Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sv.Georgius
    Tohle mě fakt dostalo :D Arverni vs Makedonie --> (Ultimatní neočekávaná AI "taktická inteligence") Mám falangy jako páteř armády říkám budou asi problémy.

    PC veškerý útok jízdy na čelo mé falangy během chvilky mrtví potom fanataici říkám tohle bude ale problém jak mě to prorazí všechny fanatici mrtví během 2 sekund tam naběhli všichni umřeli před kopím "to tam popadalo jako švestky" a utekli :D

    Zbylých 5 minut jsem naháněl vrhače kopí které jsem nemohl dohonit.

    Tohle je ultimátní inteligence vždyť lepší AI už má v ROME 1 co se týče bitev.
    • Hmm no neviem. Asi Rome II dám ešte šancu, ale podľa mňa Rome I malo najlepšie spracovanú AI vojenských jednotiek z celej série. Som to min. rok znovu spustil a len som si to potvrdil
  • aj u vas trva ukoncenie tahu 7 minut ? :D
    • Ne. něco okolo 15s, stáhni si beta patch na Steamu .
  • http://bonusweb.idnes.cz/total-war-rome-2-recenze-0vx-/Recenze.aspx?c=A130911_145400_bw-pc-recenze_oz jedna z mála objektivních tuzemských recenzí..
    • A konečně pravdivá recenze .. O Smutném jsem si udělal po této recenzi úplně jiný obrázek ...
      • Bonusweb mě mile překvapil..a hlavně jak už se v diskuzích psalo..tak i na konci recenze je že hra má potenciál na 9/10 ale né v tomhle stavu..a taky byla zmíněna obrovská móderská komunita jako pozitivum..což se tady ani neobtěžovali zmínit..natož to dát k plusu hře..
  • Jak to tady tak vidím. Jsem nejšťastnější člověk pod sluncem, že jsem si hru NEkoupil. Pak bych asi musel zajít za panem Smutným a rozbít mu držku, že se chová jak ti političtí par chanti.
    Hold peníze jsou peníze...
  • sv.Georgius
    D_A_R: Jsem si taky říkal ne třeba to co si psal ty viz Hoplité a makedonská falanga (jednotky) ale třeba Germáni když vyplení Řím nebo podobné civilizované města ano tak třeba 10-20 tahu bída jako Barbaři kulturní šok a třeba po 20 tahu by mohli přijmout a naučit se Římsou technologii a architekturu a začali by stavět města. Legionář skloubený s barbarem a podobně.

    Sice na tohle téma jsem se bavil několikrát ale přijde mě to hrozně odfláknutá hra divím se jak něco takového mají odvahu vydat. (námořní bitvy na které sem se fakt těšil -- konečně luxusní antické námořní bitvy a čekalo mě veliký zklamání jak je to odfláknuté.) ty námořní bitvy nesahají ostatním total war ani po nehty od nohou .
    • S námořníma bitvama souhlousím, je to celkově odfláknutá hra a už mě došlo proč ukázali tak málo videí ze hry a to když ten jeden od nich představil germánský národ a že bude postupně hrát a ukazovat to ještě asi měsíc před vydáním tak prostě po týdnu nikde nic .. žádné video .. jen to jedno a teď už mi je vše jasné proč .....
  • Já sem všechny neduhy předpokládal. Porodnim bolestem se bohužel nevyhne žádná velká hra. Hru sem si sice koupil naisntaloval vyzkoušel. Šlape dobře nicméně jí teďka nehraju počkám si tak 3 měsíce a pak se do toho pustim. Nebudu si kazit zážitek počkám na doladění
    • čoveče to nejsou porodní bolesti....to by pak museli lézt tak 3-4 naráz....já bych výsledek přirovnal k výsledku 20ti generacím bratro-sesterských mil. vztahů, spoustou drog a alkoholu a k tomu ten chudáček žil na jednom konkrétním místě na Ukrajině....prostě tady někdo vyrobil pořádnej bordel....
  • sirWallace
    Tak presne za tohle muzete Vy vsichni, kteri si hry predobjednavate... !
    • Nemůžeme, po SHOGUNOVI, kdo by tohle čekal.Doufám, že zkrachují a ten inteligent, co tady píše recenze taky.Ale v naší zemi se takovým daří-neschopným a hloupým.A já na TWR centre pár dní před vydáním diskutoval, kde je demo.Teď už víme proč nebylo, že?
  • nejvecsi sra.czka za posledni pulrok panove
  • hej potřebuju poradit ... jak zařídit aby lidé nežili v bídě ? mám pak - body a může dojít k nepokojům *9*
    • jednoduse dej tem vopicim ve mestech banany, jakepak body...
    • co vím já - musí bít bohatství v provincii na určité úrovni, ale sám nevím na jaké úrovni ....lepší budovy berou -12 pokud jsou lidi v bídě....na mapě strategie mi to sice ukazuje že je Thrácie jednou z těch chudších, ale na druhou stranu vždy má jako první ty nejnovější budovy....přístavy, kasárny, pole, chrámy, divadlo, akvadukty....sakra je to jak ráj na zemi, ale oni jsou chudí....ale někde na ofic. fóru to někdo probíral....zkusím se kouknout znova ;-)
      • sokolator
        No tam je problem s prekladem do cestiny u stavby tech budov ..... nic jako bida neni .... proste kdyz ma budova -4 ke stesti tak kdyz ji postavis tak se odecte -4 od stesti ..... resp. ty budovy generuji bidu
        • háájvlýý :D tak to potom jo - ono to docela hodně vysvětluje *1* *1* i když proč proboha rybářskej přístav podporuje bídu....
          • taky mi to moc hlava nebere, proč budovy který vyráběj potraviny podporujou bídu, jsem rád, že nejsem sám
  • Jari
    tuto mate recenziu :D nekupenu

    http://www.youtube.com/watch?v=P_QK-lcW8a8#t=242
    • Ohou, stejný první slova jako u vetřelců *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit