Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V nejlepším se má přestat, ale u warcraftu už je pozdě tak prosim buď te tak schovívavý a nechte to v klidu umřít
    • To mas tezky, kdyz ta "umirajici" hra drti vsechny svy konkurenty.
      • ty budes ten inteligentnejsi co? COD taky drti konkurenci a jaka je to neskutecna sr.cka *7*
        • A na tosi přišel jak že COD drtí konkurenty? :D
          • Komerčně bohužel ano ..Kvalitou né
            • No záleží taky na tom na jaké platformě... xbox určitě ale na PC bych si tak jistej nebyl
      • Jo, to máš pravdu, své konkurenty drtí tak, že ji nějak začali ubývat hráči.
        • Zapomel jsi, ze je drti skoro 9 let stara a placena hra, ktera ma "jen" 7.7m platicich hracu. To konkurence je zdarma (vetsinou) a ani tak nestihaj :))
          • I antický Řím drtil své nepřátelé po mnoho let, a jak dopadl...
          • dalsi blb, kde vy se tu rodite? aha ve wow *7*
            • Nojo honziku tebe prekvapuje ze u clanu na wow jsou hraci co wow hrajou ? Jen nevim co tu dela lbl jako ty ...:)
  • Miserius
    Kdyz si vzpomenu jake bylo WoW driv...hned bych se do ty doby vratil a pařil...
    • Tomu se rika nostalgie *4* .Spis by ses rad vratil do minulosti,nez do hry,kdyby byla stejna jako v TBC.
      • Miserius
        Tak to rozhodně, zadny problemy jen škola a WoW... Ach *2*
    • a v cem je tak zasadni rozdil ?? hral jsem to uz v bete , pak po vydani a prubezne parkarat kazdy rok. ale ze bych poznal nejaky markantni rozdil se rict neda. trosku se to zjednodusilo protoze dnesni deti jsou dementni ale to je tak vse.
      • komunita :-) a hlavne zapaleni pro spolecnou vec :-) kdy classa byla dulezita a vsichni meli uplatneni, vetsi pestrost a tak :-) nejvic me bavili asi delat pristupy na raidy, ano bylo to hodne hc
      • Drz P i c u!
      • Miserius
        No, jelikoz jsem Pandy nehral tak muzu soudit jen podle Cata a to me proste nesedlo prostredim a uhlavnim nepritelem... Ja mam asi nejradsi WotLK... Ale to asi taky bude tim ze v ty dobe jsem mohl vklidu hrat a nic neresit *14*
      • dementni deti??hraje to mnohem vic dospelych lidi jak deti.
        Deti hraji hlavne na freeckach.
      • Pro me osobne to temi 78mi zjednodusenimi nejak ztratilo kouzlo. Zaroven uznavam, ze to zjednoduseni i celkove zprijemnilo hru, otevrelo raid content uplne vsem atd., ale nejak uz to nema to kouzlo, ktere mu nutilo to hrat kazdy vecer. Ted vzdy hraju tak mesic po kazdem dataci a pak konec.
        • Tak ono zalezi jak dlouho to uz hrajes,kazdeho casem ta hra omrzi,MMO jsou hlavne o guidach
          a soupereni v pve contentech meezi nimi.
          Ta hra je cim dal lepsi,navic pristupna temer vsem,od casualu az po uplne hardcore hrace.
          Kdyby to bylo jak za casu Vanily a TBC,tak by to ted hral sotva 1milion lidi,
          a nebo jak nekteri by chteli jen TBC server,tak by Wow uz davno neexistoval.
          Za 13 e mesicne,toho pro hrace delaji hodne.
          Ale casem to kazdeho omrzi.
  • Nejdražší party chat na světě *1*
  • Jinak ten "pandaren" je Taran Zhu, leader Shado-pan mnichů, žádný noname pandaren, jak by se z onoho článku mohlo zdát ;) Když už i Garrosh je jmenován...
    • Overwatch
      Díky, přidáno do článku.
  • Mno ..WoW jsem hrál od Vanilly až po Cataclysm a mohu říci, že nejvíce jsem si to užil na TBC, neboť Illidan byl pro mne strašnej sr*č už od dob W3 :) ... a nejhezčí na tom ze začátku bylo, že to byla jedna z prvních MMORPG her, co jsem kdy hrál a poznávat všechny ty mechanismy apod. byla paráda (nezapomenu, jak jsem se jako 11ti letej radoval, když jsem udělal 12. lvl maga a dostal možnost si vylepšit spelly a to jsem expil stylem: 10 pavouků mi dá celkem 1100expů, takže tohle musím oběhnout 12x a budu mít lvl, neboť jsem jako malý nerozuměl moc anglicky a questy jiného typu než zabij/seber/dones pro mne byly oříškem) :) .. Nicméně po takové době už to člověka omrzí a už bych se k tomu asi už nevrátil, ačkoliv se sem tam kouknu na stream na twitch.tv z WoWka :) hold staré časy - dobré časy :)
    • Náhodou :) Illidan je nejsympatičtější postava celého světa warcraftu :)
  • WoW už je ztraceno v čase....
  • Shania
    Jeho největší negativum je grafika?
    Jasne, vsechno by bylo lepsi v GCI, ale ja osobne bych radsi bral vic takovych videii v enginu hry (plati i pro SC) nebo delane takto http://www.youtube.com/watch?v=-D--GWwca0g
    nez jedno GCI.

    Myslim, ze prave na traileru je krasne videt jak obrovske vylepseni enginu wow dostal v poslednim datadisku. Zejmena animace postav jsou fantasticke a odpovidaji presne tomu, co umi ve hre (pandaren). Model garoshe je zase krasna ukazka toho, co bude umet novy model orku.

    Radsi nebudu ani zminovat, co to bude znamenat pro machinimu, az konecne dostanou nove modely ostatni rasy.
  • Kdož z vás tady hral warcraft 1? Já ho hrál s dune a warcraft 1 to byly pro mě první hry vůbec na 486 páč tam nic jinýho nešlo, tenkrát sem za to dál 5000 kč a warcraft to byla fakt dark fantasy rytíři na koních s řemdichama, kouzelníci jako merlin co kouzlej štíry,warloci v kapích že jin jen rudě oči svítily a vyvolavaly kostlivce a Satanaše Belzebuky. Ne ty doby jsou nenávratně pryč z warcraftu se stál jen stroj na peníze a pohádka pro děti sami vývojáři už ani neví očem to je .
    • To moc nechápu.Jak na 486 nic jinýho nešlo?
  • Těma pandama z toho udělali opravdovou pohadku. Všechno ostatni mi nepřipadalo nikdy tak dětinske (i přes to, že měl Warcraft vždycky takovou pohadkovou barevnou grafiku) jako tohle.

    Sice to už nehraju, tak mi to je docela jedno, ale tohle video by vypadalo daleko dospěleji a važněji s čimkoliv jinym než s pandou. Takhle mi to přišlo spiš směšne..
    • Tak to se máš na co těšit příští datadisk Wrath and Mists of Burning Cataclysmic Australoth mají být novou rasou Crocoalas(pro hordu) , tedy míšenci krokodýlů a koal,a pro Alianci Platyroo, tedy míšenec klokana a ptakpyska, a classa Bushman. Také přibude mnoho nových způsobu zábavy, například kanibalství(PEGI 3+), tvorba zoo, a speciální eventy "ulov si svého zoologa".. Také přibude nový kontinent známy z historie Warcraftu Australoth, ve kterém se budou hráči prohánět na úrodných pouštích a vybíjet/ochraňovat ohrožené druhy.

      Tento datadisk bude mít za úkol přiblížit svět Warcraftu lidem z Austrálie.
    • Příští datadisk bude My Little Pony burning Stormwind *1*
      • dalsi expanze se bude jmenovat: " Jaina does thunderbluff " jen nechapu proc mi to nikdo neche verit *1*
    • Co ti prijde vic detinsky? Gnomove nebo pandarieni? Mne teda gnomove...
      • no mi teda všechno co bylo před pandama přišlo pro ten svět přijatelne. Ale panda teda určitě ne
  • Já bych se zase vrátil do doby, kdy nejvíc fičel Warcraft 3 ... ten je sice pořád super, ale už nemá tak velkou základu (díky Starcrafte) ..

    Holt nic není na věky, ale stejně si myslím (v případě WoW), že vydržel hodně, hodně dlouho ... nevím, kolik stojí předplatné, tipuju tak 2 litry za rok ?, ale myslím si, že i kdyby měli "jen" jeden milion předplatitelů, pořád jim to bude těžce vynášet..
    • Taky bych se vrátil :) nevim jestli jsem jedinej ale pro mě pořád Arthas sedí na Ledovém trunu ,cele to tzvn Lore z World of Warcraft nepocitam kez by tomu bylo tak i u Blizzardu *7*
    • Kallessin183
      No co jsem koukal na předplatný na měsíc a počet platících hráčů co udávají, je to něco přes miliardu dolarů za rok..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit