Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takovýchhle situací už tu bylo dvanáct do tuctu, ale tentokrát to fakt už vypadá, že by se mohlo vbrzku něco objevit. Jednoduše už se toho děje moc. SteamOS, Steam Machine, Steam Controller... Předvoj, drobečky, oťukávání co všechno internet zvládne předtím, než exploduje po oznámení HL3.
    "Rise and shine, Mr. Freeman, rise and shine..."
  • Erien
    Můj názor je, že ty očekávání co všichni mají už teď, to nikdy nemůže splnit. Jsem na to fakt zvědavej, jestli se toho dočkám vůbec někdy.
    • Keyz
      Hlavně co vlastně čekají? Jako u DNF tedy nějakou minulost? Dnes jsou jiné trendy a vsadil bych se, že je to bude bohužel hodně reflektovat.

      Navíc se dělá z velkého komára velblouda. Tohle přece není nové GTA anebo přechod z GTA 2 na GTA 3 (3D). Tady to vypadá jako by to byla hra které bude strašně zásadní pro herní i neherní svět. I když doufám, že to bude dobrá hra ale pochybují, že to bude klasická skvělá FPS jako předešlé díly a jako nový Shadow Warrior. Rychlá na postřeh bez autohealu a se skvělou fyzikou (HL2) a případně HL a příběhem.
      • A v čem je nové GTA tak vyjmečné?
  • Spíše se těším na novej Source engine jako takovej ale samozřejmě až bude HL 3 tak to bude onani*...
  • bobsh
    Uplně klidně bych věřil, že ta registrace vůbec nic neznamená a prostě jenom někomu z Valve přišlo jako super nápad to zaregistrovat a sledovat ten shitstorm na internetech *1*
    • mdkGT
      shitstorm na games?
      • bobsh
        Na Games, Redditu, Neogafu, 4chanu a na všech ostatních stránkách
  • ezechiel25-17
    Ono je třeba takhle registrovat každoz značku zvláště? Kdyby se někdo jiný pokusil vydat Half-Life 3, tak by mu stejně nemohlo projít ne? :D
    • bobsh
      Nejde o vydání hry s tim jménem, ale kdyby si zaregistroval značku HL3 někdo jinej, tak by ji pak nemohli Valve použít (teda pokud to chápu správně, kdyžtak mě opravte)
      • ezechiel25-17
        Tanečky kolem práva a jeho výkladu jsou zlo :)
      • celoush
        Nikdo by jim tu značku nezaregistroval... a tím končí pohádka.
      • Ronox
        No museli by s tím jít k soudu, který by stejně vyhráli, ale byl by to opruz navíc.
  • Zerathus
    To tu je zas názoru jak to lidi nezajímá apod. a až to vyjde tak budou jako první vystávat na pulnoční *1*
    • Zase musis pochopit, ze jsou lide kteri nepovazuji fps za svoje srdcovky. Chapu, ze jim Half-Life nevyrazi dech. Me taky ani jeden half-life nepride jako nejaka bomba. Bylo to dobry, zahral jsem si, ale proste vic sem se bavil u jinejch her. Kazdej nemusi slintat nad Halfem.
      • Marczo
        Taky záleží v jakejch letech si toho halfa poprvý odehrál, já třeba v 98 roce čuměl jak kvalitně se může udělat fps střílečka...
    • mdkGT
      spis hammerovat login na steam ne?
  • Ethy
    Na tenhle den jsem čekal dlouho, hodně dlouho. No nic, je čas nainstalovat HL1 a začít maraton *4*. Ne že bych čekal, že to třeba za pár měsíců vyjde, ještě si pár let počkáme, ale tohle je konečně první důkaz toho, že se to fakt hejbe *14*. Ještě by mohli vydat techdemo ze Source 2 a budu spokojenej *3*
    • neinstaluj HL1 ... toto je lepsie http://www.blackmesasource.com/ :)
      • Hanzales
        BMS je naprosto luxusní, jen mně trošku mrzelo, že určité pasáže hlavně ke konci vypustili, tím samozřejmě nemyslím Xen, ale několik lokací s mariňáky :/ Vláček je třeba taky zkrouhnutý, ale furt luxus. Myslím, že stojí za to si znovu zahrát obojí, jak originál, tak BMS ;o)
        • Podívej se po modech pro BMS. Pár lidí udělalo speciálně chybějící části jak z levelu s vláčkem, tak i z toho velkého levelu s vojáky. O cca hodinu a půl prodlužují herní dobu.
          • Hanzales
            Díky moc, našel jsem a hurá znovu zahrát :)
      • Ale uz to nie je ten HL, ine modely, hlasy. Je to skvela vec ale nema to ten stary feel a atmosferu.
        • modely sú väčšinou vo všetkom lepšie ako originál a hlasy by mali isť nahradiť starými (tiež mi neskutočne vadili), na YT som videl, že to možné je, neviem či už niekto urobil nejaký patch.
  • zx_spektrum
    Vzhledem k počtu zaměstnanců ve Valve je myslím nad slunce jasné, že dělají na různých hrách, jen jim to prostě déle trvá. Je to perfekcionismus? Možná pamatujete, že obě předchozí hry, 1 i 2, doznaly před vydáním několik zásadních překopávek a to i řádně od základů... Bylo by sice hezké doufat, že po epizodě 2 a jejím trochu jasnějším konci (minimálně oproti konci 1 a 2) by mohli vědět, kam to chcou směřovat, ale zřejmě struktura vedení Valve prostě nedovoluje kompromisy...

    A myšlenky nad SteamOS / Steam Machine / Steam Controller exkluzivitou/launch titulem jsou upřímně dementní, zcela by to odporovalo jejich myšlence v tom, že si uživatel má mít možnost vybrat...
    • Stuktura vedení ve Valve není nekompromisní, respektive nikdo tam nikomu neříká, co má a nemá dělat... Jde jen o to, kolik lidí se chce zrovna naplno věnovat Half-Life 3. A protože 3/4 zaměstnanců pochází z modařské komunity, pro které je série Half-Life srdcová záležitost, je jasné, že všichni chtějí, aby třetí díl byl opět výjimečný... Podle mě je hlavním důvodem toho, proč Half-Life 3 ještě nebylo oznámeno, Source Engine 2. Těžko by vydali třetí díl na na prvním enginu. Pro mě je logika jednoduchá: nejdřív Source 2, pak Half-Life 3, dřív ani ťuk...
  • Dneska se mi o tom zdálo že bude Half Life 3 a to sem nehrál ani jeden díl *6*
    • GlaDOS
      Tomu se říká hype. A není k tomu potřeba desítky trailerů a videí *ehm* Assasin's Creed *ehm*.
  • Half-Life je nejsilnější značka Valve a jen blázen si může myslet, že by ji pohřbili a nevydali další díl *4*
    • Valve je nejsilnější značka Steam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit