Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Špatná grafika? Tak nevim, člověk musí srovnávat s tím co je dostupné v žánru, tedy v MMO-RPG, samozřejmě že s BF3 nebo Armou 3 je to zastaralé ale to je přece uplně jiný žánr...

    Osobně hraju WoW dlouho ale nemám problém zabruslit i jinam. Teď o prázdninách sem se dost nudil tak sem profrčel snad všechny MMO-RPG který mají alespoň částečné F2P. A kdo v MMO-RPG má lepší grafiku než WoW? Asi nejlepsi 2 MMO-RPG které mají F2P mi přišla Tera a SWTOR, ALE Tera se utápí v super čínsko-japonském stylizování kde každý musí 90-60-90 a dekolt velký že v něm člověk mohl schovat gnoma... Grafické se snaží být super high tech ale díky MMO musí udělat ústupky aby stroje zvládali větší bitky takže nakonec to skončí někdy v půle cesty a výsledek mi příde dost šílený. Navíc optimalizace uplně za starou belu takže i s touhle nicmocgrafikou mi to zatěžovalo PC pomalu jak ten BF3. (a to nemluvím o celkovém dojmu ze hry kuli kterému sem hru nakonec odinstaloval)

    Druhý asi nejlepší MMO minulého roku SWTOR, to už sem absolutně nechápal, grafika se podobala více Warcraftu než tomu high tech ale u hry 10let mladší než WoW ale podobně stylizované bych teda čekal mnohem lepší zpracování než je to blížící se WoW a nakonec s optimalizací která mnohem víc zatěžuje. (Nakonec taktéž skončilo v koši díky mnoha dalším věcem které nesouviseli s grafikou)

    Namísto toho WoW? WoW nemá zastaralou grafiku, WoW má prostě stylizovanou grafiku do kreslené podoby, ale funguje to, výborná optimalizace která vám dovoluje PVP 40vs40 dokonale plynule. Blizzard s každým datáčem navíc přidá aktualizace grafiky a pro příští datáč se chystaj HD modely i s animacema postav... WoW nemá zastaralou grafiku, je prostě tak stylizované a ten styl kresleného warcraftu dovoluje výbornou optimalizaci a zároveň nikdy nezestárne protože jak může zestárnout něco co je kreslené? Nakonec každej zjistí že právě ten styl v sobě skrejvá dost podstatné výhody, narozdíl od honění se za super high tech grafikou které je v MMO-RPG spíš postavené na hlavu a dělá spíš problémy.
    • hlavne ma Infantilni grafiku a stylizaci jak pro maly deti
      • Řekni kdo má v MMO-RPG lepší grafiku s takovou optimalizací než tu začneš plácat takové blbosti... hra kde platíš 800 na čtrt roku bude určitě zaměřená na malé děti...
  • Chtělo by to spíš Warcraft 4 :) Doufam ze to oznamí :)
    • NO bylo by lepší kdyby to nevydali než aby to vydali a hra stala za ho*no.. To mají firmy poslední dobou v tendenci :) Každopádně uvidíme...
  • Trvalo mi to hodne dlouho nez jsem si uvedomil, ze roky ztravene v teto hre, byly naprosto promrhane, ano zacatky na freecku byly hezke, poznavani MMO hry, ale posleze 4 roky na offiku, kde pred koncem hrani, jsem uz jen cumel na staty a dmg, kterou v raidu rozdam a HC gear ... Nicmene se zabavy se casem stala nutnost a zavislost, kde bylo primarni sehnat vse potrebne na raid a hlavne vydelavani goldu, coz znamene farmeni dalsich altu a take oblekani altu, takze neustale chozeni dungeonu, LFR, raidu ... a tak porad dokola ...

    Trvalo to do doby, nez jsem si uvedomil, ze cim vice ve hre jsem, tim vice toho jeste musim udelat a hlavne jsem casove nic nestihal a to jak v realu, tak ve hre porad, jsem mel tendenci, ze den je strasne kratky, prichod domu z prace znamenal usednuti k PC a obvykle farmeni, 5 x tydne HC raidy od 19-24 hod ... No proste typicky zavislak WoW a presne na tohle hra sazi.

    Az jednoho krasneho vecera sem rekl dost, takhle to opravdu dale nepujde a neminim nadale prosedet polovinu sveho zivota u PC a byt neustale otrokem teto hry.
    A dostavil se take tzv. syndrom vyhoreni ze hry, kdy si uvedomite, ze je to porad dokola totez a kdyz prijde datadisk, tak vse razem zacina odznova no proste hnus.
    Dnes jiz 6 mesicu nehraji jsem tzv. cisty :) ale jedno vim jiste, uz zadne další MMO nikdy hrat nebudu, protoze to za to opravdu nestoji.
  • Zdravím,..tak jsem přečetl pár komentářů, a tak se také vyjádřím. Někdo tu řekl, že nerozumí proč ti co wow nehrají , nechtějí hrát, proč chodí na tyto články potažmo píší komentáře proč je wowko šaptné atp.. No jednoduše proto, že můžou. A proč také ne. Ostatně tyto články nečtou pouze dvě skupiny lidé že?...nejsou to pouze ti to wowko hrají a mají rádi a ti co ho hráli a již nemají rádi. Je tu také skupina těch , pro které je wowko nové, nepoznané , láka je to zkusit, poznat...a ti si určitě rádi přečtou i negativa této hry.

    Také zde padl komentář "vyléčeného závisláka", kdy popisuje své uvědomění si, že to honění je skutečně pořád dokola, uměle natahovaný prožitek, kdy každý další datadisk v podstatě přinesl frustraci v podobě toho, že to co jsem v tom WOWku "dokázal" , čím v ším jsem si musel projít abych získal tuhle fakt boží sekeru, je rázem pryč a smeteno ze stolu příchodem dalšího datadisku, který ano, Vás zase připoutá k nesmyslnému sezení za PC, kdy se znovu hodníte aby jste získali ten top Gear, v naději, že pak tedy už je ten konec, kdy patřím mezi ty borce a už mne nikdo z té pozice nesrazí dolů a já si vklidu mohu začít vychutnávat radosti a prožitky z této ....hry??...))......

    Ano, pánové jsou lepší hry než wowko, ale nejsou v nich lidé....a lidé ve wowku zůstavají práve proto, že jsem v moci blizzardu, kdy je tam roky vytvořena sociální komunita těch stejných lidí, a v podstatě nikomu se nechce opustit své "nahoněné chary" když už jim obětovali tolik let života a je zatím tolik "práce"... přece nepůjdou do jiné hry a začnou vše dělat znovu ??.....i když právě to dělají s každým dalším datadiskem wowka....))

    Já jsem hrál wowko asi 4 roky tuším na officu,...kdy už krátce běžel první datadisk a o lich kingovi se pomalu šuškalo,..... ano ze začátku jsem byl z wowka ohromen, a byla to dlouhá a strastiplná cesta za levelem 70 a těžké a vydřené získání mého prvního EPIC gearu (pvp) po hodinách v battlegroundech (bavilo mě to)...najednou ano, byl jsem super HUNTER, měl top Gear....a ejhle...lich king...a najedou vše k ničemu....aha...no dobře...lich king...ale...to vypadá dobře....tak nevadí, tak ted, ted budu mít na levelu 80 ten super gear...a...a vůbec., budu dobrej...)).....jenže najedou ani to nemusel být nový datadisk,...jednoduše nový patch, který jenom zvednul atributy (šísla) , a přinesl komplet nové sety, vyššího TIER...)) a zase vše znovu.......ne , tento mechanismus blizzardu jsem prokoukl poměrně záhy a byl si toho vědom, ...přesto mě to bavilo hrát, raidovat, vychonil jsem druhý char, třetí char, který přinesl zdánlivě nový prožitek ze hry.......a tak jsem u wowka setrval jestě následné dva roky do cataslismatu.....ale ten už mě nebavil....wowko ještě víc zestupidnělo...zjednodušilo se, ...a tefakto po log in už jenom člověk hodiny stál v hlavním měste jako idiota a čekal ve frontě v LFG...) ...ne pánové,....rád si přečtu o wowku,...byla to dobrá hra....měla v herní historii svůj čas a své místo.......ale to již pominulo.........asi tak rok už hraji Star Wars: The old republic....užívám si to...je to super, jiný svět , jiný mythologie, jiné boje, jiné všechno....ale v podstatě po roce, a s příchodem datadisku, stejná anabáze jako u wowka.....aspoň že ten TOR má celkem povedenou příběhovou linii a člověka to baví hrát jen tak....a co si budeme povídat?...Jedi se světelným mečem zanechá větší dojem, warrior z wowka...)....za překlepy se omlouvám, nečtu to po sobě...)
  • Pro autora článku: The Dark Bellow je dost možná mega hoax, protože to vypadá, že stránku s "fake" registrací na uspto.gov je možné vytvořit vcelku lehce. Viz http://www.mmo-champion.com/content/3342-Blizzard-Trademarks-Corgis-Unleashed-(Okay-not-really).
    • Overwatch
      Pěkný možná-hoax, to jsem neviděl. Doplněno, díky.
  • Už se těším jak protosove otevřou dimenzionalní bránu, nastane velký třesk a oba světy se spojí, bude zase dosti námětu
  • promitac
    Jezis to je hate zase. Wowo uz nehram naku dobu, ale teraz som si prebehol story videjka od MoP, a napriklad ta voljinova rebelia, sak to je upne super spravene. Aj ten final raid na Garosha, jak odhodi tu svoju sekyrku po fotrovi, cim opusti vsetko cim kedy bol, ved to je proste dobré.
    Ta hra ma stale co ponuknut. Hra ju miliony ludi stale (vlhke sny vsetkych ostatnych konkurentov).
    A vyzera to tak ze to skonci tak ako to zacalo, s Burning Legion.
  • Cože - grafika a negativum, vždyť to vypadá parádně? Každopádně přesně se ukazuje že Thrall je opice špinavá, takže to co sem si o něm myslel od začátku se mi v tomhle traileru potvrdilo. Garroshe dosadil on a za vše co se potom stalo a stane je sám přímo zodpovědný. Hmm vždycky budu litovat toho, že sem se jako Blood Elf nemohl přidat k Kaelovi, ten aspoň věděl co dělá a nebejt socek, tak by se i zadařilo.
  • kickasl
    ted bude nasledovat spousta komentatoru svorne nenavidejicich WoW (v lepsim pripade ho aspon hrali),
    necht HATE zacne
    EDIT: timhle jsem nechtel rict, ze wow je dokonaly, ze si tu kritiku nezaslouzi, jenom to, ze jak je tema wow automaticky je tu flame a ze spousta lidi na nej nadava jenom ze zvyku a spousta lidi ho brani bez premysleni jako modlu
    • No jo každý si brání tu svoji "oblíbenou" a jakoukoliv kritiku hned bude předem označovat za nenávist.Wow sem hrál a bavil se u toho.Ale díky na dnešní poměry zastaralé grafice bude počet předplatitelů klesat.Navíc s pandama to taky docela vymňoukli a číňani se do toho moc nehrnuly.
    • Já na něj vzpomínam rád , už hlavně kvuli lidem . Skončil jsem v Cata(začal jsem hrát před příchodem BC , jooo to byly časy první HC dungy kam jste se bez klíču nedostaly , zlatý Karazhan :D ) když oznamily Pandarieny , pak už pro mě WoW ztratilo smysl.Třeba souboj s Lich Kingem byla zábava než ho několikrát nerfli :D , ale je pravda že bych byl radši kdyby ten příběh pokračoval strategií Warcraft 4
  • To nechápu přece se ten pandík se měl odrazit od sekery jako gumídci méďové. To je neralný tomu nevěrím že by se tak stalo a umřel na pouhe sečný zranění ne to mu nevěřím přinejmenším se vratí v dalšim patchy jako nemrtvej Panďák !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit