Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super trailer. Ale zial ked neni cas tak neni cas.
  • Kdo si hraje nezlobí. Pro děcka 5-10 let ideální hra. Do LK se to ještě dalo, teď už ne.
  • TheGGG
    to má být fantasi? Já myslel podle obrázku že budou vycházet noví pokemoni.
    • Co jiného čekat od člověka s takovým avatarem?
    • Jacahchachacha , diky takhle uz jsem se dlouho nezasmal . Kde na to chodíš? Umři na hemproidy
      • TheGGG
        Hned po tobě *14*
        • Miserius
          Hemproid jo? *1* Tak to hodne stesti
  • Ta sekera na titulnim obrazku je vazne libová!
  • S WoW jsem seknul ani ne rok zpátky. Přece jenom po nějákých 7 letech to člověka omrzí. Když jsem začal hrát i jiný hry, uvědomil jsem si, jak je WoW strašně starý! Po grafický stránce, ale i ten engine už je dost včerejší. A zárověň jsem si uvědomil, jaký zázraky na tom Blizzard dokázal, že ta hra je stále nejhranější MMORPG, ikdyž do ní člověk musí vrazit 12e měsíčně + koupit si každej datadisk zvlášť. Je docela smutný, že 9 let stará hra si stále nenašla skutečnou konkurenci.

    Já teď vkládám svoje naděje do Elder Scrolls Online, ikdyž se docela bojím, že z toho bude podobnej propadák, jako z GW2. Jestli ani ESO ve mě nedokáže zaplnit tu díru, kterou ve mě WoW vyhlodalo, tak už můžu jenom doufat, že Blizzard přijde s nějákým novým titulem (mluvilo se o Titanu, ale už jsem o tom dlouho neslyšel) a shodí tak sám sebe z MMORPG trůnu :)
  • Já fandím každému dalším hřebíčku do rakve :) navíc to furt vynáší, sice o pár miliard míň, ale vynáší....
  • hmm já strávil stovky hodin u Knight Online, ale WoW jsem nikdy neměl ani nainstalovaný, ten fenomén mě minul
    • A to se chlubíte nebo si stěžujete ?
      • ani jedno, kupodivu ne všichni diskutující u článku k WOW musí milovat nebo nenávidět
  • Jaktože se objevil Hellscream to dějová linka nemá s warcraft 3 nic společnýho ?
    • Jirx
      To je Garrosh, syn Groma Hellscreama z WIII, a je ve WoW už od datadisku TBC
  • Zavedl bych moznost dobyvani a obsazovani mest (ne jen vymlatit, ale obsdit). Samozrejme nejdriv by bylo nutne obsadit mensi provincni, aby do zad neposilala npc elitky a druha strana diky tomu vedela, ze se chysta utok. Rasy hordy a aliance by se opet zacly nenavidet a v open pvp by po sobe zase sly. Ne jak kdyz jsem koncil a kazdy se tomu vyhybal. BG je sice fajn, ale proste to neni otevreny konflikt. To bych se do wow zase s chuti vratil. Pve hraci by mohli samozrejme zustat zalezli ve svych dungeonech aby nekafrali, ze se jim nekdo se*e do stylu hrani.
    • Zkus Guild Wars 2, tam právě tejten princip je (ale dalo se z toho vytřískat víc).. někdo to chválí, a 2x tolik lidí nato nadává. Protože se ten svět neustále mění a jakmile to nehraješ třeba 4dny a víc, tak absolutně nevíš co se tam stalo...
      • GW2 jsem taky zkusil (a zaplakal). Co se tyce pvp, tak tam je WoW asi tak 1000x lepsi nez GW2. Ale jen muj nazor...
      • GW 2 mam,ale vadí my tam absence dps,tank,heal.Sice jsem to koupil,protože to tam není a znělo to skvěle,ale v praxi děsnej chaos.
    • Mluvíš my z duše world pvp jsem miloval.Když se chodilo na nepřátelský vůdce,tak to taky nebylo špatný..Udělat tam toho víc taky bych přemýšlel o návratu.A celkově by to chtělo ten svět oživit (volby,atd....) a ne,že všichni jsou zalezlý v OG či Stormwindu a chodí akorát dungy a bg a tím je ten svět strašně prázdnej.
  • to jeste nekdo hraje tudle p*covinu? :D
    • kostejnesmrtelny
      Jen asi osm milionů lidí. Nic co by stálo za řeč... *5*
      • Dávno už ne, nedávno jsem viděl článek kterej zmiňoval, že po měsíci co vyšlo Pandaria, tak to šlo dolu a to číslo bylo cca kolem 5milionů
        • Ted to má 7,7 a neni to ani teď 5 milionů a rozhodně to neni pár dní :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit