Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych se zase vrátil do doby, kdy nejvíc fičel Warcraft 3 ... ten je sice pořád super, ale už nemá tak velkou základu (díky Starcrafte) ..

    Holt nic není na věky, ale stejně si myslím (v případě WoW), že vydržel hodně, hodně dlouho ... nevím, kolik stojí předplatné, tipuju tak 2 litry za rok ?, ale myslím si, že i kdyby měli "jen" jeden milion předplatitelů, pořád jim to bude těžce vynášet..
    • Taky bych se vrátil :) nevim jestli jsem jedinej ale pro mě pořád Arthas sedí na Ledovém trunu ,cele to tzvn Lore z World of Warcraft nepocitam kez by tomu bylo tak i u Blizzardu *7*
    • Kallessin183
      No co jsem koukal na předplatný na měsíc a počet platících hráčů co udávají, je to něco přes miliardu dolarů za rok..
  • kickasl
    ted bude nasledovat spousta komentatoru svorne nenavidejicich WoW (v lepsim pripade ho aspon hrali),
    necht HATE zacne
    EDIT: timhle jsem nechtel rict, ze wow je dokonaly, ze si tu kritiku nezaslouzi, jenom to, ze jak je tema wow automaticky je tu flame a ze spousta lidi na nej nadava jenom ze zvyku a spousta lidi ho brani bez premysleni jako modlu
    • No jo každý si brání tu svoji "oblíbenou" a jakoukoliv kritiku hned bude předem označovat za nenávist.Wow sem hrál a bavil se u toho.Ale díky na dnešní poměry zastaralé grafice bude počet předplatitelů klesat.Navíc s pandama to taky docela vymňoukli a číňani se do toho moc nehrnuly.
    • Já na něj vzpomínam rád , už hlavně kvuli lidem . Skončil jsem v Cata(začal jsem hrát před příchodem BC , jooo to byly časy první HC dungy kam jste se bez klíču nedostaly , zlatý Karazhan :D ) když oznamily Pandarieny , pak už pro mě WoW ztratilo smysl.Třeba souboj s Lich Kingem byla zábava než ho několikrát nerfli :D , ale je pravda že bych byl radši kdyby ten příběh pokračoval strategií Warcraft 4
  • Miserius
    Kdyz si vzpomenu jake bylo WoW driv...hned bych se do ty doby vratil a pařil...
    • Tomu se rika nostalgie *4* .Spis by ses rad vratil do minulosti,nez do hry,kdyby byla stejna jako v TBC.
      • Miserius
        Tak to rozhodně, zadny problemy jen škola a WoW... Ach *2*
    • a v cem je tak zasadni rozdil ?? hral jsem to uz v bete , pak po vydani a prubezne parkarat kazdy rok. ale ze bych poznal nejaky markantni rozdil se rict neda. trosku se to zjednodusilo protoze dnesni deti jsou dementni ale to je tak vse.
      • komunita :-) a hlavne zapaleni pro spolecnou vec :-) kdy classa byla dulezita a vsichni meli uplatneni, vetsi pestrost a tak :-) nejvic me bavili asi delat pristupy na raidy, ano bylo to hodne hc
      • Drz P i c u!
      • Miserius
        No, jelikoz jsem Pandy nehral tak muzu soudit jen podle Cata a to me proste nesedlo prostredim a uhlavnim nepritelem... Ja mam asi nejradsi WotLK... Ale to asi taky bude tim ze v ty dobe jsem mohl vklidu hrat a nic neresit *14*
      • dementni deti??hraje to mnohem vic dospelych lidi jak deti.
        Deti hraji hlavne na freeckach.
      • Pro me osobne to temi 78mi zjednodusenimi nejak ztratilo kouzlo. Zaroven uznavam, ze to zjednoduseni i celkove zprijemnilo hru, otevrelo raid content uplne vsem atd., ale nejak uz to nema to kouzlo, ktere mu nutilo to hrat kazdy vecer. Ted vzdy hraju tak mesic po kazdem dataci a pak konec.
        • Tak ono zalezi jak dlouho to uz hrajes,kazdeho casem ta hra omrzi,MMO jsou hlavne o guidach
          a soupereni v pve contentech meezi nimi.
          Ta hra je cim dal lepsi,navic pristupna temer vsem,od casualu az po uplne hardcore hrace.
          Kdyby to bylo jak za casu Vanily a TBC,tak by to ted hral sotva 1milion lidi,
          a nebo jak nekteri by chteli jen TBC server,tak by Wow uz davno neexistoval.
          Za 13 e mesicne,toho pro hrace delaji hodne.
          Ale casem to kazdeho omrzi.
  • WoW už je ztraceno v čase....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit