Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chybí mi tam možnost hrát s planetkama kulečník a ucpat tak bílé díry.
    • Koukám že trpaslíkovci ještě nevymřeli. :)
    • Inquisitor
      Cinzano Bianco Lister
      • kasli na cinzano, mame recyklovanou moc!
        • to bylo sampansky :D Cinzano bianco lister mu rikali, protoze byl furt nalepenej na stole.
  • BookerDeWitt
    KONEČNĚ!!! O takové hře jsem vždycky snil, a teď je tu a ještě k tomu zadarmo!!! Děkuji za upozornění pane Dobrovský! :))
  • ogami
    Diky za upozorneni na zajimavy program ;) Vesmir rad fotim, rad si o nem neco prectu a jeste radsi si ho takto virtualne zkoumam ... na steamu je celkem pekna "hra" Universe Sandbox.
  • Vypada to paradne,jdu stahovat
  • to ovládání tam je uplně divne :D a jěště je to zabugovane jak prase
    • beru z5 je to totalně nejvíc hustééé :D
    • radši si pustim okna vesmiru dokořan od grygara :D: D
  • to by me nenapadlo ze neco jako SpaceEngine se objevy na games.tiscali :D ted jeste Outterra Anteworld :D
  • Ono je to sice malý, ale když jsem se podíval jak jsou velký oficiální addony/texture packy jenom sluneční soustavy...wow.
  • Teď už jenom počkat až na to vyjde nějaký mod, kde si budu moci stavět základny, lodě, kolonizovat a válčit. *1*
  • Thorar
    Když si to tak čtu tak si říkám, jak neskutečnej zážitek by to mohl být ve spojení s Oculusem, tak jsem rád že nejsem jedinej :-)
    • je nádej, že zorné pole v oculuse pôjde nahor ? je super, že zvyšujú rozlíšenie a dúfam, že pôjdu ďalej ako iba na 1080p ale 110 st. uhol sa mi zdá stále málo. Na oculus čakám ako na spasenie... veď mnohí na to čakáme aj 15 rokov.
      • Ako povedal niekto, kto sa tomu venuje a rozumie - nie, v najbližšom čase je to málo pravdepodobné. Technické obmedzenia (musel by to byť špeciálne navrhnutý a vyrobený displej, špeciálna optika, veľkosť zariadenia ma limity) znamenajú poriadne navýšenie ceny. Treba brať ohľad, že toto je prvá skutočne použitelná a dostupná HMD. Taká SONY HMZ ma FOV 45 stupnov a stojí 3x viac. Keby to išlo lacno a ľahko, už sa to dávno používa. :)
  • Da se tam letat k planetam jako tady?
    http://www.youtube.com/watch?v=3muhlQYFgLE
    • Divotvurce
      Jo, dá. Vypadá skoro stejně, ale to ovládání je tam trochu složitější. Rozhodně nečekej nějakou arkádu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit