Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LOL does not f**king game/program *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *7* *1* *2* *4* *5* *4* *14* *1* *7* *7* *7* *15* *2* *1* *4* *14* *5* *7*
  • Čeština do Space Engine zde http://en.spaceengine.org/forum/17-1182-1
    Jsem jejím autorem, tak budu rád když mě někdo pošle připomínky k překladu, emailos je v souboru cti_mne.txt které mile rád zohledním v další verzi překladu :)
  • "You have obsolete OpenGL version (2.1)" a nepustí mě to. Takže se klidně zasmějte mému kompjůtrovému vzdělání, ale prosím poraďte. Chci se tam taky vydat
    • asi máš staršiu grafickú kartu, otvor si spacengine\config\main.cfg nájdi si IgnoreCriticalCheck a zmen false na true. Možno ti to nabehne. A pusti si k tomu niečo od vangelisa *3*
  • fakin ale nic složitějšiho sem v životě teda jěště neviděl :D,moje nervy uplně mi stoho jebe jak je to velke všechno atd
    • A ted si predstav, ze realne sme schopny (za desitky let) doletet maximalne na hranice nasi soustavy. Fakticky je pro nas ale vlastne i Mesic nedostupnej ... nemame nic, cim by se dalo vpohode a pri ruzumnych nakladech litat tam a zpet.
      • tak ona je neprozkoumana i vetsina naseho podmorskeho sveta, natoz vesmir
  • Jack1947
    Vylet do vesmiru, a jeste zadara? No neberte to ne *3* .
  • Tohle kdyby bylo ONLINE ! Panebože to by byla krása stačil by jedne stabilní server protože ten vesmír je tak obrovskej že i tak by každej mohlo mít 1000 svých planet.
    *5*
    • Osobne bych si presne takhle nejak predstavovat (trebas) hru ze sveta starwars nebo startreku. Samo s tim, ze by na obeznych drahach byly stanice ... nebo trebas mesta v LG bodech ... vsechno by to pekne kolotalo a samo, rychlosti by byly omezene => neslo by preletet cely vesmir za par vterin.
  • Nebula RN 8404-13787
    Co to je? :D
  • Inquisitor
    Nevíte jak to hodit do fullscreenu, nikde jsem to neviděl.
    • heh ... ctrl + enter (standardni zkratka fungujici defakto vsude). Nastavovat nikde nic netreba.
      • Inquisitor
        Není to náhodou alt+enter? A tady nefunguje.
        • Kdyz to ani nevyzkousis, tak fungovat nemuze ... ze...
          • Inquisitor
            A z čeho si to vyčetl?
    • Musíš si to nastavit ručně v konfigu soubor main ve složce config otevři v notepadu :)
  • Bomba hra *14* jenom nevíte ja kse přepíná abych lod viděl ? Nikde jsem to nenašel. *4*
    • Proč proboha? Není to hra, je to počítačové planetárium, encyklopedie vesmíru a vzdělávací software dalo by se říct. Celá redakce jsou blázni do vesmíru, proto se to tu asi objevilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit