Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, alespoň se tam objevil Re-Volt. Ale rozpomenu se na další, které neprodleně chci. Třeba Heart of Darkness :) Musíme doufat.
  • TheMachineXYZ
    před nedávnem sem pořídil oba tituly Crusader (no remorse, no regret) a díky téhle akci sem neváhal a doplnil si sbírku ještě o EARTH 2150 Trilogy které mi chyběli a na které mám perfektní vzpomínky a hodně odehraných hodin ... Super ... prvního zaklínače sem ještě nehrál skočil sem rovnou na dvojku takže to tímto rovnou napravím ... tomu se říká zabít 2 mouchy jednou ranou ... Moc děkuji GOGům :)

    Teď ještě čekám aby se na GOG-u oběvila perfektní RTSka 'Metal Fatigue' .... Come on GOG :)
  • Díky. Jak se to dělá? Oba díly mám jako krabicovku - v základu, bez rozšířeného obsahu.
  • Já miluju knihy i hry. Ten dospělý příběh je důvod, proč jsem hrál misi s Kajranem asi 50x, dokud jsem se přes tu potvoru nedostal (jako looser jsem musel dát lehčí obtížnost *13* ) Příběh je tak dospělý, že někdy jsem měl špatné svědomí, kvůli svým činům, na druhou stranu je vidět, že CD projekt dělá hru pro fanoušky Geralta a pořádných RPG. Není zde dobrá a zlá strana, pouze Menší zlo. Zabiju krále já, nebo to nechám na něm? Bude naštváný, že jsem ho zabil já, nebo bude litovat že ho zabil on?
  • XorxoxTalarius
    Petikilo klidne pujci, ale platebni kartu uz ne :D
  • Pethulla
    pokud už Zaklínače doma máš, tak je u GOGu můžeš zaregistrovat. Pak se ti objeví na tvojem GOG účtu.
  • Když jsem poprvé viděl CGI video z prvního Zaklínače, oneměl jsem. Řekl jsem si "Tahle hra bude velká věc." Obvykle se nemýlím, když mě nějaká hra opravdu zaujme. Moc jsem universum neznal, ale okamžitě jsem sáhl po koupi. Projel jsem to i přesto, že jsem měl velmi slabý comp. Zážitek na celý život. Dohráno na neutrál - postavit se na stranu Planoucí růže nebo Elfů, v žádném případě :)!!! Pomáhal jsem chudákům, za šmejda bych to nerozdýchal. Svědomí je ... Brzo jsem se začetl do knih, a už jsem nechtěl číst jiné fantasy... Dvojka mě velmi bavila, ale ten první kontakt se nezapomíná. Oba "zetka" patří do velmi velmi velmi úzkého kruhu těch nejlepších her, co jsem kdy hrál. A jako jedna z mála moderních sérii/ her se v pohodě v žebříčku udržela. Nemusím asi říkat, že v příštím roce čekám hlavně na jednu hru :)

    GOG knihovnu si chci postupně rozšířít (CHCI všechno, co tam vyšlo, ještě i to, o čem toužím, aby tam bylo :), nemáte někdo pár drobných?), asi si oba Geralty pořídím znovu... chválím vřelý přístup. Tak to má být.
  • Jack1947
    Me osobne , to nak prestalo bavit no a tehdy se mi 1 jeste diky te slavne HW optimilizaci cukala.
  • Uprimne musim rict, ze jsem to tez nedohral, z casti me to mrzi a ani nevim proc jsem to nikdy nedojel. Ale tu cast kterou jsem hral, me vzdycky bavila. *5*
  • Politika patří do univerza Zaklínače stejně jako lov potvor. *3*
  • tak si ten svůj první příspěvek znova přečti - vážně rozumíš tomu, co se tam píše? 19+ lidí tomu nerozumí...
  • Jack1947
    Ty jo nestacim se divit, ja to napsal jen tak a sklidil -19 pani... Takto abych napsal jen ze se to vyplati ? Nebo nevim co , kdyz uz sem mel nutkani psat. *7*
  • Hodně unavený?
  • to vám nikdo to pětikilo nepučí? :)
  • XorxoxTalarius
    Jo to sme na tom stejne, vyplata patnacteho :D
  • Oba díli jsou perfektní. U dvojky se mi líbí dopad rozhodnutí kde buď hrajete za lidi nebo za nelidi. Tento dopad na hraní nikde jinde nenajdete.
  • Já to mám zas naopak ,dvojka je asi nejlepší RPG co jsem hrál .
  • Inquisitor
    To je fakt, ty bažiny jsem taky pokaždý protrpěl :)
  • Kromě nekonečných bažin vede 1. díl i u mne.Dvojka zatím nedohrána.Nějak se do toho nemůžu ponořit.
  • ještě doplnění - GOG nabízí k tomu Dragon Commanderovi soutěž o sošku draka, a zúčastnit se můžete, i když nic nekoupíte, jen likováním stránky na FB... sympatické :o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit