Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja len tak odveci , žiadna reklama na začiatku ? lebo ja som si tu už na nu nejako tak zvykol :D
  • TheFeardemon
    [...Pro tuto příležitost nevhodná DWho narážka...]
  • Co je tohle za parodii?
  • Pročpak asi najednou cca poslední měsíc PR mašinérie pro tuto hru neukazuje bombastické záběry "jeden si podá dvacet ke svačině", ale zničehonic se snaží reklama vnutit zákazníkům pocit, že hra obsahuje i něco "navíc" (a hlavně nezdůrazňovat, že ono "něco navíc" není vůbec potřeba, protože není problém si jednomužně podat dvacet ke svačině)?

    Zajímavé...
  • Doufám, že to nebude střílečka jak ACII BH, kuše, pistol, vystřelovací šipky a nevím co ještě, co mě ale v traileru pobavilo bylo kombo s mečem kdy nepříteli probodl břicho, srdce a pro jistotu a na efekt ho ještě střelil do hlavy :D
  • Amylee.Anderson
    Já věděla, že jsem ten hlas už někdy slyšela... Willy Moon.
  • Pěkných trailerů na pitomé hry tu už bylo...
  • Těším se na to! Snad příjemně překvapí.
  • Ronox
    Trailery prostě kluci z PR Ubisoftu umí! Co větší trailery to peckový songy, dobrej střih a vyvolává ve mně chuť si to zahrát. Od tohohle očekávám o sakra větší kus zábavy a otevřenosti.
  • Chystáte se to někdo vůbec hrát a věnovat tomu svůj čas?
    • Proč ty mínusy já jsem se pouze zeptal pro své info ,nic špatného jsem nenapsal *9*
      • Jack1947
        "Chystáte se to někdo vůbec hrát a věnovat tomu svůj čas?¸¸ A ty se jeste ptas
        *15* .
    • Chystám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit