Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Tak si mazej hrát svoje indie hry od nezávislých studií a nepruď tu.
  • První i druhý díl měl hlavního hrdinu, za kterýho bylo radost hrát. zatímco Connor je prostě vocas. Přes to nejede vlak.
  • To bude asi tisková chyba. V posledním slově nadpisu mají být místo prvních dvou písmen jiná S a R.
  • walltar
    Tak to buď máš problém s chuťovýma buňkama a nebo si nikdy nejedl pořádně a kvalitně připravený hamburger. (Nebo chodíme každej do jinýho fastfooodu)

    Ale jinak i ty sériovky sou relativní ... je hromada hráčů, kteří je berou jako návrat krista (po dvaadvacáté)
  • AC byla hodne dobra serie, bohuzel s kazdym dalsim dilem uroven postupne klesa. Snad to Black Flag napravi, protoze pro me byl AC 3 absolutni krok vedle ...
  • Jinymi slovy: nedelame hru aniz bychom z ni dopredu nechteli udelat neco jako AC jehoz padesati dilama a datadiskama vas pak budem umlacovat jak na bezicim pasu nekolik dalsich let... *11* dekuji nechci. Btw ani z prvnich videi mi WD neprijde nijak svetoborne, navic kdyz vim ze jich pak vyjde jeste treba 6 :D ... diky ubi.
  • Série AC je prostě dobrá série, takže buďme rádi, že dělají další díly. Watch Dogs vypadaj taky, že by to mohla být velice nadstandardní hra, takže taky dobrý a další projekty UBI taky vypadají slibně, viz. The Division. Co se peněz na marketing píše, už to pochopili před sto lety, že je dobré dávat peníze do reklamy a funguje to logicky i ve hrách, pokud maj cíl prodat ohromný množství kusů, tak na to název hry nestačí.
  • Lawliet
    Nemyslím si chlapci, že jste použili správné přirovnání. On takovej fast food dobře chutná (to je relativni. Mě to chutná) a ukojí potřebu té chuti vždycky stejně, kdežto seriovky o kterých mluvíte vy ukují tuto potřebu chuti stále méně a občas mizerně. Riziko nádoru za 20 let jste určitě jako příklad použít nechtěli. Tak to je asi jedinej rozdíl mezi fast foodem a kvalitním dobře připraveným jídlem.
  • Ne, říkal jsem, že ho zastoupím, nauč se číst! *7*
  • kubi-wan
    Tak teď to na mě působí, že jsi nejen mužskýho pohlaví, ale zároveň i sám trojtý Géčko... protože kdo jinej bymu tady pochválil tu profilovku?
  • kickasl
    ono kdyby ty dily vypadaly stejne tak mi to nevadi (prinejmensim po nejakou dobu), byl bych radsi kdyby se menil system- souboje, originalni ukoly..., bohuzel ve skutecnosti je to spis naopak- viz CoD, hratelnost porad stejna, ale grafika se posunuje(netvrdim, ze nejak zavratne) a pokazde je tam o trochu vic vybuchu
  • pokial u nich znacka neznamena ten isty debilny engine 10r a pre nove diely sa ani neobtazujeme spravit nove modely,textury,mapy,zvuky tak ok preco nie.
  • Watch Dogs je velmi spatna hra? Proc?
  • No jo, ne nadarmo se rika, ty ses chytrej jak vopice :-).
  • walltar
    On i ten hamburger se dá dělat dobře a z kvalitních surovin ... ale jinak absolutně souhlasím. UBI, EA ... atd sou takové herní fastfoody. Taky si občas do toho fastfoodu zajdu.
  • Samozrejme, vis jak mu tohle muselo zvysit navstevnost stranek? Hodne lidi tam koukne, jen aby porovnali a treba ja jsem ani nevedel, ze neco takoveho existuje, ne ze by me to ted nejak obohatilo.
  • Je tam překlep ze slova značku na sračku.A to vždy s každým pokračováním.
  • Neboj, to je takový ten typ komentáře, aby nahnal liky.
  • čekal sem, kterej ocas tohle napíše první. Sem rád že si mě nezklamal
  • S tebou musím naprosto souhlasit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit