Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Celý problém je spíše v tom, že spousta lidí si myslí, že přijde do hry, udělá 60 a bude mít maximální gear za pár hodin hraní. Což je defacto nesmysl. Ti samí lidé by se asi zbláznili, kdyby věděli, jak se skládali sety v Diablu II. Znám lidi, co až po třech letech byli spokojení s tím, co mají. Celý problém aukcí je prostě ten, že lidé chtějí všechno, hned a nejlépe to nejlepší.

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Veskoslav-2937/

    U Vesky je to bez použití aukce a po 100 hodinách čistého hraní ve hře. Nemám nic extra, ale pomocí kouzel a správné kombinace mám +-120-250k útok se započtením bonusů a kritiky, což není zase tak hrozné. A ano, "toužím" po lepším, ale že bych se za tím nějak hrnul a fňukal, že po tolika hodinách mám průměr? A ano, těším se na nový patch, který upraví množství a kvalitu předmětů, ale více se těším na datadisk, protože nové předměty, "příběh", monstra, filmečky od Blizzardu a nová klasa:)
    • No na self-found je ten WD docela v pohode, ale z pohledu uzivatele AH docela ultra des =)). Nicmene chapu, self-found je zabava, taky premejslim, ze rozjedu takovou postavu =).
    • Ja to taky hraju bez aukce a padaj mi super veci. UZ sem nasel i nekolik itemu za stamiliony. Na sc ma 400hodin, na hc 300 hodin. Neni problem farmit inferno bez pouzivani aukce...
    • ty si zase chytrejsí nez blizzard
    • Pekna blbost,to co mas na sobe je koupene v ah a ne z dropu,nidko ti neuveri,ze ti ty setovky
      padli.
      Na noaha monkovi mam 2pouzitelne leg/set za 500h.
      A obe padli,v den kdy meli drop bugnuty,vsem padali leg/set z par desitek mobu,pak to po 2hodinach fixli.Myslim,ze to bylo v den patche 1.05,ale jisty si nejsem.
      • Veskoslav
        V truhle mám tu helmu například ještě 3 krát a to moje dvakrát....
        • Fakt nevim jak to děláš, mě padaj samý crapy, ať už z elitek, champů, nebo hlavních bosů (tam snad nepadá nic)..
          • Veskoslav
            No na svém levelu mám 197% na magic find:) Ale je pravda, že třeba za poslední měsíc mi nepadlo absolutně nic. Ani legendárka, ani setovka. Ani věci na hell ring. Nic.
    • Nevěřim, že máš po 100 hodinách 4x zunimasu v setu. To je šance asi jako vyhrát v loterii..
    • Tak to ti gratuluju, ja za 5x tolik casu nevyfarmil nic co by se tvojim vecem ani vzdalene blizilo.
      • Veskoslav
        No pak chápu nadávky na Loot. To máš pravdu, to bych byl taky nasraný.
  • firebug
    No vida, já si to Diablo III možná za nějaký čas opravdu zahraji :-) Ještě tak 2 větší updaty a stane se z toho hra, za kterou jsem ochoten utratit nějaký ty prachy...
  • ze lidi travi vic casu v aukci nez ve hre? No to je jasne pac ti chytri pochopili ze kdyz stravi 100 hodin kupcenim v aukci vydelaji vic nez kdyz budou 1000hodin hrat IMHO neni to problem aukce ale je to problem lootu dokud nezacnou ve hre padat z bosu slusne predmety a mnoho goldu budou lidi travit vic casu v aukci! nehlede na naprosto stupidni loot kde vam ze zaverecneho bose padne to same co z prvni bedinky na prvni aktu to je hlavni fail ne aukce!
    • kdyby to bylo jedna ku deseti ve prospech aukce, este by to slo hele, ale ja kdyz budu sedet deset hodin u aukce, tak vydelam bez problemu pul miliardy - a to farmenim mas tak na 2000 hodin =))
    • FeebeEWN
      souhlasím
    • přesně tak +1
  • Problém není ani tak v aukci jako lootu za X hodin vám nemusí padnout nic použitelného. Lidi to pak nutí nakupovat na aukci.
    • Presne tak. To je muj pripad a takhle me to vazne nebavi.
  • God-of-War
    Kbyby se raději na tu podělanou aukci vy*rali hned, udělali by líp.
    • A lidi budou obchodovat v chatu a v roomech pro 4 lidi. Super reseni :D
  • LOL, prej že zamezili černému trhu s itemy, tak to je první vtip dne a ten druhý, že podrazí aukci nohy. *1* *1* *1* To jako že se sami chtějí vlastní rukou připravit o výdělky? No to jim snad nikdo nemůže sežrat.
    • Veskoslav
      Nechci ti brát iluze, ale zjisti si poměr placené aukce za herní měnu a aukce za reálné peníze;)
  • michelangelo
    Obcas si Diablo dam a faktem je, ze drop a aukce jsou fatalne nefunkci elementy cely hry. Coz se neda definovat jinak nez fail, paklize se bavime prave o Diablu, jehoz hratelnost je z velky casti definovana vylepsovanim postavy skrz posbirane vybaveni .) Do maximalniho levelu je to ok, ale potom ...

    Podle mych pozorovani to ve finale generuje dva typy aktivnich hracu. Jedni, co za €/$ nakoupi goldy a za ne v aukci ultimatni gear se kterym pak hraji. Ti druzi obdobny gear maji poctive nahrany - coz definuje jejich cas ve hre straveny - cca 1000 a vic hodin. Tem ja rikam pacienti a uprimne je nerad potkavam ve hre, protoze pro ne je Diablo uz davno necim docela jinym nez pro me :)
    • Za 250 hodin davam mp2 na hc. Bez aukce. Takze se mýlíš!
  • Já moc nechápu, co by lidi bavilo na tom pořád dokola běhat v těch 4ech aktech bez možnosti něco prodat za real money. Dobrý, lidi by si hru koupili, projeli by všechny obtížnosti a čus, aukce jim aspoň zajistila dlouhodobější hraní...
  • takže nejdřív ta aukce MUSÍ být součástí hry, aby pak po roce s hrozným překvapením zjistili, že vlastně zas tak úplně ne ("fuj, ošklivá aukce!"), a budou se jí snažit podrazit nohy? proboha, to jsou žvásty! prostě řekněte, že jste se potřebovali zpočátku napakovat, a teď se snažíte zalíbit masám!
    • To dělají všichni.
  • Vždycky jsem říkal, že Diablo 3 je sra*ka. Teším se až uvidím švihlý drony bránit datadisk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit