Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neobjektivní recenze ignorující objektivní chyby je špatná recenze
    • Chápu že rezence mohou být subjektivní záležitost, někdo má rád tohle někdo něco jiného, ale dát 9/10 (skoro perfektní hra, hra roku, top skore) hře, která očividně má kritické fundamentální chyby znemožňujicí samotné hrání zavání demencí autora nebo možná Autor je v kapse SEGY podobně jako velké mainstreamové herní portály, kde každý nový COD dostane 9/10, 9,5/10.
      • maros.goc
        http://www.gamerankings.com/pc/675757-total-war-rome-ii/index.html

        pozri hodnotenia, vyjma niekolkych nizsich prevazuju vysoke :) myslis si ze SEGA zaplatila kazdemu? :_)
        • V Římě byla slušná launch party na kterou byli pozvání nejenom let's players, ale i reprezentanti různých "solidních" webů a plátků. K tomu připočíst, že recenzenti měli jinou verzi (chyby se opravovaly téměř okamžitě, během prvních pár dní dostali 3 záplaty), pak je tedy něco shnilého v tomto byznyse.
  • Tak jsem pln očekávání hru nainstaloval a ihned se zděsil... co to má sakra být ?? Grafika i na ultra úplně mizerná, jak z roku RAZ DVA (vyblité barvy, neostré detaily, atd.) přitom Shoguna II rozjedu na max. detaily, absolutně nepochopitelné! Dále bitvy nejdou spustit bez sekání na víc jak rychlost zpomalené, jakmile dám normální tk už se šprajcuje a tom nejrychlejším ani nemluvím. Jediné co zhlediska rychlosti správně funguje prolog. Na zbytek CA hodila kakec. *11* *12* Absence krve je sice také nepotěšující, ale přeci jen v Římě nestříkala krev jako po zásahu katanou. *1* Jinak celkově mi to přijde ten systém nějaký zjednodušený, např. ta výstavba.
    Sérii total war hraji již od Medieval a to s datáčem kingdoms byla obrovská porce luxusní zábavy na mnoho měsíců, protože stále byla za koho a koho řezat. *1* *9*
    Rome II řadím na úroveň horší než Medieval a to už je nějaký ten pátek stará hra. Dokud to nebude alespoň hratelné bez nehorázného sekání, tak nedoporučuji koupi. Je to zatím takový polotovar, co někdo před podáváním zapomněl ohřát. ALe jako optimista věřím, že to CA napraví a budu moci udělat z Říma dýmající trosky na full zážitek. *14*
    • člověk tam ani nemůže nechat nikoho ukřižovat :(
  • P3RS3CUToR
    Ježiš to je tak lehký !!! hraju to na legendary (sprta) a vůbec nic se tam neděje po dobytí řecka. podmanuju si koho chci... angenti otravujou vsechny vsichni v klidu. Prechod na imperium a nikdo na me nejde opět. Fakt nuda krom toho že to je fakt hnusný po grafický strance ...i5 (4,3) hd 7870. Mno a ještě UI je tak tupá že to neni možný... a se základníma spartanama 3k jsem dal no problemo 10k nakejch hoven. Supr hra... jo provincie... ty sou uplně stupidní... rodinnej system je ... spis neni... neexistuje. Nikdo nevi jak to ovlivnit... no a co jeste dodat... jo multák uz taky osekali z shoguna na klasickou bitvu... a .... krom buguu... no jo nikde nejsou cisla vasich lidí... počítat jednotky spokojenosti musíte sami kdyz ste na 100....statistiky uplně na prd.... diplomacie... hmmm tak tam to je tak jednoduchy ze sem cumel .. zadny pletichy... dary atp... jeto srajda bohuzel. Zlatej Rome 1
  • Mahcake
    Nevím čím přesně to je, ale autor to vystihl správně s optimalizací a chodem hry. Je to prostě hod mincí, jestli vám to pojede dobře nebo ne. Mám nejnovější HW kromě GPU (i5 Haswell + GTX 670 + 8GB 2400Mhz), takže je možné, že proto žádný problém na Extreme nemám. Jak v bitvách, tak na mapě. Pod nějakou vaši optimální škálu 30 FPS mi to prostě neklesne i bez patche, jinak mi to jede samozřejmě i 60+ FPS.

    Další důvod, kvůli kterému nechápu se rozčilujete je délka tahu. U mě je to na max.+-18 sekund. Pokud to bylo myšleno na délku vývoje technologie atd. tak tam bych výtku měl, ale jinak si nemůžu stěžovat, když vidim, že těch národů je tam snad přes 30 a pokud nevydržíte 18 sekund nic nedělat, tak si k tomu vemte GameBoye či něco. *4*

    Jinak AI a ostatní věci ještě posoudit nemohu, ale zatim se bavim jako autor článku, takže u mě spokojenost. *15*
    • Mě tah trvá taky docela dlouho, ale když padne více frakcí, tak se to zlepšilo. Taky jsem si vypl ukazatel chodu cizích jednotek a i to napomohlo. Jinak na hru si nestěžuju :) sem asi na 130 tahu a zatím vše, jen trochu tu optimalizaci na nvidii a amd, jinak hru hraju na ultra a OK
    • Doporučuji navštívit oficiální fora, ty stovky vláken ohledně bugů, optimalizace, nebo lagů je asi apríl že?
    • 95martin
      Tak u mě je délka tahů asi pět minut, *9* ale to bude asi těma FPS
  • Som sklamaný z optimalizácie (teda pokiaľ nieje problém v mojom HW,ATI HD 4800 512 mb, intel 3,2 gh ,RAM 8gb) hra je nehratelná aj na najniźších detailoch,fps sa pohybuje okolo 25-35. Tuším niekde v jednom videu ešte pred vidaním spomínali ,že komu šiel SHOGUN ,tak by nemal mať problém rozchodiť R2TW,mne šiel šogún na plných detailoch ,tak som ostal dosť prekvapený.Dúfam ,že to dajú do kopy.
    Som rád že som si RTW2 nekúpil.
    • no hra bezi otresne i na lepsich sestavach ja mam i7 3770K geforce 760oc a na mape mam 15-20fps v bitve mi to pak pada az k 10 fps
      • ted jsem zkousel hru na stare sestave dual core 2.94ghz a 9800gt mi hra na stredni bezi mezi 30 az 60 fps
  • Ako je to z Empire? ...chcem počkať kým Rome vyladia a zatiaľ si zahrať nejaký TW... oplatí sa kúpiť Empire? alebo Napoleona? nie som znalec série, ale ak tu nejaký je mohol by mi poradiť ďakujem...
    • ja to mam presne tak jako ty, taky se mi nelíbí japonsko ale poradili mi tady shoguna 2 fall of the samurai (stand alone datadisk), tak pujdu do toho. Taky jsem se dozvedel že pokud pujdes do empire, je k tomu pry moc dobrej mod "darth mod"
    • spook.y
      Empire je asi lepší, ale i Napoleon není špatný. Empire je daleko rozlehlejší a rozsáhlejší, Napoleon má zase lepší technické zpracování. Pokud chceš hrát třeba co-op kampaň tak ta je jen v Napoleon:TW. Vyřešíš to tak, že si koupíš oboje :D Je pravda, že Empire jsem hrál o dost déle než Napoleona. Ať si vybereš cokoliv...chybu neuděláš. Taky budu čekat na doladění Rome II :D
      • ďakujem...pôjdem najprv Empire..tá väčšia mapa ma láka :)
        a čo povieš na Shoguna? toho som odsúdil pretože Japonsko ma nejako neláka...
        • Shogun 2 je najlepsi TW čo kedy visiel, možn aj víde. Neskutočne premakane snad všetko čo tam je, najtahsí najbrutalnejší a najlepší TW. S tym chybu neurobíš, ak niesi fanda japonskej kultury po shogune budeš, ver mi:)

          Ak sa rozhodujes medzi npoleonom a empire, tažka otázka, mna osobne napoleon vobec nechitil, niečo mi tam chýbalo, bol o trochu iný ako boli ostatne TW. Ale zase musim priznať že technicky to bolo najpremakanejsie, najme namorne boje to bola špecialita.
          Pri Empire mi miestami vadili bugy a zase bugy, ktore by dnes uz byt asi nemali. A trochu diplomacia. No jednozančne Shogun, Shogun a ešte raz shogun, ja si ho teraz prave tiez stahujem kym tento paškvil opravia, ak to vobec pojde opravit...
          • a čo námorné boje v Empire? aké sú?
            • spook.y
              Velmi dobré, ale v Napoleon TW jsou trošku propracovanější ale i trošku arkádovější. V Napoleon TW jsem si jich moc neužil...nepřítel lodě skoro nestavěl a po poražení jeho flotily co měl od začátku jsem nepotkal nic.
        • spook.y
          Hele mám to úplně stejně jako ty. Shoguna jsem taky vynechal a právě jsem čekal na Rome II. Taky nejsem úplně zapálenej do Japonské kultury, ale možná teď tomu šanci dám než doladí Roma II.
  • sv.Georgius
    KREI: Proč mě tu píšeš najednou o celým Rome 2 když se tu bavím jenom od odfláknutých námořních bitvách ..... tobě něco vysvětlovat je asi:

    Jako kdybych ti ukazoval měsíc prstem a ty mě pořád hleděl na prst.

    Ale tak nevadí já jsem učil děti takže trpělivost mám abych každému nechápajícímu člověku to vysvětlil. Když budeš potřebovat rád ti pošlu PDF nějaké knihy námořní taktik a bitev ve starověku. Třeba by jsi mohl začít tímto je to levné: http://www.kosmas.cz/knihy/145810/recka-valecna-lod/

    Teď ten měsíc a prst . . . . já ti pořád ukazuji jak vypadali boje v Napoleonu a Shogun 2 ano jiná doba ale ukazuji ti propracovanost bitev, možnosti které v těch hrách bili a ty místo aby si pochopil ano ta atmosféra bitvy neni v ROME 2 tak mě napíše ale to není Antika ale 18. století "fajn pořád sledujeme prst místo měsíce" Lodě byli ničeny děli a více vydrželi a podobně přitom já tohle vím ale ty nechceš pochopit co ti tu celou dobu posílám.

    Tak ti píši znovu v Napoleonovy si hákoval lodě, Střílel různými střely, Ničil jsi plachty, korigoval lodě podle vítru, posádka na lodi žila že jsi měl pořád pocit že to tam žije a je reálné měl si zničitelné paluby a podobně boje byli pěkně propracované.
    --> Co máš taktického na ROME 2 --> počasím se řídit nemusí, plachty nepotřebuješ, není tam taktická stránka hry, neničíš vesla, demolice by měla být aspoň na úrovni Napoleonu chybí destruktivní body lodí když narazíš větší loď druhá vybuchne, když do lodi střelíš katapultem kde je demolice ???? Za chvilku vybuchne jako C4 kde je propracovaný výsadek to je jak sypání písku do kádě. Když lodě jsou v sobě nebo plno lodi u sebe po střetu kde je možnost zahákování a přitáhnutí lodí -- kde jsou propracované bitvy na lodi aby to vypadalo reálně a živě a ne jako sypání toho písku ..................... aspoň minimálně v tomhle propracované jako Napoleonu.
    • OT: doufám že jsi je neučil češtinu *3*
      • sv.Georgius
        Blázníš já a čeština jsme nepřátelé :D ale gramatiku bych jsem moc netahal ať se to zase nezvrhne argumentování gramatiky nějací slabomyslní lidé když jim dojdou argumenty tak rádi už jenom řeší gramatiku ...............
        • Lawliet
          Příteli. Bez urážky, ale tolik i/y zaměnit jako ty v jedné větě přijde mě slabomyslné. Dyslektik je podle mě svým způsobem slabomyslný člověk.
          • sv.Georgius
            Jak kdybych neříkal kolik lidí se hned chytne na gramatiku :) nejspíš je to národní sport na fórech. Píši tu od začátku Rome 2 co vyšli první články a nikdo s tím neměl problém najednou jeden člověk zmíní mojí gramatiku a hned na to lidí letí jak slepice po flusu . . . . .

            Tvrdit že dyslektik je slabomyslný člověk to spíše svědčí o tvém uvažování. Posuzovat člověk jenom podle gramatiky je jenom masírování ega. *3*
            • Džordžíno, nereš tyhle paka, co řeší tvoji gramatiku ;-) diskutujeme tady o hře, ne o tom, kdo jaké píše y/i...
            • Von_Ljonborg
              Je rozdíl mezi chybějící čárkou a tím, když má někdo písemný projev Dežo Lakatoše z Horních Uher *11*
        • Von_Ljonborg
          Jenže ty už se pohybuješ na hranici čitelnosti...
    • sv.Georgius
      Víš co mě připomínáš jak jednu Materialistickou profesorku bez kapku fantasie ona nechápala ani co che člověk říci když jsme ji jednou sní bavili o filozofii s profesorem tak jsem ne nějak bavili o pocitech člověka že je jak " Ryba v akváriu"

      Místo aby pochopila frustraci uzavřenosti problému ve velké místnosti kde ryba nemůže nic změnit.

      Tak nám tvrdila člověk není ryba člověk je savec a není podobný rybě taky nemá takové pocity jako člověk a podobně ............ když ji člověk dával příklad s pískovištěm a mravencem aby pochopila to připodobnění tak začala tvrdit jak mravenec nachodí kilometry denně a že to není problém že celí pískoviště projde během dne několikrát.

      Ty jsi to samé já ti dávám příklady aby jsi pochopil co není v Rome 2 a ty mě pořád tvrdíš něco jiného to tu pochopil už snad každý až na tebe ale já mám trpělivost.
      • sv.Georgius
        Jinak aby si to pochopil já mám rád ROME 2 jenom těžce odsuzuji těžce odfláknuté námořní Bitvy píšu ti to po 3x aby jsi mi tu zase nepostával celého ROME 2.
        • KREI
          Jenže to je právě to... vzít jedno místo v ROME 2 a to hodnotit u tak obrovské hry je prostě blbost, už jen kuli tomu že lodstvo je zde v nejvetsi síle a nejvetsi pompeznosti v kombinaci s pěchotou.

          Ono se stačí třeba přečíst i něco o historii, za celou dobu římské říše řím vybojoval všehovšudy kolem 5 námořních bitev a stálé lodstvo si neudržoval a proto ty lodě vypadali tak jak vypadaj v rome 2 a to že v bitvě u lodě která má 3 řady vesel ta jedna plachtička asi v boji moc neovlivní takže fakt nevim co by si tady chtěl vymejšlet se stěžněma.

          Ale ano pokud chceš sronávat námořní bitvu z ROME 2 tak postni prosím nějakou HRU a ne pár minut holywodskej záběrů.

          Srovnávat s námořnictvem z 18. století je blbost, je to daný loděma, námořníma bitvama a i významem lodstva v té době. A už jen to že musíš srovnávat hru od CA s hrou od CA asi svědčí o tom že to asi špatně nedělaj.

          Řikám, postni teda tu super megalomanskou hru kde sou ty tvoje super námořní bitvy z období říma která mě asi nějak minula.
          • sv.Georgius
            Ty snad vůbec nečteš nebo ja nevím co . . . . . já už nevím co ti mám poslat všechno od dokumentů po filmy a knihy a ty pořád tvrdíš úplně něco jiného já tě nechápu.

            Člověče ja nesrovnávám propracovanost lodí antických a 18. století podle výroby ale podle provedení ve hře jak to udělali tvůrci hry že si nevyhráli s destrukci lodí a postupy jako v Napoleonu. " OPAKUJI možnosti které ti píši po šesté a znovu to budu vypisovat a doufat že to pochopíš ".

            Posílal jsem ti dokument ano základ byl útok Klounem který poškodili lodi a jsem u věci když je antická bitva po téhle stránce čekám tuhle propracovanost kdy lodě budou mít více možností demolice a nevybuchne jako po C4 při velkém nárazu. Lodě více míst demolice kdy alfa omegou jsou veslaři takže na kartičkách by byl levobok a pravobok jako (Shogun a Napoleon) vesla by se dali schovat když je to alfa omega. Poškození vesel nebo náraz který ochromil část veslařů a tím by zpomalil pohyb lodě. Přestřelky z lodě na loď by byli lépe propracovaný skoky a výsadky lépe udělané kdy lodě jsou u sebe tak střílet háky a hazet aby třeba loď po pravici se dala přitáhnout.

            Výsadek z přídě na příď lépe propracovat aby to nebylo jak sypání písku kdy hra překrývá vojáka vojákem nejsou rozestupy nevypadá to jako reálný boj který by trval déle. Proto jsem ti posílal videa aby jsi měl menší představu jak to myslím a ty mě tu pořád argumentuješ něčím jiným. ----> třeba na náraz lodi by posádka reagovala sem tam by někdo spadl do vody. Člověk by si musel dávat pozor na počasí možnost zapojení plachet podle větru podpálit loď řeckým ohněm kdy jednotky by plašili a hasili. Nebo když obsadím loď bojem abych si ji mohl přivlastnit a podobně. Propracovanost boje a mechaniky (Napoleon Total War se ti tvůrci chytli a propracovali nádherně námořní bitvy) tohle bych čekal od následníka jako je ROME 2 propracovanou mechaniku námořních bitev.

            Nechápu co má co společného s mechanikou námořních bitev tohle ------ CITACE " za celou dobu římské říše řím vybojoval všehovšudy kolem 5 námořních bitev a stálé lodstvo si neudržoval a proto ty lodě vypadali tak jak vypadaj " ------------ já má spíše pocit že mluvím o koze a ty o voze oba mluvíme úplně o něčem jiným spíše mám pocit že si to pochopil tak že kritizuji provedení lodí 18. století a Antice podle reálu to je hloupost to jo .... ale já tohle nikdy neporovnával já porovnávám jak se toho chopili tvůrci hry a propracovanost po herní stránce.
            Řekni mě jak chceš z přídě když nemáš havrana který s používal jenom za punských válek jak chceš provést výsadek na druhou loď pokud ji nezafixuješ to by byla holá sebevražda a voják nedokáže jako v ROME 2 skákat 5 metrů ve zbroji. http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=CZBFcxqlzg4#t=385
            • KREI
              A ty furt nechápeš o čem mluvim já, 18. století prostě dávalo vývojářům víc prostoru se předvest právě diky historickým faktům které ti tu celou dobu řikám, kdežto námořnictvo v antice bylo pro řím až někde na 10. koleji proto nemůže proste námořní bitva vypadat stejne jako třeba z Empire to je to o čem tu celou dobu mluvim.

              Ano v empirech byl sice model poškození ale vypadal tak že se udělal jedna a ta stejna dira a to tam kde dopadla delova koule a to jen v pripade ze dopadla zrovna tam kde byla delova strilna takze pak na boku lodě bylo 50 naprosto symetrickým děr... A ne, udělat tříštění nějakých 300 vesel by asi hře nepřidalo tolik v porovnani s tim kolik by to stalo výkonu.

              To co se tu celou dobu snažim říct je že je to jednička ve svém oboru a vy hledáte mušky na celkovém dojmu. OK, tak běžte hrát tu svojí vysněnou hru z dob antiky když stojí tahle tak za prd. Já řikám že určila novou latku pro všechny strategie z tohohle období což dokazuje i to že jediné čim jste schopnej reagovat jsou encyklopedie nebo pár záběrů z holywoodu...
            • sv.Georgius
              Ještě k tomu to "A už jen to že musíš srovnávat hru od CA s hrou od CA asi svědčí o tom že to asi špatně nedělaj. " Nevím jestli se mě děláš nepřítele Total War ja miluji všechny serie a hraji je pořád . . . . do teď hraji ROME 1 Darth mode.

              Napoleon a Shogun 2 je luxusně udělaný a jsou to moje nejoblíbenější hry tomu nemám co vytknout je to super práce.
              Právě o to více mě to štve když vidím jako mistrovskou práci předvedli v Napoleonu a Shogun 2 a přitom v Rome 2 ty některé části tak odflákli až to hezky není.
  • Takže tiež trocha prispejem. Staviam sa skôr na tú pozitívnu stranu. Mám možno výhodu, že som do hry nešiel s nejakým veľkým očakávaním a problémy ktoré nastali som predvídal. TW hrám už doby prvého Ríma (ten hrám dodnes, ale vďaka módu Roma Surrectum, ktorý je TOP a doporučujem každému ktorý je s dvojkou nespokojný). Keď zaspomínate, tak každý nový TW mal nejaké neduhy: stručne za mňa ROME - diplomacia, MTW - jeden ťah 2 roky, ETW - pri spustení ešte horšia optimalizácia, 1 ťah časom trval aj 10 - 15 min s vypnutým sledovaním ťahou počítača, počítač nezmyselne blokoval vaše prístavy aj s malou "rybárskou bárkou" (i keď opodial ste mali vojnovú flotilu) čo spôsobovalo rapídny pokles príjmov. Shoguna 2 som nehral. Ale toto všetko vyriešili fanúškovia tvorním módou, ktroré niekedy rapídne menili pôžitok z hry. Škoda, že od doby vydania ETW už nieje hra toľko módovatelná. Asi je to zámer.
    K Rome 2: Optimalizáciu nesúdim, to bola vec, o ktorej som nepochyboval, že takto dopadne. Myslím si, že by pomohlo vypnúť všetky tie zbytočné animácie miest a postáv na strategickej mape. Aspoň pohyb na mape by nebol tak trhaný a ťahy by to možno trochu zrýchlilo. Byť tvorcom tak animácie ponechám iba vprípade, že hráč klikne na mesto/postavu.
    Celkovo s ekonomikov, strastlovisť o provincie/regióny a výskum som spokojný.
    Bitky: "Korenie TW". Podľa mňa arkádový štýl. V pôvodnom Ríme sa dalo nastaviť ako doplnková možnosť arkádové bitky. Tu sú automaticky. Pri zvolení možnosťi "reálne bitky", som nevidel zmenu. Chýbajú mi také doplny, ako štítová hradba, apd. Dojem kazí hlavne šprint jednotiek pri útoku, akoby nemali zbroj, štít a nedržali zbraň. Ale toto už jeden fanúšik trocha upravil, príslušný "pack - Radious Battle Mod" sa dá stiahnuť na fóre. Obsadzovanie bodov: ja to vítam. Po odohraných zhruba 30 hodinách s tím nemám problém a vidím to tak, že ak sa séria má pohnúť smerom napríklad do obdobia prvej alebo druhej svet. vojny, tak toto je jedna z možných ciest.
    Námorné bitky: Asi najvätšie sklamanie. Nevadí mi, že armáda ak vstúpi na more tak automaticky sa "zmení na prepravné ľode". Pozerám sa na to tak, že bolo bežné, každá armáda mala tesárov a rôzny doprovod, podľa potreby sa vyrobily transportné lode a išlo sa ďalej. Vadí mi akurát to, že sa chovajú ako vojnové ĺodstvo. Čakal som, že lode budú rozdelené do tried na vojnové ľode určené na taranovanie, zápalné ľode, ľode s ťažkými balistami na ostrelovanie, a že prepravné ľode nebudú môct nijako útočiť, maximálne sa brániť strieľaním šípov a budú krehké, každý menší náraz vojnovej ľode ich pošle ku dnu. Myslím, že už vzniká úprava ktorá toto porieši, ale podľa toho čo som videl v hre, sa bojím, že umelá AI využíva vo velkom transportné ľode bez ochrany a tím pádom bude ľahká korisť. Musela by sa upraviť aj AI, aby transportné ľode využívala okrajovo a "necárala" sa bez cieľne po mori , zatiaľ čo im útočím na hlavné mesto.
    Diplomacia: Najväčšie pozitívum vidím v "obranom spojenectve". Akonáhľe máte problém, spojenci vám idú na pomoc. I keď je to niekedy torcha prehnané. V ostatnom na mňa pôsobí, že je nedotiahnutá.
    Verdikt: Celkový obrázok o hre si spravím až po dohraní (to doporučujem každému). Verím, že mňa ešte prekvapí. Za mňa zatiaľ 7/10, za rok a pol, keď vyjdú nástroje pre mód scénu tak 10/10.
    • vela pismen ... *1*
  • Kdyz nato nemate PC tak to jednoduse nehrajte -_- Hra je moc suprova a to AI je zatracene tezky, aspon poprve Total War kde je AI pekne zakerny a bude me to trvat hodne dlouho dohrat. Zame 10/10
    • tak já mám třeba PC na kterém jedou všechny nové hry na nejvyšší detaily, ROME 2 se mi seká i na Very High když přizoomuju k bitvám a co je nejhorší, ta hra ani na extreme nastavení prostě nevypadá tak dobřě aby byla takhle náročná, jako proč jsou na extreme všude ty odporné zuby, to má být anti aliasing?
      • to ma byt to ze ak ti nedostacuje grafika ti nevyhladzuje na plno to iste ma aj shogun 2 pokial ti grafika nestaci v nastaveniach sice mas zapnute AA na plne ale engine ti to neumozni cize to je zubate
    • Mimochodem mam do hry stazene mody na vylepseni hry bez nich by to byla nuda.
      • V čem je prosímtě AI zákeřnější než dřív ? (když se neohlížela na vztahy a prostě tě napadla když jsi neměl armádu poblíž hranic) ? A můžeš mi dát pls odkaz na ty módy ? Musím říct že pět dní po vydání je to docela fofr..klobouk dolů před komunitou.
        • Asi myslí zákeřnější v tom, že tě napadne s 100 můžu na město co má obranu 8000, nebo že žádá abys mu dal za obchodní smlouvu 20 000.
        • ty nerobis v total war to iste ? ani ja sa v total war neohliadam na vztahy ked mozem jednoducho zabrat uzemie ... o tom to snad je aj v co-op napoleonovy sa tak hravalo kto si nedava pozor tak to ma
  • mno tak ja uz o5 nainstaloval NAPOLEONA,,,a zvesela hrau,,,,k tomudle se vratim az dyl,,,,,jestli to vůbec daj do kupy,,,optimalizace by takovj problém bejt nemela ale to jadro hry je uplne mimo serii TW *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit