Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těším se na to! Snad příjemně překvapí.
  • nic moc
  • Chystáte se to někdo vůbec hrát a věnovat tomu svůj čas?
    • Proč ty mínusy já jsem se pouze zeptal pro své info ,nic špatného jsem nenapsal *9*
      • Jack1947
        "Chystáte se to někdo vůbec hrát a věnovat tomu svůj čas?¸¸ A ty se jeste ptas
        *15* .
    • Chystám
  • Pěkných trailerů na pitomé hry tu už bylo...
  • Amylee.Anderson
    Já věděla, že jsem ten hlas už někdy slyšela... Willy Moon.
  • ... nářez. Totálně mimózní hudební doprovod k videu... I když asi po předchozím dílu AC: Tarzan bude AC: Guybrush Threepwood dalším mimózním přírůstkem do série.

    Inu, jak říkají bratia Slováci: aká matka, taká Katka... *15*
  • TheFeardemon
    [...Pro tuto příležitost nevhodná DWho narážka...]
  • Ta hudba v traileru me dostala nevite jak se jmenuje?
    • Willy Moon - railroad track
      • Dikec, husta hudba :)
  • ja len tak odveci , žiadna reklama na začiatku ? lebo ja som si tu už na nu nejako tak zvykol :D
  • TheGGG
    on ještě někdo hraje stealth stylem? *8*
    • Jack1947
      Ano, hraje protoze ve vetsine podobnych her, kdyz na sebe zbytecne upozornis a zborcujes vice nepratel je to kolikrat tezsi nez, hladky ne bez prekazek ale zato tissi zpusob likvidace, u Ac pravda mi to slo vzdy jen zpocatku, potom se to vetsinou zvtrlo, v krvave lazne no.
      • Jedinej Stealth je - Thief 1 a 2, Splinter Cell 1,2,3 a s nadsázkou Metal Gear Solid, jednoduše pro to, že na vyšší obtížnost jsou nepřátelé v boji lepší, než hráč. A když říkám nepřátelé, tak tím myslím i jednotlivá NPC.

        Neříkám, že takový Dishonored nemám rád, ale srovnání s výše vypsanými hrami nesnese - příliš velké zjednodušení v gameplayi, nebo hloupé AI, která vidí jen v určitých oblastech a pro jistotu jsou hluší...
      • http://www.youtube.com/watch?v=FWhW-w13UHY

        Série AC je s dovolením přesný opak Tvého příspěvku. Důvod proč hrát "potichu" v AC hrách je tak možná protože hráče už nudí všechno jednoduše bez potíží vybít nebo protože z nějakého záhadného důvodu gamedesigner zavelel "když bde hráč v této misi spatřen, hra končí".

        S takovou by ale klidně mohla i firma Crystal Dynamics ukázat stealth sestřih pro Uncharted kopírku nebo Naughty Dogs sestřih pro TLoU a tvrdit, že jejich výrobky taky lze hrát potichu (a v případě Uncharted kopírky taktně zamlčovat fakt, že je stejně nakonec potřeba vše vystřílet).

        Ovšem to bychom se taky mohli dočkat traileru k Battlefieldu, jak je velice stealth hrou, protože i tam jsou přece pasáže kdy hráč může uplatnit tichý přístup a nůž.
        • Jack1947
          Ze ja se vubec snazil, slo mi o to abych podrzel ty hrace co se snazi hrat respúlt Ac berou jako stealth hru, no nic takto se mi moc nepovedlo. Zas aspon sem trochu podnitil diskuzi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit