Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://youtu.be/-8iAwAnHQPQ
  • Lidi, no a že jim to vydělává, co na tom?:?:?:?:?! Když je hra dobrá a baví mě tak si ji koupím, NIKDO dobrovolně neudělá hru která se mu nezaplatí a lidi nebude bavit.....

    Nebaví mě? Nekoupím si ji. Nebudou vydělávat, nebude pokračování.

    Stejně jako u AC, kdyby lidi nebavil a neprodal by se, nevzniklo by pokračování.
    • Když vyměním slovo lidi za slovo opice, tak s tebou souhlasím
      • S tebou musím naprosto souhlasit
      • Ty jsi opice? Vitam te mezi lidmi :-).
        • čekal sem, kterej ocas tohle napíše první. Sem rád že si mě nezklamal
          • No jo, ne nadarmo se rika, ty ses chytrej jak vopice :-).
  • Ať už je to série nebo jednotlivá hra, od ubisoftu si kvůli DRM nic nekoupím.
    • MrSanta
      Jestli jako DRM bereš nutnost hru při instalaci aktivovat na svém uplay profilu, tak to si toho zřejmě moc nezahraješ. Stejné to má EA na Originu a skoro všichni ostatní vydavatelé používají Steamworks.
      • Neboj, to je takový ten typ komentáře, aby nahnal liky.
  • TheGGG
    To zas bude kydů o tom jak se zlá firma zajímá jen o prachy.
    • proc kydu, copak to nedelaji pro prachy? vsak je to zivi, tak proc by to nedelali, kdyz jim za to lidi plati?
      • TheGGG
        mě to nevadí, ale někteří lidé na diskuzi se chovají jako by každá firma mohla existovat jen na dobré slovo a úsměv spokojeného zákazníka
    • Ani hou**, o prachy a značky přece! Hajzlové.
      • nerikal jsi ze tu nebudeš do stredy? *7*
        • Ne, říkal jsem, že ho zastoupím, nauč se číst! *7*
    • A co takhle, ze ty ses zlej troll a jde ti jen o to vyvolat flamewar. Lepsi ? *1*
      • Trisska
        A co takhle, že ty seš anonymní nic, co závidí druhýmu člověku pravdivej koment a krásnýho avatara? Lepší?!? *7*
        • kubi-wan
          Tak teď to na mě působí, že jsi nejen mužskýho pohlaví, ale zároveň i sám trojtý Géčko... protože kdo jinej bymu tady pochválil tu profilovku?
        • Tak ted si me odhalil, jdu si kleknout do kouta *3*
  • mdkGT
    Prelozeno do normlni reci "Nedelame hru/znacku, pokud z ni nebudem moci ryzovat prachy kazdy rok"
    • delaji jenom to, co jim zakaznici/hraci dovoli
    • Chtěl by věci zadarmo, jojo to známe..
  • Příklad: Marketing na Far Cry 3 měli super. Vaas byl všude a vypadalo to jako, že to bude fakt sranda. Jaká škoda, že se ve hře objevil všehovšudy párkrát a byl konec. Druhý ostrov byl pak bez něj úplně o ničem atp. Za tohle velké zklamání. Někdy je potřeba taky marketing mírnit, protože jsem tak nabyl dojmu, že můžu čekat něco víc. Takže by to mohli příště trochu vyvážit...
    • tak tak a taky MP to bylo akci a ukazek zu nej a prave ted jsem FC3 vypnul MP stale pada, porat se stava ze cekate acekate nez se zacne nacitat a kdyz uz startuje hra MP se sekne, ano ted tak dlouho po vydani zadny patch to zatim nespravil je to paskvil hlavne ze schrabli prachy a dal se o to nestaraji *11* *11*
  • Marketing ma za ukol pritahnout lidi ke hre, kvalita hry je pak musi udrzet. Jedno bez druheho nemuze byt. To je zrejme uz davno, ale asi je potreba to neustale opakovat. Porad se najdou lide, kteri si mysli, ze marketing je zbytecny a jedna se o plytvani.
  • Aleši, prosimtě, najdi si příště vlastní články ok? Z dneška nebudeme dělat aféru, ale do budoucna už by bylo fajn si ty stránky aspoň otevřít sám a vybrat si to podstatný taky sám. Já za to na rozdíl od tebe prachy nedostávám. Díky a méně kopírování zdar.
    • hehe ubožák, který se snaží zvýšit čtenost svých článků
    • sleepless
      Z čeho usuzuješ, že Aleš okopíroval tvůj článek? Tuším, že já i on vidíme web, kam píšeš, poprvé v životě. Já tedy určitě. Přidávám odkaz, aby mohli všichni posoudit: http://www.centrumher.eu/ubisoft-chce-mit-do-budoucna-ze-vsech-her-znacky/
      • kubi-wan
        Já tam žádnou podobnost, krom stejnýho rozebíranýho tématu nevidim... anonymní uživatel DF se chce očividně zviditelnit...
        • Samozrejme, vis jak mu tohle muselo zvysit navstevnost stranek? Hodne lidi tam koukne, jen aby porovnali a treba ja jsem ani nevedel, ze neco takoveho existuje, ne ze by me to ted nejak obohatilo.
      • Ahoj Petře, u tebe věřím, že stránky vidíš prvně, byť jsi tu i nějaký ten odkaz co tu postnul kolega z oněch stránek sám komentoval, tedy nejspíše i viděl, ale to je vedlejší. Nechceme z ničeho dělat aféru, naopak. Jen bude dobré, chytneme-li se všichni za nos a do budoucna si každý bude vybírat články dle sebe. Totiž - pokud se během 15-40 minut objeví v podstatě simultánně po sobě na dvou stránkách zabývajících se hrami jeden článek, je to milá náhoda, pokud se pak objeví články dva a to na totožné téma, odkonce i s totožnými "poznámkami" autora (nikdy totiž jen bezhlavě nekopíruji zdroj, vždy si k tomu něco přidám), je to už náhoda menší. Jak říkám, nechci tu žádné internetové drama, jelikož zrovna například tvoje články se mi v podstatě líbí, ale chtělo by to si nejspíše hlídat spolupracovníky, aby byli stejně investigativní, jako jsi občas třeba ty. Ahoj a ať se daří, neznámý pisatel neznámých stránek
        • sleepless
          Ahoj, když se podívám na oba články, tak samozřejmě zpracovávají stejné téma dle zdroje, ale oba jsou o něčem trošku jiném - od samotného textu, až po závěry. Vyšly v podobnou dobu, protože jde o zajímavé téma, které se dnes na GI dnes objevilo. Zaujalo tebe, zaujalo i mě s Alešem, stejně jako spoustu ostatních kolegů z tuzemských i zahraničních webů. Podívej se sám, kde všude o tom psali. Všichni vycházíme u podobných článků ze stejných zdrojů - na tom, že ti vyskočí v RSS opravdu není nic investigativního. Z tvého článku nikdo nic nečerpal, tvůj článek jsem našel až poté, co jsi napsal v diskusi. Ať ti jde psaní od ruky a neber se tak vážně, obvykle to nevede k ničemu dobrému. Fakt :)
        • ahoj nechci tady nikoho z niceho obvinovat proto budu desne tajemnej a budu rádoby naznačovat. Ve vysledku te vlastne obvinim ale reknu ze ne takze sem to vlastne neudelal. Navíc neposkytnu zadnej dukaz abych byl ještě tajemnejsi. Ahoj a ať se daří, neznámý pisatel neznámých stránek
      • ales.smutny
        Já bych dodal, že na rozdíl od tohohle článku (ano, ty stránky vidím poprvé) tam mám já prolinkování na zdrojový rozhovor z GamesIndustry...:)
    • Vazne obvineni, kde je zdroj, at to muze kazdy posoudit?
      • ales.smutny
        Také jsem zvědavý :) Velice :)
  • BoB.2
    OPRAVA-Ubisoft: „Neděláme hru, pokud z ní neplánujeme mít prachy“
    • A z jakzch pohnutek by tedy tu hru meli delat? Kvuli hezkym ocim hracu? Ach jo, to je zase jednou koment *1* .
      Tim nerikam, ze se mi to zdimani nekterych znacek (ne jen od Ubi) casto s klesajici kvalitou vzdy libi.
    • Gratuluji, získáváš cenu za nejhloupější komentář měsíce.
    • Presneji, neplanujeme hru, kde naklady na marketing nepujde vyuzit pro vic dilu.
    • conflig
      a co je na tom... vydělávat musí každý, pak už jen záleží jestli je to jediný důvod
      • BoB.2
        Neříkám že je to špatně.
  • opravte si alespoň ten článek, nebo je to taková obrovská sázka?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit