Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs
    Díky za upozornění, to jsem vůbec netušil. *5*
  • Asharak
    Hornbach!

    Tak teď jestli si kamarádi až jim zase řeknu o skvělé nabídce nekoupí hru za pár šupů a nedostanou k tomu Zaklínače originálně tak jim asi fakt střelím. (kdo by kupoval hry když se ... -_-)
    Každopádně super, je fakt že je pomalu čas zase projít. Jen kdyby měly ostatní díly ten super český dabing *10*
  • ha, už to vidím..

    Audio: English, French, Italian, German, Spanish, Czech, Hungarian, Polish, Russian. Text: Chinese
  • Je ta verze of GOG s češtinou, nebo v angličtině? Jedničku i dvojku mám doma krabicovou a i trojka bude jedna z mála her, které si rád koupím za plnou cenu a ne až ve slevě na steamu :)
  • Není proč =D =)
  • Děkuji Rihezy
  • Kinet1c
    ja som si kupil, jade empire a arcanum :) a dostal som free zaklinaca (aj ked som si ho kupil v krabici este pred 5 rokmi ci 6 uz neviem) takychto akcii by som uvital viac :), ale hlavne ze su
  • Pro případné zájemce: Zaklínačský meč - sbírka šesti povídek, které volně navazují na svět Zaklínače od Andrzeje Sapkowského. Autor získal prostřednictvím nakladatelství Leonardo souhlas Andrzeje Sapkowského k publikování sbírky s tím, že bude vydána k nekomerčním účelům.
    -----------------------------------
    Sbírka ke stažení ve formátech .doc a .pdf:
    http://www.uloz.to/xEREP6Yt/zaklinacsky-mec-povidkova-sbirka-napsal-emhyrvaremreis-rar

    Originální texty lze nalézt na webu:
    http://zaklinac-povidky-vlastni.webzdarma.cz
    -----------------------------------
    Omluva za Offtopic, ale třeba zaujme. Hezký den.
  • Kdyz je rec o starych hrach ja ted začal hrát NetStorm Islands At War a je to pecka, chtelo by to nejaky remake v lepsi grafice a vyssim rozliseni
  • kukni si himble weekly tam je nejake divinity
  • Zatím ne. Hlasovalo pro něj přes 4 000 lidí.
  • XorxoxTalarius
    Coze, na GOG je Metal Fatigue??? *8*
    At uz je ta vyplata *13*
  • Já o konci nepsal =D Pokud myslíš krále, tak to je spíše politická odbočka, navazující na vztah s vůdcem Modrých. Jinak v 1 banku mám dojem můžeš vyčistit sám, starosta ti dá klíč od zadu, pozabíjíš potvory a si uvnitř (pokud si dobře pamatuju). Ano konce jsou 3 ale já vždy dohrál za Řád, Sigfried je sympaťák.
  • Ještě jednou díky. Myslím, že už jsem o tom četl, ale pozapomněl :)
  • Klenot. Co se týče hlasování, vždycky tam je minimálně pár stovek hlasů. Modlit se, modlit se, modlit se! :) Zájem by byl...
  • TheMachineXYZ
    Re-volt nebyla špatná sranda :) ale Heart of Darkness bych teda bral víc ... to byla perfektní hra :)))
  • to je jasný, ale mnohem líp se hraje sekání do příšer než poslouchání žvástů šlechty :)
  • Zrovna hraju Zaklínače 1 a už jsem skoro na konci přiklonil jsem se k řádu planoucí růže ještě si musím trochu vytunit postavu abych ji měl vylevelovanou na max.Hra se mi hodně líbí rozhodnutí,perfektní český dabing pokud vím tak hra má 3 konce a rozhodně chci všechny konce teprve pak si pustím dvojku.Na trojku se hodně těším až bude možnost předobjednat tak si to koupím pokud možno ve sběratelské edici.Jsem si přečetl příspěvek od Riheze kde píše o konci druhého dílu sakra to jsem neměl číst teď vím co se stane no nic.Nevíte někdo jak je to u zaklínače 1 s tou neutralitou protože ve třetí kapitole je úkol banka a tam se přece musím připojit buď na stranu lidí nebo elfů jak si mám zachovat neutralitu to přece nejde ne?Přece když se připojím k jedné či druhé straně tak neuvidím ten třetí konec nevíte někdo kdo to hrák jak to je?Jinak gog nemám ale pořídím si ho protože ta hra commander mě zajímá a zaklínače bych rád zkusil také anglicky(bohužel mám pouze česko-polskou verzi).
  • Thorn1991
    A také dobré chování k zákazníkovi. Zaklínači jsou výborné hry a CD Projekt je skvělé studio, které si zákazníka váží.
  • Pethulla
    http://www.gog.com/witcher/backup

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit