvinuto na PC a první prodeje odstartoval Playstation. O pár dnů :)
    • Ten gameplay je dělaný z PS3 verze ;). Když se slaňuje z toho vrtulníku, aby tam unesl toho cápka, můžeš si v levém horním rohu všimnout ovládání ;).
      A to jak Franklin krosí nepřátele z krytu auta je převzato z Max Payne 3. Mají tam zapnutý auto-aim, jenž též ve hrách využívám, pač jinak to chce trochu praxe nacvičit přesné míření manuálně. Občas to zkouším hrát i s free-aim, ale jen někdy :D.
      No na PC, byly i na PS1 myslím, teda ty úplně první díly. Jinak nevím, jak to bylo od trojky, ale prvně to bylo vždy na PS2 a až pak na PC. To si pamatuji takové San Andreas. Oznámeno na PS2 a jak pak všichni žadonili, aby to bylo i na PC :D. A nakonec vyšlo a byla to pařba jako žádná jiná, pokud nepočítám VC s nímž jsem si užil mnoho hodin zábavy, a to i díky nejrůznějším modifikacím :).
      • nemohl jsem si vzpomenout jak se jmenuje ta funkce na zaměřování auto - aim....Díky
        • No nemáš za co :)
    • Jestli to byl někdo s myší, tak má v ruce cit asi jako dřevorubec.
    • Jestli jsi někdy hrál GTA 4 nebo třeba RDR na konzoli, tak bys mohl vědět,že tam mají nastavený přeskakování mezi zaměřenými nepřáteli.Nechalo se to sice vypnout,ale v základním nastavení stačilo stisknout knoflík a bylo zaměřeno na dalšího nepřítele...Takže bych to viděl na konzolovou verzi...
      • Kronoss1
        Nehrál, taky proč že ano?
        • Třeba proto,že RDR na PC vůbec nevyšlo?
    • "protože střílet takhle přesně a rychle s gamepadem se prostě nedá." - Věr tomu, že dá. Zase tak rychle v tom videu nemířili, aby to nešlo.
    • Keyz
      Já hlavně nechápu proč když to je na PC, tak textury jsou většinou stejně hnusné jako na konzole (hlavně silnice apod.) a pak musí člověk čekat na modifikace. To je tak strašný problém tam hodit lepší texturu. Na tom by asi muselo makat 500 lidi rok. *11*

      Snad to alespoň půjde modifikovat.
      • No hry na stare konzole PS3 a Xbox360 ma pomerne zastarale enginy, kdy moc s vetsi pameti neumi poradne pracovat. Staci si vzpomenout na GTA IV... za ty naroky, to bylo proste divne. Pritom konzole ma 256MB na vsechno. Tohle bude prakticky to same... no urcite s novou GTA VI (ktera na 100% nekdy bude) na novych konzolich to bude jina kava. No... to si ale jeste pockame.
        • XCrap má 512 na všechno a PS3 to má rozdělené na 256/256...
  • Hra vypadá fantasticky. Akorát pořád nechápu, proč klasickou PC hru nevydají na PC jako první. A vůbec, proč to vyvíjet prvně pro konzole? Na PC by s grafikou mohli udělat ještě větší peklo.
    • Rockstart chce prašulky. Vydá hru na konzole. První várka peněz. PC hráči (bohužel) sedí a koukají smutně na videa na YouTube(v mém případě hraji Saints Row IV) a už předobjednávají PC verzi.
      2. várka peněz. :D
    • No protože než ztrácet čas se zkoušením a laděním kompaktibility s miliardou PC komponent, raději udělají hru pto jeden stroj(byť v horší grafice) a zbytek času věnují obsahu hry:-))) Jako upřímně, jako zarytý PCčkář docela nechápu, proč se hry na PC ještě vůbec dělaj. Z ekonomického hlediska všechno hraje do not konzolím. Pořizovací cena, spotřeba energie,minimum času ztráveného obsluhou stroje(instalace, reinstalace,ladění biosu,upgrade driverů,atd). PC budu mít asi už do smrti, ale ne kvůli hrám. Na ty si pořídím jednu z konzolí.
      • Myslím, že když si kupuješ hry, určitě sis všiml, že hry na konzole jsou o dost dražší, takže se ti ta investice do PC vrátí, pokud nemáš PC za 80k. Mimochodem znám dost lidí, co pirátí i na konzolích.
    • Protože Razor1911, SKIDROW, Reloaded a podobný grupy ;). Bych tě chtěl vidět, jak bys makal několik let na nějakém projektu a vydal to prvně na PC a pak konzole. Bys koukal, jak malé zisky bys měl, jelikož bys udělal zásadní marketingovou chybu - konzole vynáší mnohem více, než PC ;). Nejvíc by tě to štvalo, jelikož za svou práci chceš být přeci odměněn a ne okraden :P. Neříkám, že si to na PC lidi nepořídí, ale mnoho si to stáhne.
      Takže já se Rockstaru vůbec nedivím a upřímně jsem za to i rád, že to takhle dělají. Stejně nad absencí PC verze, která časem jistě bude, brečí jen trapný děcka co si to stáhnout :P. Pak ať se nediví, že studia nechtějí vydávat svoje tituly na PC, případně ano, ale až časem a někdy je to jen odvařený port. Proč? Protože warez :P.
      Určitě dostanu hodně mínusek, ale je mi to jedno. Říkám pouze tak jak to je ;). A pokud někdo bude tvrdit opak, tak ať nekomentuje a dá si rovnou pár facek :P.
      • V Bohnicích zavedli internet nebo jsi zase utekl?
        • Ani jedno, proč se ptáš? ;)
    • Protože na konzolích mají zajištěn odbyt. Na PC mají zajištěno leda to, že hráči budou nakupovat" u Skidrow nebo Razor 1911.
    • Keyz
      Asi chtějí aby lidi kupovali konzole. Kdyby to vydali na PC a dali tam nastavení grafiky co to dá, tak by to zastínilo novou generaci tak, že by byla o několik generaci starší. A to nemyslím jako Hate na konzole.

      Určitě mají nějaké dohody. Jinak by to mohli vydat na všechny platformy ihned.
      • No na nastavení grafiky"co to dá" by si to zahrálo možná tak 10% PC hráčů vlastnících titány, 780ky a podobně.....
        • Keyz
          Proto jsem psal o možnosti nastavení. Tedy aby to šlo měnit.
          I pouhá instalace lepších textur do GTA IV o hodně vylepší pohled na hru a jediné co se změní, je zatížení VRAM. To moc nevadí, když má každý přes 1GB.
    • Hra je delana na stare konzole. Nevypada fantasticky, vypada jako 8 let stara hra omezena konzolovym HW.
      • Kdybys neplácal blbosti, viď. Bylo by radno si zopakovat, jakže to hry vlastně vypadaly před 8 lety. A než tu nějakej rozumprd řekne Crysis, tak tomu je teprve 6, a především, na plný detaily šel pustit až dost dlouho po vydání. Na průměrný herní sestavě to bylo docela nedávno. Ani můj rok a půl starej PC to nedá na ultra s 60 fps. Musim pár efektů hodit na high, jinak mi framerate sem tam klesne blízko k 30 a to není ono. Navíc GTA je openworld s tunou AI a fyziky, takže nemůže všechen výkon směřovat k vizuálu. Naopak tento díl vypadá opravdu hezky. Dát některým h.vno ať si hrajou, fakt.
        • Mimochodem, XBOXu je 8 let a bude se to na nem hybat, proto to vypada jako 8 let stara hra. Uvedom si ze v dnesni dobe ma ta konzole bliz k vykonu mobilniho telefonu nez herniho pocitace ;-)
        • Half-life 2 je 9 let a vypada vicemene stejne. Crysis pochopitelne vypada mnohem lip.
        • To víš, co taky čekat od místních debilas s průvanem v palici a s lejnama v očích. Argumentů je tu škoda...
  • To sa fakt niekomu pacil jazdny model z GTA4? Mne to pripada ako keby kazdy pouzil mod a potom na to zabudol. *15* Ten model bol fakt asi najhorsi z celej serie. S modom ale na druhu stranu slusne.
  • El-Bravo
    Mám docela obavy z toho jak dopadne jízdní model. Připomíná mi to burnout. Nic proti burnoutu ale do gta se mi to nehodí :-/
  • Hadzem na monitor peniaze a nic sa nedeje :(
    • Bez této informace bych dnes neusnul. *6*
      • Zaujimavy poznatok
  • Koncept samozřejmě vypadá dobře, obávám se akorát toho, že když bude v GTA více herních postav, že "přilnout" k postavám bude daleko obtížnější...ale uvidíme...
  • Kori
    Ten jízdní model se mi nelíbí.
    • Dufam ze to nebude taka tragedia ako v GTA4. Ale snad bude aj nejaky mod, ak to vyjde na neskor na PC.
      • rancor1223
        A vysvětli mi co bylo na jízdnim modelu GTAV špatně. To by mě opravdu zajímalo.
        • Uz to tu napisal kolega. Prepruzeny model a auta sa spravali ako papierove krabice. Skus si ten mod a porovnaj to. Mna bez modu "bavilo" jazdit az 5 minut.
        • Khanemis
          Omlouvám se, teď koukám, že píšeš o GTAV, měl jsem pocit, že při reakci na předchozí příspěvek myslíš GTAIV. Nové GTA zatím z hlediska jízdního modelu nijak nehodnotím, těžko říct z pár videí, jaký skutečně bude:)
          • rancor1223
            Já se přepsal *1* samozřejmě jsem myslel IV
        • Khanemis
          Já osobně jsem měl k jízdnímu modelu v GTAIV také výhrady. Hlavní problém je, že všechna auta jsou tam neuvěřitelně odpružená (téměř jako hoperská auta v San Andreas), takže jízda i poměrně těžkým vozidlem připomíná spíše řízená lodi v bouři. Časem si na to člověk zvykne a už mu to tak nepřijde, ale ten jízdní model byl opravdu velmi podivný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit