Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevím jak vám lidi ale mám takový problém když uložím záznam a poté ho pustím tak jsou moje tahy absloutně jiné než jsem udělal doopravdy nevím co s tím je--
  • Hraju to pár dní, a řekl sem si že to pojezdu na vyšší obtížnost. Je to pořádný záhul, ale pokud má člověk trpělivost už to tak nepřijde. Největší problém je z udržením měst, na vyšší obtížnost - těsně za extrémem už to chce víc přemýšlet, ale ta krása větší reálnosti než na jednoduše hozené bonusy za obtížnost stojí za to... například sem dal zhruba 20 tahů, a stále dvě města :D
  • Ahoj, chtěl bych se zeptat někoho zkušenějšího zda se vyplatí mít a udržovat vazaly (protektoráty) nebo je lepší frakci třeba vymýtit než si ji podmanit. Jde mi o to, zda je Vazal oproti předchozím dílům opravdu loajální a neobrátí se v průběhu hry proti mě...

    Díky moc
    • Jak kdy, ale pokud je národ ochoten s tebou uzavřít vazalství, tak už to něco znamená a dá se mu věřit. Taky ti bude odvádět daně, budeš smět procházet přes jeho území a nebudeš se muset bát revoluce na přímo svém území. Nezapomen ale, že jej musíš v případě napadení bránit.
  • Jedničku jsem miloval, stavění armády, infrastruktury a všeobecně všeho... Rome II? Hm, teda, obsahově je to krásně osekané, atd... 9/10? Z čeho?
  • Velice smutná recenze od pana Smutného, který tento nesmyslný blábol a následné hodnocení udělil na základě všimného od SEGY.
  • Koupil sem hru Total War Rome2,ale nejde prostě spustit,jen najede hlavní logo a tam se to sekne. Poradí někdo v čem je problém?
  • v porovnani s Rome 1, by tahle hra měla dostat hodnocení max 6/10
  • Musím říct že po patchy 8..je optimalizace o dost lepší aspoň u mě se výkon zvedl o cca 30%..a co se týče GamePlaye..tak módy typu Divide et Impera nebo od našeho krajana Radiouse...hodně to zlepšují...a na nadcházejícím modding summitu by mělo CA uvolnit map editor..:) takže půjde zmodovat paradne i mapa kampaně...a to nemluvím o připravovaném ROME 2 Total Realism..Roma 2 určitě není žadnej trhák..ale ofiko patche ze strany CA a hlavně moderska komunita z toho podlě mě udělají velmi dobrou hru..což mě vede k názoru že ta hra není v jádru špatná a dost věcí ještě pujde zlepšit...viz informace zde http://www.twcenter.net/..:)
  • Spíše mám menší problém, že od poslední aktualizace mi hra začala padat při ukončení mého tahu a počátku tahů ostatních frakcí. Kde když dojede poslední frakce hra padne. Děje se to nepravidelně, někdy 10 tah od začátku hry, jindy 50+- apod.
    • Mě to dělá taky už ti někdo poradil ?
  • 9/10? Prosím vás, to už je Apríl? Tahle hra je naprostá parodie na předešlé díly!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit