Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ještě doplnění - GOG nabízí k tomu Dragon Commanderovi soutěž o sošku draka, a zúčastnit se můžete, i když nic nekoupíte, jen likováním stránky na FB... sympatické :o)
  • SirArag
    Sákra. A já zrovna nemám peníze :(
    Toho Dragon Commandera bych si rád koupil.
    • kukni si himble weekly tam je nejake divinity
    • XorxoxTalarius
      Jo to sme na tom stejne, vyplata patnacteho :D
      • to vám nikdo to pětikilo nepučí? :)
        • XorxoxTalarius
          Petikilo klidne pujci, ale platebni kartu uz ne :D
  • Inquisitor
    Dvakrát dohráno. Pro mě mnohem lepší než druhý díl. Tím neshazuju dvojku, která je výbornou hrou, ale první díl se mi líbil víc.
    • Já to mám zas naopak ,dvojka je asi nejlepší RPG co jsem hrál .
      • Oba díli jsou perfektní. U dvojky se mi líbí dopad rozhodnutí kde buď hrajete za lidi nebo za nelidi. Tento dopad na hraní nikde jinde nenajdete.
    • Kromě nekonečných bažin vede 1. díl i u mne.Dvojka zatím nedohrána.Nějak se do toho nemůžu ponořit.
      • Inquisitor
        To je fakt, ty bažiny jsem taky pokaždý protrpěl :)
  • jedničku jsem ani na potřeti nedohrál.přiběh fajn svět fajn ale takamera mě štve.
    • Uprimne musim rict, ze jsem to tez nedohral, z casti me to mrzi a ani nevim proc jsem to nikdy nedojel. Ale tu cast kterou jsem hral, me vzdycky bavila. *5*
      • Jack1947
        Me osobne , to nak prestalo bavit no a tehdy se mi 1 jeste diky te slavne HW optimilizaci cukala.
    • O moc si se připravil.
      • ne píšu za pochodu v práci
      • jo jo, jednička mě možná bavila víc než dvojka, měla takovej víc witcher feel, prostě že fakt chytá různý potvory, cestuje od městečka k městečku... ve dvojce už to bylo samý kamarádíčkování s králema a řešení politiky...
        • Politika patří do univerza Zaklínače stejně jako lov potvor. *3*
          • to je jasný, ale mnohem líp se hraje sekání do příšer než poslouchání žvástů šlechty :)
  • Jack1947
    Prvni Zaklinac je fajn , ale mohli spise respkt meli rozdavat kdyz uz zacli s rozdavanim. Druheho aspon by vic navnadily lidi a podnitily k budouci koupi Zaklinace 3. *3* ( Z meho pohledu tedy vetsi vyhra by byl Witcher 2, nez 1 dil. Ja to nikomu neberu a jestli nehral tak ma jedinecnou? prilezitost to napravit. )
    • Hodně unavený?
      • Jack1947
        Ty jo nestacim se divit, ja to napsal jen tak a sklidil -19 pani... Takto abych napsal jen ze se to vyplati ? Nebo nevim co , kdyz uz sem mel nutkani psat. *7*
        • tak si ten svůj první příspěvek znova přečti - vážně rozumíš tomu, co se tam píše? 19+ lidí tomu nerozumí...
    • bohužel za 5... snad si to do příště napravíte, pane Jack1947
    • ehm, co?
  • Vnímám to jako skvělou reklamu. Kdo Zaklínače nemá nebo nehrál nechť to rozhodně napraví. Tady už výmluvy nejsou na místě. Tyhle kluky z polska mám rád a kupuju si výhradně sběratelské edice. Dobrá práce se musí prostě ocenit. *14*
    • Thorn1991
      A také dobré chování k zákazníkovi. Zaklínači jsou výborné hry a CD Projekt je skvělé studio, které si zákazníka váží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit