Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No po tom co jsem viděl jak týpek naskočí na loď a oni jí během vteřiny odvážou, odkotví a vyplují tak jsem to dál ani nesledoval. Až v té hře kde zabijete 50 lidí před očima veřejnosti po vás někdo neustále půjde, budete muset přežít, opravdu se skrývat a nebude jen stačit vyběhnout na střechu a schovat se za sloup, tak to bude mít nějaký smysl. Zatím to je furt stejná kravina bez feelingu kde se prostě do postavy a příběhu nemáte šanci nějak vžít. Tohle by dost dobře mohl být jen DLC/datadisk k prvnímu dílu. (Hrál jsem 1 a 3 oboje nedohráno a PSP verzi). Jediný díl který jsem byl schopen dohrát byl na PSP protože to je o tom stejným a docela mě nepřišlo že by to mělo nějak méně možností jak 1 a na poměry PSP to byla dobrá hra. Na konzole a PC nevím teda o co se zase snaží.
  • Když nic jiného, vypadá to alespoň na pěkný hudební doprovod/soundtrack. Ta melodie, co tam byla ke konci při leap of faith byla celkem chytlavá. AC:R ještě šlo ale AC:B bylo dost o níčem a protože ACIII jsem ještě nehrál, zatím tak pro mě po stránce OST zůstává nepřekonán ACII. Ale jinak jako fanoušek série se na to těším, to zas joo... A co se týká proměny sérií, radši zkousnu odklon AC od podstaty assassínovství, než příklon Sama Fishera k AC (lezení po skalách) *15*
  • že mu není horko v tom kvádru...

    jinak mi to přijde jako naprostá hra pro debbili
    • Na to si vzpomeň, až to budeš hrát.
      • ani jeden jediný díl mi zatim nestál ani za to, abych to sosnul z warezu
        • Danny28
          Nehrál jsi ani jeden díl a čtyřka se ti nelíbí... Ty jsi dobrej hlupák *7*
          • Škoda, že komentář, od někoho kdo má obrázek jako pravý fanboy, strácí úplně na vážnosti...

            Hlupák nadává hlupákovi, že je hlupák.
            • Spis je usmevne, ze serii hodnoti nekdo, kdo nehral ani jeden jediny dil.
            • Honza- Inu jak se říká: Vrana k vráně sedá.
            • Inu jak se říká: Pro hlupáka, každý hloupý.
            • *ztrácí
  • na to se hodne tesim,vypada to zajimave.Ty namorni bitvy jsou vskutju originalni zadna namorni hra nenabizi takovej zazitek to jediny bylo dobre na trojce a zde to bude jeste originalnejsi . jen nechapu proc se to jmenuje Assassins creed a nezustal nazev jen black flag .Uz me nebavi behat po meste plnym lidi s kapi na hlave a hrat si na assassina je to trapny.
  • Mahcake
    Tak nakonec musim říct, že to zas tak hrozně a nesmyslně nevypadá a mohl bych si to i zahrát. Jenom trošku nechápu proč se po každém dílu AC zhorší animace. Tady Edwardova chůze vypadá jako po*ranej. *15* Jinak se určitě těším na nějaký Captain Jack Sparrow Easter Eggy. *3*
  • posila
    Zjistil jsem, ze nejvic se bavim u her, o kterych nic nebo skoro nic nevim a koupil jsem je treba jen protoze byly ve sleve ... Docela me mrzi, ze ted spousta vyvojaru "spoiluje" svoje hry dlouho pred vydanim v takovem meritku, ze se tomu clovek musi aktivne vyhybat, jinak mu ze hry zustane utajen jen pribeh. A zrovna v pribehu vetsina her pokulhava.
  • efektni pekne, ale hry co se snazi vypadat graficky realisticky a pritom ani jedna jedina slozka realisticka neni, mne nedokazou vtahnout.
  • Inquisitor
    Ale jo piráty i plachetnice mám rád, takže by to nemuselo být špatný. Jenom jde o to, že ty boje lodí vypadají až moc neskutečně. Ty lodě kolem sebe sviští jako by měli motor s minimálně tísicem koní.
  • Mart9
    Dobrý vtip, jak se ty lodě rozjíždějí rychle jako auta *1*
    • Danny28
      Jo, tak není to zrovna simulátor ale s tím se přeci vývojáři taky nikde neoháněli... No ale abych pravdu řekl, tak mi to ovládání lodí přijde arkádovější než v AC III. Ty lodě reagujou až moc rychle. Tomu říkám posilovač řízení *1*
    • Generalmagor
      No, mě by to nebavilo, kdyby to bylo uděláno reálně ... to než bych vyplul...
    • este by se mohly dat krast jak auta v gta :) hodis enemy kapitana pres palubu a ujedes :)
      • mdkGT
        Proti vetru *5*
        • Ale ty lode nemaji problem plout proti vetru *3*
          • mdkGT
            Tak ja to rozvedu, proti vetru zadna plachetnice plout nemuze, muze plout pouze sikmo proti vetru.
            • Ty budeš asi nějakej inženýr což? *7*
    • Inquisitor
      Jo dobrá akcelerace je na moři k nezaplacení :D
  • Ubisoft ukázal že to prostě umí ! Fakt mně to zaujalo a ten svět vypadá obří. *8* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit