Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že to nebude střílečka jak ACII BH, kuše, pistol, vystřelovací šipky a nevím co ještě, co mě ale v traileru pobavilo bylo kombo s mečem kdy nepříteli probodl břicho, srdce a pro jistotu a na efekt ho ještě střelil do hlavy :D
  • Magister_Peditum
    Taky vám ta gorila v brnění přišla v Karibiku první poloviny 18. století poněkud nepatřičná? K čemu ho měla, když by ho stejně kdovíjaký floutek s pistolí zastřelil? *1*
    • Asi se jeden z designérů zasnil po Altairovi a zapomněl se ve středověku. Stane se. *1* V Karibiku se promenádovat v uzavřené helmě, kůže toho člověka musela dost trpět *1*
      • Jsem chvíli mysel že se dívám na trailer k nějakýmu fantasy RPG :D
  • Spousta lidí mě odsoudí ale já si osobně myslím že dát AC do doby pirátů je nesmysl. Kde jsou ty časy kdy jsme si kráčely v chladném epidemií postihnutém Acru nebo slunném Jeruzalému a Damašku? A četly jsme si informace o památkách, kostelů, chrámu nebo o určité skupince lidí. Podle mě kdyby se příběh odehrával například v Londýně alias Sherlock Holmes nebo někde v Asii, konkrétně bychom třeba mohli bojovali proti "ninjům" v Japonsku. Potom by hra dostala zpět své kouzlo, které podle mě autoři zničili zasazením AC III do S Ameriky. Takhle je to hra která aspoň co se týče místa děje, vypadá s konkurenci srovnatelně. *9*
    • peaNutz
      S tím naprosto souhlasím. Návrat do středověku by ACčku podle mě prospěl ale záleží na vkusu každýho asi. Co by byla naprostá paráda kdyby udělali AC eště dál v minulosti třeba v Egyptě nebo Persii. Zahrát si příběh toho perskýho assassína co poprvé použil hidden blade při vraždě Xerxa by bylo podle mě mnohem zajímavější než tohle-po Pirátech z Karibiku- děsně cool prostředí. Ale jak říkám neberu že někomu Edward se svou formule lodí vyhovuje *7*
      • Pravda je to víceméně na otázce vkusu. Spíše mi vadí že autoři a to nejen AC, chodí kolem horké kaše a nechce se jim dělat experiment jako je například zmíněné zasazení děje do Egypt a či Persie případně do Ruska nebo do Indie. Místo toho hru dají do mockrát již ve hrách viděných prostředí jako je New York a Karibik. Asi jsem zaslepený hater, který ve hrách hledá svůj vkus než kvalitu hry. Avšak věřím že spoustu her by tohle hodně pomohlo a to především Assassins creed.
      • První dustojník: Kapitane nepřatelská lod se nám vzdaluje....
        Edward: WARP speed!
        • Tilwaen
          V dalším díle už to bude jen: "Energize!" *15*
  • Co je tohle za parodii?
  • To byla nějaká komedie nebo co ? *1* *1* *1*
  • Ronox
    Trailery prostě kluci z PR Ubisoftu umí! Co větší trailery to peckový songy, dobrej střih a vyvolává ve mně chuť si to zahrát. Od tohohle očekávám o sakra větší kus zábavy a otevřenosti.
  • Pročpak asi najednou cca poslední měsíc PR mašinérie pro tuto hru neukazuje bombastické záběry "jeden si podá dvacet ke svačině", ale zničehonic se snaží reklama vnutit zákazníkům pocit, že hra obsahuje i něco "navíc" (a hlavně nezdůrazňovat, že ono "něco navíc" není vůbec potřeba, protože není problém si jednomužně podat dvacet ke svačině)?

    Zajímavé...
  • Ti bodyguardi toho nenápadného chlápka v brnění(Že mu v něm není zima) musí být prapředci bývalých bodyguardů českého prezidenta, jakýsi těžce ozbrojený chlápek(s velmi nenápadnou foukačkou v ruce), oblečný do divného hábitu za nimi dupe a funí při skákání po střechách a oni si ho ani nevšimnou, potom jednoho z nich skolí foukačkou, a taky si toho nevšimnou.

    Inu je to pořád logičtější, než to že když bodnete člověka do krku tak mu upadne hrudní chránič.
    • TheGGG
      nememel, vypadá to luxusně. Todle alespoň není jak v těch nehratelných retro stealth šitech, kde vás nepřítel slyšel přes pět zdí a všichni co to hráli si připadali hrozně hardcore.
      • Já jsem žádné nové stealth(samozřejmě ass sina do stealthu neředím) hry nehrál, takže nemůže potvrdit ani vyvrátit to co říkáš.

        A představ si, že i normálně jde slyšet přes zdi.
  • Haytham Kenway! Haytham Kenway! Haytham Kenway! Já za něj chci zase hrát! Byl to sakra sympaťák. Piráty s nemoknoucím střelným prachem a pochodující v karibiku v brnění si nechte do jiných pohádek.
  • No jo no, v Ubisoftu je pojem stealth definovanej trošku jinak no *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit