Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady je videt jak skvele dilo je tohle po vytvarne strance, že i pres sve stari porad vypada krasne.
    Znova bych si rád obnovil account jen škoda že v LFR dostavate horší equip oproti normalnim raidum a taky obtižnost LFR je strašne nizka, pulka raidu muže byt afk nebo dokonce mužete ten raaid sabotovat a stejne vyhrajete.
    a tady to je taky smešný, udelat siege of Orgrimmar jako pve raid, misto toho aby bylo možne napadnout Orgrimmar normalne.
  • S WoW jsem sekl už někdy po prvním datadisku. Tahle hra má opravdu fatální následky na ukradený čas a podvědomé vytváření demence *3*. Nedávno jsem byl v hospodě u pivečka a od vedlejšího stolu se parta kluků bavila snad 4 hodiny jenom o WoW a ridech. Pro normální život nepoužitelné *3*
    • Thorar
      A tys jim záviděl to nadšení a vášeň, zapálení do něčeho co můžou spolu sdílet, něco co jsi už jsi dávno ztratil a čemu už nerozumíš.
      • Přesně ! A jsem rád, že už ve společnosti a s kamarády dokážu mluvit i o něčem jiném, než o virtuálním životě který pochopí jenom pařan *3*
    • Zato vaše čtyřhodinové vysedávání v hospodě bez povídání si o WoW byla dokonalá ukázka využití času pro "normální život" že? *7* *7*
      • Přesně tak, tam jdu jednou za týden s rodinou na večeři.... *5*
        • 4 hodiny jíst a mluvit nebo 4 hodiny jíst a mluvit...každý se baví o tom, co ho zajímá *5*
          • Nikdy ti tvůj názor brát nebudu. Stejně jako já si stojím za tím svým *3*
  • Uz se těším.A ještě víc na BlizzCon.
    A pro ty co umnej jen nadávat dete si hrát ty svoje pi*oviny a nechte WoW napokoji.
    Aha jš zapoměl vy nemáte co hrát.
    • Jo jo, třeba taková hra Real Life, hodně dobré MMORPG s famózní grafikou. Jsou tam neomezené dialogy, nespočetně mountů a instancí. Hraje se na jeden život a meze se nekladou. Měl bys to někdy zkusit *3*
      • To se to stydis napsat cesky? Rekl bych, ze jsi taky hranim hodne postizenej co;-)? Ja vim, neznelo by to tak ""cool". Ale tady neni treba si zachovavat tvar pokryteckym stiranim ostatnich. Diskuze je zcela anonymni.....
        • A jinak jsem nikoho nestíral, ale dal typ na nove famózní MMORPG. Ten názor na který jsem reagoval je dost zaslepený. Zkus si to přečíst ještě jednou ty HATERE :)
        • Vsadím se že ta jsi byl první, kdo na google hledal MMORPG Real Life. Ale nemáš se za co stydět, to je počátek právě té digitální demence *5* .....
  • Já fakt nechápu zdejší inteligentní komentáře. Když WoWko nehrajete, nezajímá vás a myslíte si, že vývojáři měli dávno umřít na rýmu, tak snad nečtěte články o něm a nechoďte plivat do diskuzí, ne? :)

    Trošku se bojím té flexibilní obtížnosti, zavání mi to průšvihem jako level-scaling. Snad se zadaří :)

    V článku mi jinak dost chybí vysvětlení, co je Proving Grounds; když už se o tom zmiňujete, mohli jste tam připsat tu větu z obřího Patch Notes.
    "Proving Grounds is a new feature where level 90 players can test their mettle and undertake trials designed for Damage, Tank, or Healer roles to test and improve their combat skills in a safe, controlled environment."
    • popravde je to vlastne jen trochu inteligentnější duma :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit